Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Christian

Zablokowany dział rc

Polecane posty

Gość Christian

Siemanko, w dziale rc każdy temat mam oznaczony jako zamknięty i nie mogę dodać postu. Mam też zablokowaną w tym dziale opcje tworzenia nowych tematów, to chyba jakaś usterka? Bo chętnie bym się podzielił osobistą opinią na temat rc i badań nad nimi.

Po prostu nie posiadasz wystarczającej ilości postów by móc udzielać się w tym subforum, to nie żaden błąd Krystianie ;D

Najprawdopodobniej próg ilości postów to 25,ale nie dam sobie ręki uciać. Musisz sam nabić i sprawdzić

Gość Synchro

Dosłownie dzień przed założeniem tego wątku przez Christiana administracja rozpoczęła dyskusję na temat limitu. Jeśli wprowadzimy jakieś zmiany, poinformujemy o tym w wątku „Co nowego w dopalamy” dostępnym pod adresem: www.forum.dopalamy.com/topic/1330-co-nowego-w-dopalamycom

Wątek na temat limitu już długo się toczy,jedni proponowali podniesienie tej liczby postów do 50(SIC!) i 3 punktów reputacji, ja byłem za zmniejszeniem do 15.  Wiec czekamy co w końcu ustali administracja .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować