Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

klocuch66

LegalCHEM

Recommended Posts

Nnikt nie upadl.

Poprostu WSZYSCY wendorzy zmienili polityke wysylek na bezpieczniejsza..

Fajna gownoburza sie zrobila:)

A takich postow sedsa nie bralbym na powaznie. Za pare dni znow bedzie vendora przepraszal. 

On ma w standardzie, ze wystarczy lekkie opoznienie a pluje jadem, by po kilku dniach przepraszac:)

Edited by luks1985

Dnia 12.10.2018 o 08:51, prezydent napisał:

Ja dostałem w poniedziałek zaległà przesyłkę ale od wtorku wszystko stoi . Na stronie napisali że mają problemy techniczne... zobaczymy. Co do ostatnich sortów to jakieś trochę dziwne , inne ale słabsze od poprzednich. 3cmc powder kolor szarawy , zawsze był biały. Dzialanie takie troche zamulajace jakby zmieszane z czymś to było . 4cmc też duzo słabsze. Chyba w pośpiechu na szybko ta produkcja leci bo jakość odczynników mocno spadła . Zobaczymy co po przerwie przyleci bo troche jestem zawiedziony.

4 to na bank na szybko widac po krystalizacji - hexen rozowy zmerdany pol na pol z brylami czegos miałego troche slabszego nawet nie rozbili-chyba zmienili dostawce

Trzeci raz juz maja wysylac,teraz niby od wtorku...18 dzien czekania na wysylke...

Dnia 20.10.2018 o 19:00, Fejzbuk44 napisał:

Trzeci raz juz maja wysylac,teraz niby od wtorku...18 dzien czekania na wysylke...

Takze radze sie wstrzymac...

gołąb zapukał dziobem w moje okno. 

Naprawde nie wiem jak to jest, ze moje paczki za każdym razem dochodzą, a wy macie ciagle problemy.

Mimo opóźnienia, polecam.

+dzięki legalchem za miły bonusik w postaci dodatkowej gramatury :) 

Edited by Wojt

Tak przeglądam dział, i widzę że im więcej pierdolicie tym dłużej czekacie, ja zamówiłem nic do nich nie pisałem byłem cierpliwy, na wyjebce że tak powiem, i wszystko szybko i sprawnie doleciało. 

Dnia 22.10.2018 o 23:03, Avatarka napisał:

Si... piszesz. Znajdziesz okienko do wiadomości. Ja trochę sobie poczekam Ale dostałam to co chciałam

jest okienko czatu z supportem ?

11 godzin temu, hec2to napisał:

jest okienko czatu z supportem ?

No dokładnie na stronie z historią zamówień, klik w szczegóły odnośnie tego,  które ma przylecieć i pod tymi masz  pole do wypełnienia, żeby wiedzieli co mają `wiedzieć XD Czy są w stanie coś konkretnego określić.  Czas oczekiwania  nagle 14-dniowy, ale  sorry jaki hiper absurdPrzecież to Polska, a nie Syberia ; >   i czy odbiór osobisty mamy    Hmmmm @LegalCHEM:wub: ?

Edited by Avatarka

Taka rozkminka, wcześniej bylo z 10-15 nowych produktów typu 2-aimp 4-emc E itd. I nagle zniknęły a wątpię że klientela na to była więc kłania się pytanie czy przypadkiem nie wysyłali jakiś niedobitek nędznych sortow pod tymi nazwami? I jeszcze te dwa nowe 3-mmc ktore na zdjęciach są tym samym a różni je cena w postaci paru miedziakow i literka N/R. Wie ktoś o co może chodzić z tymi literkami?

Dobra już chyba wiem, jeden jest podpisany jako puder a drugi nie więc idzie się domyślić.

Edited by Piorunochron

@wolf tak

3 godziny temu, Piorunochron napisał:

Taka rozkminka, wcześniej bylo z 10-15 nowych produktów typu 2-aimp 4-emc E itd. I nagle zniknęły a wątpię że klientela na to była więc kłania się pytanie czy przypadkiem nie wysyłali jakiś niedobitek nędznych sortow pod tymi nazwami?

mam wrażenie, że wcześniej zaopatrywałeś się u vendorów pokroju pred, paja.cc, mag, demon itp. skoro potrafisz spłodzić taką ciekawą teorię.

W to, że świadomie podjęliby się takiej praktyki nie uwierzyłbym nigdy (a na pewno do czasu gdy prowadzi to obecna ekipa, bo wiadomo że właściciel potrafi się zmienić a szyld pozostaje taki sam). Pomijam sytuacje gdy roześlą substancję inną niż w założeniu, ale takie incydenty w ich historii można zliczyć na palcach jednej dłoni i wynikały wyłacznie z tego, że dostawca zrobił wała (co i tak nie usprawiedliwia sprzedawcy, który nie weryfikuje towaru przed rzuceniem go na sprzedaż)

Edited by Galaxy of Mind