2599 postów w tym temacie

O 12.06.2017 o 16:52, niechwestionowany napisał:

Dziwnie to Wszytstko Nie ten Legal co kiedys!Trzeba Uwazac!!!

2-3 razy na pw poroznilo nas zdanie, ale ciezko sie z Toba nie zgodzic.

Nie mowie, ze oszukuja czy cos...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, luks1985 napisał:

2-3 razy na pw poroznilo nas zdanie, ale ciezko sie z Toba nie zgodzic.

Nie mowie, ze oszukuja czy cos...

Luksie myślałem że jesteś z tych poważnych osób na farum i na twoim poście można się oprzeć i nagle takie coś, zwykle nie lubie się wypowiadać na tego typu wikipedi ale nie mogę siedzieć cicho gdy czytam taką beszczelną nie prawde, już dłuższy czas współpracuje z tym wendorem i ani razu nie złamał swojego regulaminu.Więc robić z siebie fałszywca Luksie jest wogle nie opłacalne bo i tak każdy wie że to najlepszy wendor na rynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O czym Ty do mnie mowisz?

Kilkukrotnie zwracalem juz uwage, ze sklep zmienil podejscie do detalistow.

Mie oszukuja, nie klamia- ni znajdziesz takiego posta.

Jz tylko zgodzilem sie z postem, ze sie chlopaki zmienili i nigdy swojego zdania nie ukrywalem.

@ProRok wrzuc moja falszywosc czy klamstwa.

Wspolpraca padla jak zniklo kilkadziesiat zl za punkty lojalnosciowe. Pomimo obietnic kasa nigdy nie wrocila. Tyle bylo to warte. Cenie ich, ale bez przesady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam zawsze jak widać sklepu broniłem i chwaliłem, jednak obiektywnym jestem człowiekiem i od środy wysłane a nr paki brak, mam nadzieje, że dziś wszystko wyjaśni się. Każdemu może się zdarzyć. Poczekamy, zobaczymy co nam dzień przyniesie. Póki co to tak jak by wszystko gro ino numeru ni mo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Karamba napisał:

Ja tam zawsze jak widać sklepu broniłem i chwaliłem, jednak obiektywnym jestem człowiekiem i od środy wysłane a nr paki brak, mam nadzieje, że dziś wszystko wyjaśni się. Każdemu może się zdarzyć. Poczekamy, zobaczymy co nam dzień przyniesie. Póki co to tak jak by wszystko gro ino numeru ni mo :)

jak Ci przyjdzie track to napisz,  bo mialem robic zamowienie dzisiaj ale po ostatnich komentarzach tutaj zaczalem sie zastanawiac 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedno jest jasne paki kurier dziś nie ma bo go spotkałem właśnie. Czekam na nr. niefajnie to wygląda. taram taram gzie jesteście Legalni?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano wlasnie. Coraz wiecej narzekan.

Ja u Nich wydalem koszt ladnego autka, a problemy sie zrobily o xx zl.

A w 2014-15r z zamknietymi oczami zamawialem. Paka zawsze na czas i zawsze frontem do klienta

Zawdze bdb jakosvc. Poza jakoscia wszystko sie zmienilo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystko gra paka leci przez świeto się opóźnilo zwracam honor nie potrzebna panika.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Krótkie informacje o tym co czeka nas w tym tygodniu.

1. Przypominamy o zmianie rachunku bankowego, każdy z Państwa składając zamówienie po przez stronę otrzyma dane do przelewu bankowego z nowym rachunkiem bankowym.

2. Zamówienia nadajemy normalnie, po zaksięgowaniu wpłat które odbywają się od poniedziałku do czwartku do godziny 12:00. Proszę abyście Państwo dobrze wpisywali w tytule przelewu nazwy swoich zamówień. Jest to niezwykle istotne przy księgowaniu, ponieważ system nie zaksięguje źle wpisanego tytułu przelewu.

3. Każde zamówienie które posiada status - wysłane zostało przekazane firmom przewozowym. Od tego momentu w przeciągu 24 godzin otrzymacie swój list przewozowy.

4. Stany magazynowe są gotowe abyście mogli realizować zamówienia, zdjęcia aktualnych sortów odświeżone na naszej stronie.

5. Jeżeli któryś z Państwa nie otrzymał odpowiedzi na maila w przeciągu 24 godzin od. pon. do czw. to proszę podaj publicznie ID wiadomości - gwarantuję że sprawa zostania wyjaśniona ASAP.

DZIAŁ REALIZACJI ZAMÓWIEŃ, KSIĘGOWOŚĆ ORAZ BIURO OBSŁUGI KLIENTA JEST DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI JUŻ OD SAMEGO RANA.

Życzę wszystkim udanego tygodnia

logo.jpg.png.2972390a4c8ef3cb1dd8bb9590176def.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, niechwestionowany napisał:

Dalej Zlewka Na Klijentow Widze ze nic sie nie zmienia.Nie Odpisuja na Emeile!

ID wiadomości raz jeszcze proszę!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich,

Informuję o dostawie odczynników

- 4-CMC

- 3-CMC

- 3-FPM

- MDMB-CHMICA

- A-PHPP PV8

Zapraszam do składania zamówień.

logo.jpg.png.2972390a4c8ef3cb1dd8bb9590176def.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paka dolevlciała, wszystko gra jak zwykle, kontakt ok zawsze odpowiedź na wiadomość przez odpowiednią zakładkę jest. Sort 3cmc bez zmian cały czas ten sam jedna z lepszych trójek na rynku oby tak zawsze i wszędzie i na wieki, wieków amen.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
44 minut temu, Karamba napisał:

Paka dolevlciała, wszystko gra jak zwykle, kontakt ok zawsze odpowiedź na wiadomość przez odpowiednią zakładkę jest. Sort 3cmc bez zmian cały czas ten sam jedna z lepszych trójek na rynku oby tak zawsze i wszędzie i na wieki, wieków amen.

Jak  działa  ta  trójeczka? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak samo jak zawsze, bardzo dobrze, robi się miło, przyjemnie i przychodzą ciekawe pomysły im dalej w las, tym ciekawiej i ciemniejsze a im ciemniej tym przyjemniej. hej, hej ho do lasu by się szło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potwierdzam legalchem sa uczciwi ja tam nei mam z nimi problemów:)zamawiasz 3cmc i masz zajebiste 3cmc:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tylko gołąbek do mnie doleci wstawie fajne foteczki tego sortu, porównamy z sortem bardzo znanego vendora na P ktorego tak wiekszosc tu zachwala bo wysyla im 3g w gratisach ( sam mialem taka propozycje jak dostalem chujowy sort - moge wyslac screeny z mejla ) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, viscaelbarca123 napisał:

potwierdzam legalchem sa uczciwi ja tam nei mam z nimi problemów:)zamawiasz 3cmc i masz zajebiste 3cmc:)

dokładnie :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i jak zawsze Trójczyna na propsie! Piękna dyszka aż szkoda rozwalać ! : D Paczka express - bez problemów z kontaktem ! Jedna uwaga dla was Legalni, by bardziej pakować tzn dawać coś twardego do paki bo łatwo wyczuć kamienie przez paczke, a nigdy niewiadomo kto to sprawdza :D 10/10

p.s chyba porównania ze panem na P którego tak tu każdy chwali nie będe robił bo aż wstyd, śmiech i żal jednocześnie by był. No chyba, że chcecie :D Niech wam dalej miesza te swoje zajebiste kamienie z czego 80% to pył wymieszany chuj wie z czym. Elo 

06765495790373760271.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.