Skocz do zawartości
Synchro

3-CMC; 3-ChloroMetkatynon; 1-(3-chlorophenyl)-2-(methylamino)propan-1-one

Polecane posty

Nazwa: 3-CMC; 3-ChloroMetkatynon; 1-(3-chlorophenyl)-2-(methylamino)propan-1-one

Wzór sumaryczny: C10H12ClNO

Masa molowa: 197.66 g/mol

post-15833-0-59843400-1399121690.jpg

Zabawka zdecydowanie ciekawa. Siostra prawdopodobnie neurotoksycznego 4-CMC, sama też może być toksyczna (bardziej niż przeciętne b-k) więc radzi się uważać.

Modyfikowany Bigos z sąsiedniego forum donosi, że wciągnięte 200mg "wyjebało go całkiem mocnawo". Gość ten jest mocno przećpany, twierdzi jednak że sniff jest znacznie lepszy od podania doustnego (300mg miało mu dać jedynie side effects).

Oczekiwać euforii, być może też pobudzenia.

Od 8-12 maja dostępne u Gienka.

post-15833-0-59843400-1399121690_thumb.j

Gość zolwik na spidzie
artur019 pisze

Ludzie, bierzcie to 7.gif i kupujcie, bo to jest fenomen wśród aktualnie dostępnych ketonów. Speed + euforia + empatia + bardzo przyjemnie i szybkie wejście aplikując donosowo. Wszystko w równowadze między sobą. Taka ketonowa kokaina moim zdaniem.

Tylko pić podczas fazy bardzo dużo i "uważać" na nerki(o ile w ogóle da się coś takiego zrobić świadomie 7.gif ), bo po gramie odczuwałem w trakcie fazy dziwny ścisk pod żebrami z tyłu przez jakąś godzinkę. Tak czy siak to był ten moment, w którym widziałem cienie i słyszałem szmery więc równie dobrze mogła to być wkręta.

100-150mg w nos na dzień dobry i zapoznanie się z substancją.

Zjazd jak po metkacie, ale do zniesienia.

Pozwolilem sobie zacytowac slowa jednego z userow z Hypka,mam nadzieje ze w skrocie daja jakis mały obraz dzialania tej nowej substancji.3CMC zbiera bardzo pochlebne opinie,choc sa dwa zastrzezenia.Jedno to nieprzyjemny sniff,drugie to niezbyt dlugi czas dzialania,choc dorzutki robia niezle swoja robote

Właśnie dostałem darmową próbkę 3-cmc od G w prezencie.

Masa własna : 250mg

Rozłożona na dwie ścieżki życia, sniff jest bolesny(kichawe urywa na ok.3-5min).

Szczur 125mg.

Wskaźniki:
- Serotoninowa Euforia taka jak przy 3mmc tylko "podrasowana"

- Dopaminę czuć, ale tak delikatnie, jak muśnięcie

Peak utrzymuje się przez 1,5h, później zejście jak przy 3-mmc (brak problemów ze snem)

Resztę szczur zachomikował na czarne noce xD

Też testowałem próbkę od G. i muszę przyznać bardzo pochlebną opinię tej substancji i temu sortowi.

3-cmc w dawce 125mg podane donosowo sniffem, w efekcie zadziałało bardzo miłą delikatną euforią i sporą empatią.

Działanie nie było nachalne i w takiej dawce nie wyrywało z butów, fizycznie nie było odczuwalne jakiekolwiek obciążenie.

Czas w jakim było odczuwalne działanie zamykał się w 2-3h.

Jak substancja przestała działać, byłem bardzo zdziwiony jak położyłem się spokojnie spać, bez jakichkolwiek problemów z zaśnięciem i spało mi się bardzo przyjemnie...

Nawet rzekłbym, że ta substancja działa dobrze na niwelowanie zejścia/zwały po innych produktach.

Kolejny test, zmienił lekko moje odczucia, albo sort od G. się zmienił albo coś mi się ponakładało przy lekkiej tolerancji.

Działanie przy sniffie 100-130mg dawało szybko mocnego kopa zalewającego euforią który w przeciągu 30 min się stabilizował i podtrzymywał empatyczną nienachalną stymulację.

Stan utrzymywał się ok. 2-3h z chęcią na dorzucenie.

Ostatnio przy przeprowadzaniu testu nie odczułem takiego pieczenia w nosie przy strzale, który tym razem przyprawił mnie o łzy...

Gdyby ktoś mi dał do porównania to co spróbowałem dziś, a to co było opisane w poprzednim poście bez świadomości czym to jest, to określiłbym, że byłyby to dwie różne substancje, aczkolwiek posiadające wiele wspólnego szczególnie po przejściu peaku.

Po zachecających wpisach (i długej odstawce) chciałem sobie zamówić troszkę tej substancji i porównać z 3-MMC, a być może i z nią zmiksować. Niestety, w gienkowej szopce stoi BRAK TOWARU! Jezli ktoś ma namiary na dobre 3- CMC, tudzież 3-MMC to byłbym dźwięczny za info ;)

Zamówiłem ostatnio 3g tego specyfiku i powiem wam, że działa dosyć przyjemnie: euforia a'la 3-mmc z nutką speeda. Całkiem fajnie ale jest jeden wielki problem oral nie działa, a sniff jest tak nie przyjemny, że nie da się porównać go do żadnego innego rc-eka: śmierdzi w nosie i piecze niemiłosiernie :sciana: . Gdyby nie ta aplikacja substancja godna polecenia.

Pozdrawiam

mi to przypomina metkata dorzee zrobionego przy i.v

substancja przyjemna

4-cmc rozpuszcza strzykawki przy tym nie zaobserwpowalem tego %-)

TwoFace:

sniff jest tak nie przyjemny, że nie da się porównać go do żadnego innego rc-eka: śmierdzi w nosie i piecze niemiłosiernie

A jakbyś porównał smród tego RC względem MPA i pieczenie w porównaniu do brefedronu czy 2FA ?

Badanie przeprowadziłeś prawie zawodowo: nic o działaniu, same informacje o proszku. Jak już sobie podrażniłeś przełyk to napisz co dalej. Tak sobie myślę, że to może być całkiem przyjemna i ogarnięta dla ketonowców substancja. 

Ja to zapodałem na dzień dobry bez tolerki 250 mg (chociaż możliwe że zmniejszyłem do 200mg nie pamietam juz) ale był kosmos nieogar pluszowość ciepełko nigdy takiego stanu jak przy tej "nowej" trójeczce nie miałem nawet po najlepszej "starej" trójeczce, musze znowu sobie zamówič :D

Badanie przeprowadziłeś prawie zawodowo: nic o działaniu, same informacje o proszku. Jak już sobie podrażniłeś przełyk to napisz co dalej. Tak sobie myślę, że to może być całkiem przyjemna i ogarnięta dla ketonowców substancja.

Swoją wypowiedź kierowalem do Platfusa, nie miałem w zamiarze opisywać badania gdyż zrobiłem to w innym dziale :)

Ja jestem strasznie podjarany 3-CMC, które teraz na pewno będzie zamiennikiem 3-MMC.

Zamawiałem w dwóch miejscach, ale u dopkinga jest naprawdę wybitne.

U Kinga przede wszystkim nie drażni przełyku, jest znośne - bo widzę, że powyżej ktoś narzeka.

Ogólnie szczury zauważyły pełne poczucie pewności siebie, euforia, pełne skupienie i jasność umysłu - można robić wszystko :) nawet przenosić góry będąc zwykłym szczurkiem :)

Jak ktoś testował 3-cmc u dopkinga i gdzies indziej i tam jest lepsze to prosze dajcie znac na PW!! Na razie u Kinga jest total power extra jea :D

TwoFace:

A jakbyś porównał smród tego RC względem MPA i pieczenie w porównaniu do brefedronu czy 2FA ?

do 2-fa na pewno nie porównam, brefedronu nie znam. Zapach 3-cmc jest mi podobny do starego mefedronu, który był za czasach pierwszej plagi dopków :)

Miałem identycznie dziwne uczucie po tej dopkingowej 3cmc bez modlitwy sie nie obeszło :D:E

Jezeli chcecie dobra 3cmc od czechow jest naprawde si! :E

Gość Qban12

To dziwny sort jakiś macie, ja od dopkinga dostałem naprawdę dobrą 3cmc :D Żadnych faz jak po kanna

Gość Qban12

No nie wiem, na każdego wszystko zadziała trochę inaczej wiadomo. Zależy też kiedy zamawialiście może mamy różne sorty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA