2599 postów w tym temacie

Wiem zamówiłem je ale mi anulowali po ceny złe ustawli, bylo jeszcze UR-144 i kot po 1 zł .

Przepraszamy przez pewien czas moga wystepowac jakies bledy, prosimy o wyrozumialosc, poniewaz strona jest swieza i mozliwe ze cos przeoczylismy Dx jak byscie widzieli panstwo ze gdzies zle naliczony jest rabat badz cena to prosze nie skladac zamowienai tylko nas poinformowac zrobimy korekte Dx takie zamowienia gdzie wkradl sie blad beda i tak usuwane. Bedziemy bardzo wdzieczni za wszystkie informacjie gdzie zauwazyliscie niedopatrzenia z naszej strony  Dx

tak przy okazji dla uzytkownikow forum jest staly rabat 4 procent wystarczy ze przy rejestracji napiszecie do nas wiadomosc DOPALAMY

zapraszamy do zapoznania sie z oferta no i oczywiscie do zakupow Dx

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wprowadzilibyście tańszą wysyłkę po wpłacie :)

Po wpłacie i za pobraniem jest za sama cena co na pewno zniechęca klienterie :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wlasnie chcialem zlozyc zamówionko, ale widze ze niema opcji paczkomatów, które bardzo przypadły mi do gustu, więc pytanie do LegalChem, czy wprowadzisz taka opcje dostawy? Myśle, że dużo osób ostatnimi czasy preferuje taką formę dostawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki plan zeby wprowadzic taka usluge :) mozliwe ze w przyszlym miesiacu tez bedziemy juz operowac paczkomatami :)

wlasnie chcialem zlozyc zamówionko, ale widze ze niema opcji paczkomatów, które bardzo przypadły mi do gustu, więc pytanie do LegalChem, czy wprowadzisz taka opcje dostawy? Myśle, że dużo osób ostatnimi czasy preferuje taką formę dostawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zauwazyłem macie duze braki w magazynie,mysle ze wszystko wroci do normy

.Zycze powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram paczkomaty fajna sprawa. Lepsze to niż post resante bo na grzegorza z buńczy nawet może być paka. Tam i tak tylko jod potrzebyny a na poczcie dowód.. i na luzaka nawet w nocy sie wbija pod maszynke jak by kto miał faze np po funky ze go obserwują to moze w nocy jak Agnet Tomek się snuć po pake nie widoczny na "Nich" bo oni tam są tam są oni :E

KoKo dla paczkomatów mówi Tak!!

precz z Listonoszami których ktoś nazwał nieświadomymi dilerami :ok:

Ps. Dla tych co nie wiedzą są też paczkomaty za pobraniem Ja mam taki koło domu.. :P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram paczkomaty fajna sprawa. Lepsze to niż post resante bo na grzegorza z buńczy nawet może być paka. Tam i tak tylko jod potrzebyny a na poczcie dowód.. i na luzaka nawet w nocy sie wbija pod maszynke jak by kto miał faze np po funky ze go obserwują to moze w nocy jak Agnet Tomek się snuć po pake nie widoczny na "Nich" bo oni tam są tam są oni %-)

KoKo dla paczkomatów mówi Tak!!

precz z Listonoszami których ktoś nazwał nieświadomymi dilerami :ok:

Ps. Dla tych co nie wiedzą są też paczkomaty za pobraniem Ja mam taki koło domu.. :P

Tylko jak wybierzecie paczkomaty i forme płatnosci za pobraniem sprawdzcie czy dany paczkomat ma mozliwosc platnosci kartą.Jezeli nie to są jeszcze dwie opcje-wpłata na konto przez internet po informacji ze paczka juz jest do odbioru lub w punkcie ktory obsługuje wplate gotowki.W ich punktach a naliczylem sie doslownie dwa miejsca i to w wielkim miescie gdzie mozna zaplacic,dostajemy kod do odbioru paczki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również najbardziej preferuję odbiór przesyłki z paczkomatu.

Zamawiał już ktoś 3mmc? Jak z jakością?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam na jakieś informacje dotyczące jakości produktów, bo oferta jest duża i ciekawa Dx Tylko jak z jakością ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przesyłka raczej na drugi dzień roboczy od nadania. Ale ponoć zdarzają się niechlubne wyjątki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co jak co ale jakieś sample paki by się przydały nawet za drobną opłatą :D nie znam towaru więc nie biorę, a szkoda mi się rozczarować kupując pełne ilości. Tak po za tym życzę powodzenia lubię jak pojawia się coś nowego konkrecja trochę się sra i lubią się pojawiać promocję. Co do paczkomatów ja teraz tylko z nich korzystam, nie zawiodłem się ani raz po za tym nie czekam, nie chodzę na pocztę by baba mi powiedziała że nie ma mojej przesyłki, ani mój listonosz się nie pyta co tak często do mnie przesyłki są. Spokój święty dostaje sms jadę i mam wyjebane na czekanie w domu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie naliczyłem z 5 postów w temacie mającym ich 18, które kompletnie nic nie wnosily do tematu i tylko zaśmiecały forum - następnym razem zleję warnami równo, obiecuję.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

paczka doszła bez problemowo i szybko,  zamówiłem 3,4 dmmc  jeszcze nie badałem substancji aczkolwiek  jest to biały proszek odcień cementowy wali nie miłosiernie , dostałem  0,5 g gratisu przy zamówieniu 5g wiec całkiem spoczko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie "Members??"//wolfxxx? napisz jak wrażenia bo też planuje małe zakupy w tym sklepie

Edytowane przez MoreLSD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziś dopiero testuje.. dam znać jutro co i jak jakiewyniki  dały substancje na obiektach a i b

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja moge całokowicie polecic sklep expresowa wysyłka a 3,4 Dmmc Poprostu powala na kolana :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiec tak 3,4 dmmc  hmmm  jakość ok  cementowa gramatura mocny zapach działanie jak należy aczkolwiek  3mmc bije ten specyfik na głowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3,4 dmmc Strasznie daje po nosie kreci niesamowicie co do porownania do 3mmc to nie ma az takiej eufori ale na plus ma wjazd takie przymroczenie helikopterek i jaskrawosc kolorów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osob z forum zlozylo zamowienia i juz pewnie je otrzymalo :) mozemy prosic o opinie :) jezeli jestescie zadowoleni bardzo by nam to pomoglo :)

oraz informacja

zamowienia skladane codziennie do godziny 12 w poludnie sa wysylane jeszcze tego samego dnia natomiast zlozone po godz12 wysylane sa na nastepny dzien roboczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wprowadź na cenniku HH herbale czy #, ale nie to co miałeś w legalwed, ak nic nie klepało i inne wymysły ;)

Pozdro za 5 dobrego herbala dam tyle co za gram kanana przeanalizuj sobie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

legal chem dodaje gratisek o jaki sie prosi ????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj złożone zamówienie przed 12 paka już wczoraj była w drodze zapewne dzisiaj będzie u mnie więc napiszę opinie tak jak prosi LegalChem. Pierwsze moje odczucia co do ego sklepu napisałem w poprzednim poście, było dużo błędów, anulowane zamówienia ale może LegalChem wynagrodzi to jakimś gratisem. Drugie ocena sklepu już o złożeniu zamówienia WZOROWA. Bardzo szybkie odpowiedzi na maile, szybka wysyłka i tracking. Zamawiałem pb22 i prosiłem o sampla am-ki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz