Synchro

Przypadek spożycia 100 tabletek MDMA - analiza

21 postów w tym temacie

Chyba jedna z niewielu analiz spożycia tak dużej ilości piguł dostępna w Sieci.

Delikwent oczywiście nie przeżył, jak się domyślacie - był Polakiem.

Zapraszam do lektury, tekst w załączniku. Polska wersja tekstowa od 5 strony.

100.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pamietam piguly z lat 90-tych,kumple jak lykali to gdzies w granicach od 5-8szt na nocke.Jeden przecholowal giedys i wzial 14-scie szt ze znaczkiem mitshubishi.Ale kontakt z nIm gdy odplynal byl bardzo ograniczony,oczy latały w obydwie strony,zaczal nawet grysc swoj jezyk.Od tamtej pory jeszcze przez kilka lat spotykalismy sie razem z tym ze jedna osoba byla trzezwa i dyzurujaca na wszelki wypadek.A co do fety to zawsze odkad pamietam byla ona w pigulach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to trochę wali celowym samobójstwem jakiegoś "ynteligenta", który postanowił skończyć ze sobą "na maksa przyjemnie".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to trochę wali celowym samobójstwem jakiegoś "ynteligenta", który postanowił skończyć ze sobą "na maksa przyjemnie".

Identyczne spostrzeżenia po przeczytaniu tytułu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie niekoniecznie ta małolata musiała "według autorów" zażyć więcej, może trafiła na jakiś dobry sort, miała nieproporcjonalnie mniejsze stężenie we krwi(tu 2 piguły -4500ng/ml, tam 100 piguł - 12 580ng/ml). Chłop zjadł 100 ulicznych piguł i ciul wie co tam siedziało, ale raczej na pewno mdma+ fuga, co wyjaśniało by duże jej stężenie u delikwenta. Co by niemówić, nawet 100 hujowych piguł może położyć. Łykać z głową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tą fuką w dzisiejszych pigułach to nie jest tak pewna sprawa. Na południu (takiego chuja, ze Wam powiem gdzie dokładnie %-)) w pigułach spotykamy poza mdma: metamfetamine, mefedron i "legalne" dodatki. Tak informują sprzedawcy, a ceny od 15zł za szt.

Niemniej, wracając do tematu - udana próba samobójcza. Osobiście wolałbym zajebać XXX klonów i po prostu zasnąć, ale można i tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez przypadek raczej denat nie wszamal :D chyba ze kazal mu ktos :o

Po za tym raczej na nocke 100 pigul nie zabieral ;D na wlasny uzytek :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

az odezwe sie w tym nieakywnym temacie... Wierzyc sie nie chce w takie ilosci. To nie jest 10 czy kilkanascie sztuk. Albo koles byl psychicznie chory na glupote, albo wytworzyla sie jakas sytuacja. Moze towarzyszace mu osoby pobudzaly jego "ambicje", albo jeszcze inaczej prowokowaly do takich wyczynow. Jesli tak to umarl, bo nie wiedzial z kim sie bawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałąm temat i sama nie wiem co o tym myśleć 100 piguł objętościowo to już dużo samo pomieszczenie ich w żołądku musiało być dość nieprzyjemne tym bardziej że musiał przynajmniej część z nich zapić bo nie wierzę że łyknął sto bez zapicia a to jeszcze bardziej ogranicza miejsce w żołądku. Myślę, że to rzeczywiście samobójstwo albo podejrzewał że może zostać skontrolowany i wpadł na tak głupi pomysł żeby to połknąć? Straszna historia tak czy siak . Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się zdarzyło zeżreć 14. Prawie dostałem wylewu, ale dopiero dobę później. Zacząłem od zjedzenie jednej a potem dojadałem bo jakoś tak słabo było. Zafundowało mi to jakieś 12h halunów, dobrze, że piłem dużo wody i byłem w domu. Było to dawno, ale na długo zniechęciło mnie do piguł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tabletki ostatniej woli. kurierem z chin w pare dni. holandia rozwala legalizacje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam, że żyję tylko dlatego, że byłem młodszy, pixy były z Holandii i nie było w nich tych nowości co teraz są na rynku. Narysowana na nich była stopka. Z tego co wiem ludzie brali po pół, niektórzy po całej. Jedna z głupszych rzeczy jakie w życiu zrobiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 21.05.2014o00:03, Niejestemwinny napisał:

Pytanie, czy naprawdę przyjemnie, bo o ile wiem, to nawet przy połknięciu wielu tabl. nasennych nei umiera się bezboleśnie - następuje faza duszenia się ponoć...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

100 piksów naraz? Omg jak koleś był wogóle w stanie to połknąć, nie mówiąc o bezmyślności.. Chyba że to świadoma próba samobójcza, tak czy siak potępiam..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój dostawca kiedys pomylil worki "hmmm" i dostalem 5g (chyba w miksie) MDMA - Gdy wpierdolilem okolo 1200mg wylądowałem na ojomie na 3 doby ... nic nie pamietam. No dobra ... kilka fajnych smaczków z tej podróży oraz podróż karetką :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA