Skocz do zawartości
skrzypa

Wakacyjny zlot forum

Polecane posty

Panowie zbierac dupy organizowac cos na sierpien i ogien :D niech sie wam zachce tak zorganizowac jak nieraz cpac wam sie chce i wszystko sie wtedy da hahahaha ja sie moge podjąc organizacji ale wtedy teren to MŁP :)

Rano ustaliliśmy, że zlot będzie na weselu Synchra, a jednym utworem muzycznym będzie "Jaki tu spokój". Znajdźmy mu dziołche, reszta pójdzie sama. 

ps. lata mijają, a nie ma nikogo kto by wziął na siebie choćby organizację mini zlotu.

Pojęcie 'zlot' należy brać w cudzysłowie. Według mnie takie eventy rodzą się spontanicznie(może z krótkim wyprzedzeniem). Co więcej jest duże ryzyko pisząc się oficjalnie w ten temat. Powinien to być kolektyw osób które szablonowo widnieją na_dźganym obrazie, tym samym pozostając mglisto w kuluarze;)

Gość zawiodlemsie

Może browar w WWA? Ja Z Matim już kminimy temat ^^

Dobra Panowie opracowujemy plan:

A - Miejscówka (Najlepiej środek Polski) Każdy będzie miał "Niedaleko" 

B - Czas spoktania / Ile brać hajsu ( DOM - PLENER )

C - Jak już wszystko dogadamy, robimy posta z lstą osób chetnych na zlocik.

Proste?                                   :galy:  

Gość zLoad

i wtedy by bylo  - tak , zapraszamy do celi hehe

Myślę, że dopóki narkotyki będą tematem tabu, do tego ściganym, to nie uda nam się takiego spotkania w szczególnie licznej grupie zorganizować.

Pamiętajcie też, że wielu z naszych stałych gości to osoby mniej lub bardziej zaburzone. To mogłoby być przeraźliwie zabawne wydarzenie zwieńczone orgią i kilkoma ofiarami śmiertelnymi.

nie wypaliło  by to , obawiam się że mogło by się to skończyć za kratkami . 5-10 osób mogło by się spotkać a nie kilkadziesiąt  czy nawet kilka set . 

Dnia 21.01.2018 o 23:22, drayerPL napisał:

Może by tak w tym roku cos zoorganizować? :D

Feel free.

Ale chyba nie przez to forum. Przez żadne forum. I nie zlot, mniej ludzi. Dużo mniej, ze 3 do 5ciu maks. Na priv. A nie.. lepiej nie zostawiać śladów. Przez tel, pożyczony! od koleżanki żony, tej z bułgarii.. co na święta przyjechała ostatnio i mówiła, że kasuje numer po nowym roku. Jak działa to przez niego będziemy się kontaktować. We 3 jednak, 5 to lipa.

Działaj, ja przyjadę :bigboss:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA