Skocz do zawartości
Oska

FakeShop

Polecane posty

Gość

U mnie tak samo, ostatni raz brałam jakieś 2 miesiące temu i schizy były niezłe, nie powiem.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość

przy 2 piwach zarzucona 1 wisienka - dzialanie raczej zadne

w gratisie dostalem purple bombs i zarzucilem ja przy 2 nastepnych piwach - dziala jak juz ktos pisal 3 razy mocniej niz purple bombs z jesieni, moze ze bylem po pracy zmeczony, po 4 piwach to tak zadzialalo, ale dzialanie naprawde mocne i pisze to zdecydowanie doswiadczona osoba, ktorej czegokolwiek to zawsze jest malo,  duzo kolorow, troche podobnie jest jak na grzybach

Hmmm,dobrze wiedzieć,ale faktycznie P.Bombs można porównać wręcz do grzybów?Paczka dojdzie pojutrze,spotkalem się z opiniami,w których niektórzy twierdzą,że warto jedną kapsułe podzielić na 2...na zerowej tolerce polecacie walić jedną na raz,czy może nawet dwie? Pozdrawiam.

Dokładnie, jedna wisienka nie działa już za mocno.

Przy dwóch jest już ciekawy sen.

Dziś kolega śnił, ze wciągnął 3/4 Purple Bomb i po 30 minutach miał ogromne oczy, podobno widział wielkiego skrzata jako drugiego kolege, chwiał sie i prawie wymiotował. Co dalej było, to nie wiem bo po półtorej godzinki poszedł do domu.

Edytuje post jak sie coś dowiem więcej o śnie:)

A ja pierwszy raz zawiodłem sie na tym sklepie. W Pon dostałem wiadomość ze pieniądze doszły, a do tej pory paczka nie została wysłana. Chodz dzisiaj kolo 14 dostalem wiadomość ze zostanie wysłana dzisiaj

5-MAPB robi robote od tego vendora. ;)

Dostałem 200mg tej substancji bo ładnie poprosiłem w komentarzu o próbkę.

Koleżanka śniła, że przyjęła 100mg sniffem i po 3 minutach straciła siłe na wszystko, leżała z pół godziny i zasnęła na dwie godziny. Wstała, sniff tego co zostało, oczy wyjebane, po 15 minutach nie wiedziała co sie dzieje.

Mówiła, że sie wszystko trzęsie i faluje, strasznie rozpierdala nos.

...Podobno dobre, ja z tym nie śniłem. :)

Co do wyglądu to biały lekki puder.

I uwaga na Fake Sqn II

Nie dla początkujących, topy inaczej wygladają, jedno szkło pali sie 5 minut. 3x mocniejsze niż 3 tygodnie temu.

Kolega po dwóch małych buchach miał ostrego bad tripa - płakał, chciał wymiotować i krzyczał.

Po 25 minutach od palenia poszedł spać na 3 godziny i gdy sie obudził nic nie pamiętał.

Radze uważać!

...To tylko sen

Mam do was wazne pytanie. Kilka razy bralem 3 mmc, zrobilem moze z 2, 3 g plus 1 g fake koko, po ostatnim raznie z 2,3 dni podczas gdy smarkam widac mazy krwi, czy to normalne? przetrzymac to czy raczej potrzebne jakies leki beda?

Witam, może ktoś podpowiedzieć co się dzieje ze stronką fakeshop.com pare dni temu zaplacilem za produkt i do tej pory zadnej odpowiedzi, nie sadzilem ze są tacy tani i ukradną 35 zł , jednak trzeba uwazac , nie polecam tej stronki.

Mam do was wazne pytanie. Kilka razy bralem 3 mmc, zrobilem moze z 2, 3 g plus 1 g fake koko, po ostatnim raznie z 2,3 dni podczas gdy smarkam widac mazy krwi, czy to normalne? przetrzymac to czy raczej potrzebne jakies leki beda?

Nic się nie stanie. Po prostu przestań brać, a śluzówka się zregeneruje.

Odpisali na 2 maile tą samą wiadomością, że mają problemy natury urzędniczo-administracyjnej i do 03.03 wszystko powinno wrócić do normy. Jeżeli mieli przypał to nie wiem czy mam sie spodziewac tej paczki

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA