Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość zolwik na spidzie   
Gość zolwik na spidzie

Kiedy uzupełniacie dział tryptamin? i co ciekawego będzie? jakieś nbome tez?

Dziwie sie ze tak malo sprzedawcow ma w ofercie aco i hometa,a czesto spotyka sie 5-tki

Obnizyli ci cene penta do 20 i napisali ,, i nie wypisuj mi tu w dziale nie na temat". Garnek ladnie sie zgodzil opinie swoja zmienil. A wczesniej pisales ze obsuluga jest smieszna. Szybko cie kupili.

Gość   
Gość

Każdego ćpuna tutaj kupili by tak z łatwością, zazdrościsz :P

A tak na serio....

...nie no chuj, to było na serio.

Gruby Kocie promocja byla dla wszystkich od czwartku do niedzieli Dx kto na forum w tych dniach zlozyl zamowienie otrzymal pente w cenie 20 zl Dx Garnek napisal w poniedzialek to poszlismy na reke i przedluzylismy mu promocje o jeden dzien Dx
wiec nie nazwalbym tego "przekupstwem"  ;P

na ten weekend tez cos przewidujemy Dx hmm powiedzmy Dx

am2201 na haslo dopalamy o 10 zl taniej za g Dx      (do ilosci 5 g Dx )

Badz druga promocja

na haslo "wysylka z dopalamy "   dla klientow zarejestrowanych juz jako forumowicze !!   darmowa wysylka Dx

promocja wazna do niedzieli włącznie Dx

zapraszamy do zakupow Dx

[ witam szanownych chemików, proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy post :) ]

Pytanko do LegalCHEM: Macie może w planach włączenie do oferty hometa i eth-cat?

Zamówione w piatek 4-FMA i EPH czekam niecierpliwie, zdam relacje czy wszystko dobrze z vendorem i zamówieniem :)

witam :) na ten moment produkty o ktore pytasz nie wiemy czy wogole beda dostepne :) paczka ktora zamowiles dotrze maksymalnie do wtorku :)

Przypominamy rowniez ze caly czas obowiazuje promocja

do kazdego zamowienia powyzej 5g    10% gratis

ponizej 5g         pol grama rowniez gratis :)

EmaJuz

nie działam w ich dziale PR
faktycznie lipa zaczynać kariere na forum od postu na temat sklepu, ale tak wyszło :niewinny:

doceńcie bowłaśnie robie coś dla świata dobrego i opisze zgodnie z prawdą czy dotarło i kiedy ;) Sama dofinansowałam dwukrotnie oszustów i nie chce żeby ktokolwiek to robił..
A konto zalozylam m.in. żeby mi ten nowy vendor wałka nie zrobił, bo wreszcie mogę podzielić się ze sporą grupą klientów swoją antyopinią w razie wyjebki :guns:
na razie kontakt jest i na maila odpisał.
bez spiny zainwestuj w tryptaminy :*

emajuz bez bana pisze jak zwykle nie na temat , nie korzysta z uslug  naszego sklepu wiec jego posty sa usuwane :)

doberman napisz do mnie na priv, wszystkie zamowienia z srody polecialy w czwartek, wiec juz dawno przesylka powinna byc u ciebie :) jaki masz status zamowienia ? otrzymales numer trakingu na email  ? a Kuchnia bez orietnu :D bedziemy wdzieczni :D

LegalHem zwracam honory;)
paczka doszła wczoraj o 17;)
Z lekkim poślizgiem ale doszła, co do  zawartości i mocy wydam opiniędzisiaj wieczorkiem bo jeszcze nie zdazyłem przetestować;)!!!
Pytanie,żeby  zarejestrować się jako forumowicz trzeba przy zamówieniu dopisać Forum Dopalamy i swój nick czy tylko Dorum i wystarczy:D?

Pozytywnie oceniam LegalHem, expresowa wysyłka. Wczoraj wysłali , dzisiaj już jest :)

Dobry Kontakt , paczki za pobraniem za to wieki +

Co do produktu 3mmc, daje radę;D

pozdro .

Paka z EPH i 4fma dostarczona, spóźnienie niewielkie, dodane conieco zgodnie z opisanym promo.

legalCHEM dziękuję, jest spoko, ale nie dostałam nru przesyłki i odpowiedzi na prośby o nr, o co się spięłam gdyż musiałam przełożyć ważny wyjazd przez brak prowiantu :P

badania rozpoczęte :D

niestety właśnie dziś(!)po zważeniu pierwszego woreczka padła mi waga, więc na oko 10 mg etylo snif i ok. 5 do buzi - szczur się leciutko pobudził, zmotywował i uśmiechnął. Zdziwiona jestem niezwykle że zareagował na takie dawki! Dodam że ok 2,5 miesiąca ciągle badał ketony z przerwami max 24- 48 h i wielokrotną suplementacją witaminą A wzmacnianą paroma ścierwami z kolka(nie lubi), mefem (

Gość zolwik na spidzie   
Gość zolwik na spidzie

Jestescie niesłowni i tyle.Zapewnialiscie ze braki w dziale kanna beda uzupelnione pod koniec marca a mamy juz kwiecien i dupa blada jak była tak jest

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA