Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Motor niczyj

Zauważyłem coś niepokojącego

Polecane posty

Gość

Przyjrzę się sprawię, ale sądzę, że została tam umieszczeona ponieważ liczymy sobie statystyki w usłudze Google, reklama ta będzie się tam wyświetlała w zamian. Jednakże, nie jestem tego pewien - przyjrzę się temu. Dzięki za info.

Gość zolwik na spidzie

U mnie Alien tez to wyskakuje na mozilli pomimo wyłączenia ad blocka.Rozne tresci tam zauwazylem,w tym wiele reklam

Alien dwie rzeczy do przeczytania

Link nr 1   zresztą odpowiedziałeś już sobie na pytanie, to reklama Google pozdro 

druga to taka, iż Adblock już od ponad roku nie blokuje reklam Google, gdyż ten drugi mu zwyczajnie płaci, więc nie wiem skąd zaskoczenie tym faktem

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2013/07/google-placi-tworcom-adblock-plus-za-przepuszczanie-reklam.aspx

Ale Ema nic nie wie, nic nie słyszał choć powyższe coś dziwnego nie jest dla niego zaskoczeniem

Witam forumowiczow

Male info dla leniwych: Wstepnie dobrze by bylo powiadomic ze ROZPISALEM SIE W CHUJ NIE TAK MIALO BYC ALE TO CO NAJWAZNIEJSZE NAPISALEM

Na forum przesiaduje od pewnego czasu glownie przegladajac tematy i powoli powiekszajac wiedze o interesujacych substancjach czyli tak jak przecietny Kowalski or Nowak.

I od razu chce zaznaczyc bo rozni ludzi roznie mysla: schiza nie, z glowa wszystko ok, jak laduje to raz a porzadnie starajac sie zachowac chociaz minimalny odstep czasowy do nastepnego. Wszystko co napisalem w tym poscie napisalem szczerze, jaj tez sobie nie robie jakby tez ktos pytal, w koncu to jest internet, dla nich to pikus, podpiac sie tu i tam, polaczyc z tym i tym ogolnie wiecie o co chodzi to juz sie nad tym nie bede spuszczal.

Odpuscilem sobie pisania tego syfu ze chcialem przeprosic za wulgaryzmy, kulturka musi byc, ale to jest forum o takiej tematyce a nie innej, glupio byloby mi przepraszac kogokolwiek tutaj za takie cos nie oszukujmy sie.

Post zamieszczony w raczej dobrym temacie, wiem ze jest nie aktywny od roku, ale chopaki miali cos podobnnego mozna tak powiedziec bo screen Motorniczego wygasl,a ciezko stwierdzic co tam jest. Jezeli to reklamy ktore wyskoczyly po zaladowaniu strony to juz inna sprawa, jesli nie mogli wejsc z dziwnego powodu na forum z dziwnej blizej nieznanej przyczyny to juz moze miec zwiazek ale nie musi.U mnie sprawa wyglada inaczej choc rownie podejrzanie interesujaco zwlaszcza jesli nie chcesz nie dac sie zlapac.Wracajac do tematu ktory zalozyl niejaki Pan Motorniczy ktory pierwszy poczul ze cos jest nie tak, inaczej niz zwykle, nie orientuje sie jak dlugo te forum stoi na tym hostingu i jaki to jest hosting i czy to ma wgl cos wspolnego z tym wszystkim, pewnie wczesniej juz ktos cos podobnego mial i nie zastanawiajac sie czy cos podobnego mialo miejsce wczesniej bo nie przeszukiwalem forum z deski do deski .

Ide po lopate.

Ok mam.

Tak wiem odkopalem ale nie daje mi to spokoju i rozkminiam pewna dziwna sytuacje, ktora mi sie juz powtorzyla pare razy jak pamietam. Przeczytalem powyzsze posty, ale nie zrozumialem. Mianowicie wpisujac w google haslo dopalamy ( mozilla i najnowszy avast 2015 pro cos tam tralalal)no i mam. Na samej gorze ujrzalem link do forum no wiec dluzej sie nie zastanawiajac nadusilem i wszedlem. Ale zaraz cos jest nie tak. Wczesniej sie tym nie przejmowalem, ale tym razem cos zaswitalo. Po wyskoczeniu informacji od avasta  przekierowalo mnie na znajoma stronke z ktorej zrozumialem tyle ze cos nie tak jest z adresem url. I TERAZ UWAGA WESZE AFERE I PYTAM- nie wiem jak to dziala moze ktos ogarnai i wyjasni,(cala sytuacja byla z wlaczonym adblockiem, na mozilli i ten pro elo avast tez tam dyszal w tle. I Moje pytanie czy uzytkownik wchodzac na oplacone forum moze byc przekierowywany? Dlaczego avast wykrywa ze cos jest nie tak. Zrobilem test, wczesniej wpisywalem w glowny adres url dopalamy i 1 link to bylo forum, tak samo zrobilem i tym razem i co? magia wszedlem bez problemu, avast nawet nie pisnal. Dziwne. Otworzylem 4 karty w 2 z nich wpisalem w pasek google dopalamy, a w pozostalych w glowny pasek url czy jak to sei zwie. Final byl taki ze avast wywalil 2 bledy, przekierowalo mnie na 3 kartach 2x pasek google 1x pasek url. Otworzylem nowe karty tak samo po 2 tego paska i tegoi nic normalnie wchodze, avast spi. Ogolnie powinni na mnie mowic sherlock, szczegolnie po ememce, ale mniejsza. Ponawiam pytanie jakim prawem mnie przekierowuja wbrew mnie, i to nie za kazdym razem, jakby psi informatyk nie wypil rano kawy,mial wyjebane, albo nakurwial w tibie tak tez moze byc. Istnieje szansa ze rzep wilczego ogona sie chycil? Ze tu niby tylko taka wiadomosc niewinna, ale jednak avast pro tralal 2015 zdolal to wylapac( wiedzialem, w koncu nazwa zobowiazuje), antywirus staral sie i wylapywal zmiany w kodzie nie wszystkie( w sensie to jest chyba ingerencja w kod strony tak? albo moze to byc tez wpuszczony robak i to on nas wysyla na inna strone popraw mnie jesli zle mowie), ale wierze mu ze sie przynajmniej staral( w sensie to jest chyba ingerencja w kod strony tak? popraw mnie jesli zle mowie) nie bd udawal ze sie znam na psich hakerkach czy tam informatyczkow swiezo po studiach, ale wydaje mi sie(a moze nie) forum jest pod obserwacja jak i uzytkownicy, I tu sie rodza nastepne moje pytania ktorych i tak juz jest pewnie w chuj. Nie wiem co by sie dzialo kiedy odpalilbym wieksza ilosc kart nie probowalem i za duzo roboty,a takze jakbym siedzial cala noc wpisujac na zmiane dopalamy raz w ten pasek raz w ten czy cos by sie zmienilo, ogolnie ta strona z niby zlym adresem url moze byc zrobiona dla picu. I co o tym sadzicie ktos to rozkminial juz czy tylko ja sie tym tak zainteresowalem? Aha i z wylaczonym ad blockiem tez probowalem wpisywac, i to samo raz na jakis czas(wpisalem, jest ok weszlo, po jakims czasie znowu i znowu weszlo, i tak pare razy az w koncu przeslalo mnie z obydwa sposobami. Zobacze jeszcze jak to jest z innymi przegladarkami, moze tak byc ze mozilla jest slabo zabezpieczona, pewnie dla weszycieli to nic trudnego wpuscic malego robaczka zaszyfrowanego i inne bajery jak w csi miami. Na zakonczenie zaskok, znowu pytanie.

Na powaznie pytam czy moja teoria jest wlasciwa? Czy warto sie tym zaczac przejmowac czy ktos ogarnia internet, a moze ktos tu jest bystry w sprawach pluskw, robakow, keylogerow itp. MAM NADZIEJE ZE KTOS SIE TYM ZAINTERESOWAL. Wypowiedz jakiegos starego wyjadacza ktory przesiedzial juz troche na forach o takiej lub zblizonej tematy.

Za bardzo sie rozpisalem, nie chce robic zamieszania ale niech ktos napisze ze jest po co robic z pizdy ocet

Gość AnotherOneBitesTheDust

Polecam adblocka na pojawiające się gówna.

Polecam wylaczyc javascript

Gość

Problem powinien zostać zniwelowany - odnośnie przekierowań. Nikt nas nie śledzi, po prostu boty czasami lubią wstrzykiwać niepożądane kody.

Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA