Skocz do zawartości
skrzypa

Wakacyjny zlot forum

Polecane posty

Z tym że Alienoslaw napisał że 200zł wystarczy na wszystkie dni razem z transportem. Samo PKP to koszt ok. 100zł ;) Z Tobą się zgodzę 10g trójki (chociaż nie zażywam RC) + bilety PKP + 200-300zł na wydatki i można się pobawić ale wtedy koszt całości to jakieś 600-700zł.

r-chemo

Byłeś kiedyś na studiach? 200 zł na 3 dni to kuuuupa kasy! 

Oszczędzasz na jedzeniu i wio :D

Przepraszam że post pod postem ale napisałaś jak właśnie dodawałem posta. Jak dla mnie 200zł to parę godzin dobrego melanżu ;) Na 3 dni to by mi we własnym mieszkaniu nie starczyło żeby się dobrze bawić ;) A na studiach nie byłem bo studia są dla idiotów (nikogo nie chcę obrazić) ]:->  i tak i tak nie ma pracy w naszym kraju czy skończysz podstawówkę czy zrobisz magistra na pięciu kierunkach ;)

jak będziesz jechał na trójeczce to nie tkniesz jedzenia w ogóle (przynajmniej ja mam jadłowstręt) wiesz ile dzięki temu kasy zaoszczędzisz? przynajmniej 50zł/dzień

ok 100zł bilet

wstęp 0zł

200zł na rozweselacze

100zł jedzienie jak już musisz

700 to troche przesada...

poza tym, każdy z każdym zawsze się czymś podzieli, jak nie kocem to bułką

Dokładnie, zgadzam się z Tobą asot. Pokahontaz 200zł na rozweselacze to bardzo mało no chyba że kobietom tyle wystarcza do szczęścia. Jak już miałbym walić trójkę której nie tykałem dobre dwa lata to waliłbym jeszcze więcej wódy niż bez trójki co z tym idzie koszta rosną, co do jadłowstrętu ok też go mam ale rano po przebudzeniu musiałbym coś zjeść a zjeść lubię no chyba że tą trójkę był walił przez te 3 dni non stop dojadając co godzinę ale wtedy 10g byłoby małooo ;)

zrobicie pobranie tam gdzie jedziecie kupicie ile tam maja max pobrania to i taniej wam materiał wyjdzie napiszecie na vendora że to na take a take okazje to może da wam małe co nieco od serca:)

E tam trójka, 1G DMARa i dziękuje, można cały wood przefazować. Specjalnie z okazji wooda bym wrzucił. Bo tak to u mnie reszta RC-ków oprócz psajko i dysocajntów odpada. Asot będziesz żarł tą trójkę do usranej śmierci chyba :E

Gość

Taka kwota wystarczy spokojnie, jak wiesz, jak ją wydać. Jak Wy zakładacie, że zabieracie tam swój sprzęt, no to wiadomo, że ja tego nie wliczałem w cenę. Na co starczą te pieniądze?

Transport, chleb z pasztetem, piwo - więcej mi nie potrzeba. Jak chcecie kupować jedzenie Woodstockowe i marnować pieniądze, to doliczcie sobie 100 zł dodatkowo - grunt, żeby się najeść, a chleb z pasztetem jest idealny - testowałem od kilku lat.

Dokładnie widzę wszyscy tutaj zaprawieni woodstockowicze w boju, pasztet jest zajebisty w smaku i co najważniejsze tani  :D ale zamiast chleba preferuje bułki.  Ja wyjeżdżając na 7 dni na woodstock miałem ze sobą jedynie 200 zł, a i jeszcze na kwasy mi starczyło. 

Ale ja pisałem że wale trojkę, potem gdy już późno zapijam kilka browarków by pójść spać %-) rano oczywiście jak to u mnie zwykle bywa budzę się z takim okropnym głodem że jem ze 3 kebaby bo odzyskać energie i lece z 3mmc dalej %-)

Jeżeli tak, to pełen szacunek. Polecam jeszcze suplementację (magnez, witaminy), owoce. 

asot: "Dokładnie, no cholerę wzbogacać kebabiarzy"

Dokładnie tak: spożywasz kebaba osiedlasz ARABA. ;) 

Ja po przebudzeniu również lubię dobrze zjeść ale pasztet odpada lepiej jakąś konserwę jak już ma być tanio. Keczup po trójce drażni mi podniebienie :cwany: ale pomidorek czy ogóreczek do tego jak najbardziej. Moonglum owoce z rana mógłbym jeść kilogramami (pomarańcze, grejfruty) stawiają mnie na nogi jak nic innego ;) A z tymi kebabami to była taka przenośnia a wywiązała się dyskusja na ich temat, wiadomo że w cenie kebaba kupisz dużo więcej w sklepie no i będzie to bardziej pożywne od tego kebaba.
P.S. Teraz sporo Polaków ma kebaby nie tylko "brudasy" a więc bardzo prawdopodobne że wsparłbyś polskiego przedsiębiorcę i polski budżet ;)

no nie wiem... mi na 4 dni poszlo chyba z 7 stow za przejazd, chlanie i mefke. 2 stowy to chyba ostro oszczednie. ja ogolnie napewno sie nie wybieram bo wkurwiaja mnie juz te hipisowskie zloty :P

No i kurwa job wrot plany jak zawsze mi sie zjebały :/ miał być Wood,jest praca, ehh.... no mam nadzieję że na jakiś inny zlot uda mi się ogarnąć czas.

Miłej zabawy użytkowniką którzy jadą!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA