Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

gidek

DXM, dekstrometorfan, deks, dextromethorphan (Acodin, Tussidex)

Recommended Posts

Wziąłem pewnego wieczoru jakieś rc od pewnego internetowego vendora, to było w gwoli ścisłości wygrane sample.

Aco w postaci 40 tabletek wziąłem po ok 3 godzin od alikacji rc czyli one cały czas działały. 

Prawdopodobnie to była psychoza mój tamtejszy stan umysłu. Myślałem, że muszą mnie zabić a za chwilę pomyślałem, że jak oni mnie zabijają to ja ich również. myślałem wtedy już o lekarzach. I że zniszczę cały świat, ale nie (hehe) góry planety słońce a JAŹŃ ! haha:D później się uspokoiło, na drugi dzień jednak stałe cierpienie było przy mnie cały dzień, nie mogłem nic robić, wszystko mnie denerwowało, za co się zabierałem od razu gdy zaczynałem to robić jak np zwykłe jedzenie i cały dzień nic nie jadłem. Tamto coś się wtedy stało, czyli to pojawienie się cierpienia nie minęło do tej pory i nie zniknęło nawet na chwilę. Na koniec chcę powiedzieć, że wcześniej nigdy nie cierpiałem. a teraz ok. 2 lata dzień w dzień.

A co do dxm to wpadłem kiedyś jeszcze w jeden zły stan, nie potrafię go wyjaśnić, to jakaś gra cieni, gra gestów, ruchów, czuje je. To boli.

Brałem aco już dużo razy ok 25-30. Od dłuższego czasu dawki 60 tab. I zauważam przynajmniej od pewnego czasu że warto włączyć sobie muzykę na YouTube która czyści czakry, to działa, czuję się lepiej prawie jak nowo narodzony. 

radze wam uważać na ciągi bo dzięki nim nabawiłem się hppd tak irracjonalnego i dziwnego że ciężko mi go opisać cały ekran przy skupieniu się to czerwono zielony niebieski pulsujące wijące się a w ciemnym najbardziej widoczne wręcz przypominające węże na całym ekranie ale da się z tym żyć bo mam to w dupie ale nie ma żartów z tą substancją nie wiem czy takie same skutki mogą być przez normalne korzystanie ale mi po tygodniu na dexie tak się zjebało i zostało w przeciągu roku od ostatniej dawki dxm miewałem flashbacki siedzę i nagle całe boisko przede mną wiruje i zamiast kamieni widziałem grzyby aktualnie jestem czysty od dxm od jakoś 2-3 lat i flashbacki nie wróciły ale hppd zostało

co najdziwniejsze żadna z tych rzeczy (hppd/flashbacki) nie przypominają nic z fazy dexowej oprócz jednej

na pewno kojarzycie to klatkowanie obrazu na dexie i ciemność wokół to mi też zostało lecz ta ciemna poświata jest nałożona na ekran i pulsuje

generalnie da się z tym żyć dopóki nie skupiam sie na tym to mam w dupie w życiu codziennym nie przeszkadza ale ostrzegam was ;D

nie mam zamiaru nigdy już ruszać tej substancji ale jak będę umierał to powiem wnukom że jest bojowe zadanie i mają zapierdalać po akodin do apteki :E

aha i żołądek mam do teraz rozpierdolony wrzody i nadkwaśność biorę omeprazole pantoprazole ale chuja dają

Edited by oczass

Dobre 20 tripów na tym przerobiłem. Dawki od 450MG do 900MG. Moja ukochana substnacja, po której wyzbyłem się wielu niepotrzebnych nienawiści. W zależności od tego na ile się jej pozwoli, można oczekiwać wszystkich przeróżnych efektów specjalnych z innych psychodelików/dysocjantów. Ja zazwyczaj jeśli jestem sam to wpadam w fotel i odpalam youtuba w znanych i bezpiecznych dla oka i słuchu rejonach, po czym pozwalać substancji nakierować statek :D

Za minimalną i sprawdzoną dla siebie opcję uważam 750-900MG na pusty rzołądek i bez alkoholu. Po godzinie można odczuć już efekty.

Substancja sama w sobie jest niesamowita. Pozwala przeżyć coś fantastycznego, te widoki i maratony po linie między plametami były mega, jak i wiele innych wziętych z Sci-Fi wizji. Chociaż nie powiem, że to wszystko takie różowe i kolorowe. Za drugim razem jak brałem to się dałem ponieść (pierwszy raz to 300mg). Po wzięciu 600mg (ważę ok 65kg) był odlot jak cholera no nic lepszego nie przeżyłem jak dotąd, bardzo lubie takie banie. Ale kłopoty zaczęły się jak trzeba było pójść do kibla i wrócić do łóżka i mitycznych uniesień... Przez te wszystkie trudności w chodzeniu i widzeniu złapałem jakiegoś bad tripa. Nie wiedziałem gdzie jestem i czy to wszystko jest prawdziwe, całe swoje życie uznałem za bezsensowne i wszystko inne za zmyślone. Miałem lekką załamke że jestem samotny i jedyną myślącą istotą. Obraz pokoju wydawał się taki nierealny a czas zatrzymał się w miejscu. Zastanawiałem się nawet czy się obudzę tak jak zawsze czy gdzieś zniknę. Beret ryje jak ta lala, ale nie zrezygnuje po tym na pewno 😄 Zrobię sobie krótki detoks i zadbam o miejsce bez żadnej możliwości interwencji osób trzecich i się zabawię konkretnie jeszcze raz 😛Mimo wszystko wrażenia nie zapomniane i dające do myślenia. Mi osobiście ten bad trip wyszedł nie najgorzej bo zdałem sobie sprawę ze swojej głupoty i ile we mnie złego siedzi. Aczkolwiek początkujących przestrzegam tylko żeby uważali z dawkami na pierwszych zabawach i o dobrym S&S (set&setting) bo u mnie przed bad tripem był dobry ale jednak trochę niepokoju we mnie siedziało przez co wyszło jak wyszło. Wymagany jest kompletny chill i oddanie się wodzy DXM, nie przejmować się niczym i płynąć z nurtem a będzie dobrze 🙂A i jeszcze wyciśnięta cytrynka lub dwie i troche wody pozbywa wszelkich nudności i braku komfortu na fazie tylko trzeba leżeć. Coś na uczulenie jakiś zyx który na mnie dobrze zadziałał na drapanie wzięty z pierwszą dawką, polecam też leżeć ze słuchawkami i zamkniętymi oczami i nie wstawać niepotrzebnie i się nie rozglądać. Takie małe tipy 😄

Edited by Freezy2

12 godzin temu, Syn Ulicy #trap napisał:

Siema jak teraz wyglada sprawa z DXM ?

Kiedys sprzedawali w paczkach po 30 tabletek a teraz jak to wygląda?

Ile musze wypić syropu żeby przyjąć taką dawkę jaką przyjąłbym w 30 tabletkach?

Ewentualne inne metody nagradzam plusami

po 20x15mg albo 10x15mg w acodinie, Tussidex po 10x30mg

z syropem zależy od stężenia, chyba z kalkulatora umiesz się obsługiwać mordo :E

4 minuty temu, PUDZILLA napisał:

po 20x15mg albo 10x15mg w acodinie, Tussidex po 10x30mg

z syropem zależy od stężenia, chyba z kalkulatora umiesz się obsługiwać mordo :E

Nie kumam

Sluchaj slyszalem ze zjebalo sie cos za acodinem i sie teraz rzyga po nim

ze sprzedaja w paczkach po 10 tabletek wyjasnij mi jak co i po co

mam 3 paczki po 10 tabletek kupic i zjesc ta k ?

21 minut temu, Syn Ulicy #trap napisał:

Nie kumam

Sluchaj slyszalem ze zjebalo sie cos za acodinem i sie teraz rzyga po nim

ze sprzedaja w paczkach po 10 tabletek wyjasnij mi jak co i po co

mam 3 paczki po 10 tabletek kupic i zjesc ta k ?

ja nie żygam, jedz po tabsie co 2-3 minuty

możesz kupić dwie po 20 albo trzy po 10, pamiętaj jedna paka na apteke

Pytanie do osób które do deksa biorą avio na mdłości. Parę dni temu wziąłem 600mg i przed tym wypiłem z litr soku grejpfrutowego (przyznam że mnie trochę poskładało xd) i tabletki popijałem sokiem z cytryny żeby mnie nie cofnęło. No ale po wzięciu tego wszystkiego trochę za bardzo mnie męczył brzuch i czytałem sobie na hypku że avio poprawia fazę i mdłości nie są męczące to wziąłem 2 tabletki avio. Problem był na następny dzień kiedy to za każdym razem jak ziewałem miałem odruch wymiotny i musiałem się powstrzymywać żeby nie zwymiotować. Pierwszy raz miałem taki przypadek właśnie kiedy to dodałem avio. Jak brałem sam sok z cytryny było wszystko spoko. Czy ktoś tak też już wcześniej miał? 

W dniu 12.10.2020 o 14:09, ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ napisał:

ja nie żygam, jedz po tabsie co 2-3 minuty

możesz kupić dwie po 20 albo trzy po 10, pamiętaj jedna paka na apteke

Ja sie boje za kazdym razem po tym rzygalem a bralem jeszcze jak byl w paczkach po 30 tabletek. Czy to prawda ze dodaja srodku na wymioty czy to wkręta

1 godzinę temu, Freezy2 napisał:

Pytanie do osób które do deksa biorą avio na mdłości. Parę dni temu wziąłem 600mg i przed tym wypiłem z litr soku grejpfrutowego (przyznam że mnie trochę poskładało xd) i tabletki popijałem sokiem z cytryny żeby mnie nie cofnęło. No ale po wzięciu tego wszystkiego trochę za bardzo mnie męczył brzuch i czytałem sobie na hypku że avio poprawia fazę i mdłości nie są męczące to wziąłem 2 tabletki avio. Problem był na następny dzień kiedy to za każdym razem jak ziewałem miałem odruch wymiotny i musiałem się powstrzymywać żeby nie zwymiotować. Pierwszy raz miałem taki przypadek właśnie kiedy to dodałem avio. Jak brałem sam sok z cytryny było wszystko spoko. Czy ktoś tak też już wcześniej miał? 

Nawet dziecko wie ze sie lekow nie popija sokiem grejfrutym wypij piwo ktore nawazyles/aś jak sie jest debilem to tak jest  i sie nie słucha co ludzie mówią

11 godzin temu, MariuszSanitariusz napisał:

Nawet dziecko wie ze sie lekow nie popija sokiem grejfrutym wypij piwo ktore nawazyles/aś jak sie jest debilem to tak jest  i sie nie słucha co ludzie mówią

Wiem co robi sok grejpfrutowy w połączeniu z deksem i wcześniej już też tak brałem i nic się nie działo na następny dzień dopóki nie wziąłem avio. I nie popiłem nim leków tylko trochę wcześniej go wypiłem. Aco popijam sokiem z cytryny bo pomaga na te rewolucje. Pytałem tylko czy po dodaniu avio zdarzały się komuś takie nieprzyjemne sytuacje czy nie.