Skocz do zawartości
Oska

FakeShop

Polecane posty

Mi zawsze odpisuja do 12h

Kontaktowałem 31.07 było wszystko oke  Dx

Dzięki za przywrócenie wiary koledzy, wysłałem ponownego maila i tym razem bardzo satysfkacjonująca odpowiedź nadeszła w przeciągu 4 godzin. Warto było zapytać :)

ktos mógłby mi wyjaśnic i jakość produktów od tego vendora?

-fake koko

-fake spid

-purple bombs

oraz 3mmc jak sorcik

fake koko i sped masz opisane przez zemnie na pierwszej stronie chyba ze od tego czasu sie receptura zmienila, :)

Polecam pixy super sprawa , snilo mi sie ze 6 pixów zjedlismy na 3 i byla calkiem fajna nocka , nie dosc ze kolorowa to calkiem mocno euforytyczna polecam od siebie . jedyny minus ze farbia strasznie jezyk :)

Może testerzy coś więcej z siebie wyduszą na temat tych pill?

Do jakiej subst. podobna euforia i speed? Eufo w stronę dopaminy, czy serotoniny? Jest nieposkromiona ochota mielenia ozorem na byle jakie tematy, czy raczej ogarnięta chęć konwersacji? Jak wypada libido w tym przypadku? Jakim cudem one barwią język skoro znajdują się w żołądku? Podczas wymiotów mogłyby barwić, ale to chyba zły trop %-)

W jaki sposób kończą się efekty koloryzacji? Nagle bum i wszystko wraca do normy, czy powolutku wszystko stopniowo ustaje?

Według osób biorących udział w procesie koloryzacji; lepiej je zarzucić za widoku, czy jednak lepsze efekty w nocy/ciemności?

Może testerzy coś więcej z siebie wyduszą na temat tych pill?

Do jakiej subst. podobna euforia i speed? Eufo w stronę dopaminy, czy serotoniny? Jest nieposkromiona ochota mielenia ozorem na byle jakie tematy, czy raczej ogarnięta chęć konwersacji? Jak wypada libido w tym przypadku? Jakim cudem one barwią język skoro znajdują się w żołądku? Podczas wymiotów mogłyby barwić, ale to chyba zły trop %-)

W jaki sposób kończą się efekty koloryzacji? Nagle bum i wszystko wraca do normy, czy powolutku wszystko stopniowo ustaje?

Według osób biorących udział w procesie koloryzacji; lepiej je zarzucić za widoku, czy jednak lepsze efekty w nocy/ciemności?

Moim zdaniem jest to mix róznych rc , euforia pod dopamine i serotonine , jedni sa ogarnieci zas inni pierdola od rzeczy , mi zabarwily poniewaz przyszly mi rozkruszone , ogolnie lekko nacisniesz i sie krusza .Faza stopniowo ustaje ale niekiedy robi sie bum i powraca na nowo , Wiadomo ze w nocy najlepsze efekty .

Toś mnie kurwa urządził :E Nie dla początkujących!!!!! Psychodelik tam siedzi jakiś, ale że się dałem tak.... :E Max 1szt nawet doświadczeniu przy dwóch jest za grubo, ale koloryzację były poziom hard :E 

Tak wygląda sprzęcik :

zdjęcie znalezione na necie ale można powiedzieć że identyko https://researchchemicalreview.files.wordpress.com/2014/01/shardsmcgoo.jpg

Testowane w ubiegły weekend a więc zaczynamy od początku : 

gram objętościowo przed skruszeniem wyglądał biednie ale po skruszeniu na puder cieszył oko. 

pierwsza rajza malutka nie więcej niż 50 mg  ........ uczucie napalmu w nosie, do którego dołącza w krótkim czasie łzawienie oczu.

Delikatne ożywienie w połączeniu z przyjemna nutką poprawy nastroju. 

Po około 30 min poprawka - 100mg. Rajzy nie dało się wciągnąć przy jednym podejściu ze względu na palenia w nosie w kombinacji z nieprzyjemnym odruchem odkrztuszającym i za razem duszącym.

Wjazd łagodny aczkolwiek kopiący. Nie wsiada na oczy i źrenice - pod tym względem totalne incognito, lecz załącza nieogar AKA Meksyk w głowie. Zastrzyk energii i słowotoku bez efektu euforii (a szkoda).

Główna fala utrzymuje się około 2 godzin po czym delikatnie odchodzi moc oraz gadka a zostaje nieogar. Towarzysz jedzenia stał się delikatnie aspołeczny co w jego przypadku nigdy się nie zdarzyło.

W moim przypadku zaczęła szwankować pamięć krótkotrwała połączona z nie ogarem, proste czynności zajmowały trzy razy więcej czasu a diabeł wszystko przykrywał ogonem. Poprawki dobrze podbijały do uczucia pierwszej fali wraz ze stałym wzrostem nieogaru. 

Zjazd - dosłownie. Chujowe uczucie psychiczne jak i fizyczne. Trudne do określenie aczkolwiek nie bolesne (jakby coś jeździło po wszystkich bebechach). Uczucie chęci wymiotowania bez możliwości zrobienia tego. 

Wcześniej wspominany towarzysz odczuwał odrętwienia prawej dłoni, które utrzymało się przez następną dobę (nawet po śnie) po czym stopniowo malało w przeciągu następnych dni.

Lekkie trudności z zaśnięciem spowodowane bardzo słabym krążeniem w kończynach połączone z uczuciem ucisku w okolicach serca. Sen krótki z licznymi przebudzeniami.

Następnego dnia od okolic południa drobne poprawki (dawki "dziecięce" 10-20 mg) które powodowały falowanie samopoczucia od dobrego przez gniecenie fizycznie do efektu podobnego do pierwszej fali.

Pod wieczór silne uczucie rozpierdolonego układu nerwowego objawiającego się delikatnym wykręcaniem głowy/szyi oraz przechodzący przez nerwy "prąd" w kończynach. Ostatnimi objawami były niekontrolowane przykurcze palców u dłoni i stóp.

Na moje szczęście zamówiłem niewielką ilość z której zostało mi około 0,5g - skonsumowane dzisiejszego wieczoru.

Sorry Fejkshop, moim zdaniem macie czerstwy rzut.

...

Towarzysz broni porównał uczcie zjazdu do efektów jakie zostawia szmata - której nie trawi.

Ocena:

*Pan czerwona.zapalniczka.zippo - 6/10

*Pan Towarzysz - 5/10 głównie ze względu na zjazd. 

Przekazuje informacje od FakeShop, ze wszystkie wysylki beda wstrzymane z powodu wyjazdu do Azji. Powrot w poniedziałek 25.08. oraz bedzie nowy sort 3mmc w najwyzszej jakosci.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA