Skocz do zawartości
skrzypa

Wakacyjny zlot forum

Polecane posty

myśleliście kiedyś o zorganizowaniu jakiegoś zlotu ? oczywiście nie umawianie sie tutaj zeby nie bylo dodatkowych gości ale idą wakacje kazdy na pewno bedzie nad morzem wiec moze fajnie wybrac ktorys weekend i zorganizowac jakies kameralne bakanie dajmy na to z morza :guns: bądź z czegokolwiek :D 

na znak rozpoznawczy ostatnio poszło 30 koszulek :D

Od powstania forum były takie pomysły, czasem zbliżaliśmy się do realizacji no ale... Ciekawe. Jeśli południowa Polska gdzieś się zjedzie, być może Anonimowy Kolekcjoner przybędzie. Za organizację jednak dziękuje :)

pewnie sporo osób ( w tym ja:::::::::)  wybiera sie na woodstock,przy okazji mozna by gibona skopcic,tylko problem ze zalezieniem sie,ale swój swojego zawsze pozna;)

myśleliście kiedyś o zorganizowaniu jakiegoś zlotu ? oczywiście nie umawianie sie tutaj zeby nie bylo dodatkowych gości ale idą wakacje kazdy na pewno bedzie nad morzem wiec moze fajnie wybrac ktorys weekend i zorganizowac jakies kameralne bakanie dajmy na to z morza :guns: bądź z czegokolwiek :D

na znak rozpoznawczy ostatnio poszło 30 koszulek :D

Tak. 30 osób w koszulkach dopalamy.com, jarających gandże na plaży. Wyślijcie później fotkę ze zjazdu :E

Gość Ko-Ko

Pomysł dobry ale tak lokal odpada.. Bo bysmy go roznieśli. Plener.. Hmm ci co im sie upierdala po stimach pójdą w las bo ONI tam sa! Psajko bedzie latać i macać drzewa jak by to było huj wie co euforyki będą pierdolić od rzeczy.. kanna sie zjara i bedzie miało wyjebane. Ale chętnie bym sie spotkał z forumową bracią zeby zobaczyć jak kto wygląda pewnie były by jaja.. Moze jakis ventor w ramach reklamy zorganizuje? A my wtedy kupimy na ten zlot tylko jego shit... ko ko jest za zlotem..

Moze jakis ventor w ramach reklamy zorganizuje?

Oczywiście, zlot pełen stoisk wypelnionych asortymentem  z logo sklepu, oraz mnóstwo bannerów informujących o panienkach ubranych w skąpe bikini, z tackami pełnych śledzi witających forumowiczów... Na pewno jakiś inwestor się znajdzie, co opłaci pobyt grupy ćpunków i udostępni zabawki... %-)

Nie widzę tego oficjalnie, dla każdego zarejestrowanego. Jakby mało tu kretów ryło...Zlot forum to zlot forum, a nie straganów reklamowych bądź co bądź

Ja jestem na tak,byle bym dowiedział się w miare wcześniej, jestem tymi 'trzeci' bez prawka ale zawsze są pociągi, woodstock dobry pomysł, a Koszulki jako znak rozpoznawczy zawsze za :E

Hehe dawajcie na Ultra Music Festival do Chorwacji np z Party Campem , mogę załatwić tam dobre zniżki 1 Autokar się wezmie wszyscy w koszulkach dopalamy.com to jakos 11, 12 , 13 ? cos takiego Lipca !!:D Przedwczesne rezerwacje i zobaczy się ile osób będzie chętnych , nie problem coś takiego zorganizować ! :D

Ja się na wood'a wybieram,nie wiem jak wyjdzie,musiałbym sianko ogarnąć. Był już ktoś? ile floty szykować? mam zamiar jechać pociągiem woodstock. myślałem też o zrobieniu obozu forumowego ;)

Gość Ko-Ko

Kurdee ja to bym zobaczył co niektórych w realu bo jestem jak te typki wyglądają ale fajnie by było się tak spotkać pogadać.

poznałem tu wielu fajnych ludzi z którymi chętnie by się napił przysłowiowej wódki :)

ale pewnie i tak lipa będzie z tym zlotem a tym bardziej jak będziemy pisać na ogólnym wątku

każdy wie ze dopalmy.com to ostatni bastion wolności słowa

i pewne służby nie jednego kolego koleżanka z bardziej aktywnych by wzieło z obroty jak by mogło

a poza tym nikt by na taki zlot z pusta ręka nie przyszedł wiec by mili podstawy żeby nas wszystkich zawinąć :(

Gość

Ja się na wood'a wybieram,nie wiem jak wyjdzie,musiałbym sianko ogarnąć. Był już ktoś? ile floty szykować? mam zamiar jechać pociągiem woodstock. myślałem też o zrobieniu obozu forumowego ;)

Jak masz zamiar być wszystkie dni, to 200 zł w zupełności wystarczy razem z transportem. Jak chcesz na jakieś gadżety zostawić, to 300 zł. Ale za 200 bez specjalnych atrakcji spokojnie dasz radę. Zależy też skąd dojeżdżasz, ale raczej nie ma wielkiej różnicy w cenie biletu PKP (bo tak chyba najlepiej i najtaniej). Warto się też wybrać nieco przed festiwalem, żeby miejsce sobie zaklepać z namiotem, drugiego dnia już miałem problem, żeby coś znaleźć.

200zł na parę dni? Osobiście nie toleruję owsiaka i jego imprezy ale zastanawia mnie to bardzo jak można się bawić przez kilka dni za 200zł? No chyba że jesteś abstynentem, nażresz się RC żeby nie chciało się jeść i tak się bawisz. 200zł to dwa litry wódy, zapoja i parę kebabów...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA