Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiem zamówiłem je ale mi anulowali po ceny złe ustawli, bylo jeszcze UR-144 i kot po 1 zł .

Przepraszamy przez pewien czas moga wystepowac jakies bledy, prosimy o wyrozumialosc, poniewaz strona jest swieza i mozliwe ze cos przeoczylismy Dx jak byscie widzieli panstwo ze gdzies zle naliczony jest rabat badz cena to prosze nie skladac zamowienai tylko nas poinformowac zrobimy korekte Dx takie zamowienia gdzie wkradl sie blad beda i tak usuwane. Bedziemy bardzo wdzieczni za wszystkie informacjie gdzie zauwazyliscie niedopatrzenia z naszej strony  Dx

tak przy okazji dla uzytkownikow forum jest staly rabat 4 procent wystarczy ze przy rejestracji napiszecie do nas wiadomosc DOPALAMY

zapraszamy do zapoznania sie z oferta no i oczywiscie do zakupow Dx

wlasnie chcialem zlozyc zamówionko, ale widze ze niema opcji paczkomatów, które bardzo przypadły mi do gustu, więc pytanie do LegalChem, czy wprowadzisz taka opcje dostawy? Myśle, że dużo osób ostatnimi czasy preferuje taką formę dostawy

Jest taki plan zeby wprowadzic taka usluge :) mozliwe ze w przyszlym miesiacu tez bedziemy juz operowac paczkomatami :)

wlasnie chcialem zlozyc zamówionko, ale widze ze niema opcji paczkomatów, które bardzo przypadły mi do gustu, więc pytanie do LegalChem, czy wprowadzisz taka opcje dostawy? Myśle, że dużo osób ostatnimi czasy preferuje taką formę dostawy

Gość zolwik na spidzie

Z tego co zauwazyłem macie duze braki w magazynie,mysle ze wszystko wroci do normy

.Zycze powodzenia

Gość Ko-Ko

Popieram paczkomaty fajna sprawa. Lepsze to niż post resante bo na grzegorza z buńczy nawet może być paka. Tam i tak tylko jod potrzebyny a na poczcie dowód.. i na luzaka nawet w nocy sie wbija pod maszynke jak by kto miał faze np po funky ze go obserwują to moze w nocy jak Agnet Tomek się snuć po pake nie widoczny na "Nich" bo oni tam są tam są oni :E

KoKo dla paczkomatów mówi Tak!!

precz z Listonoszami których ktoś nazwał nieświadomymi dilerami :ok:

Ps. Dla tych co nie wiedzą są też paczkomaty za pobraniem Ja mam taki koło domu.. :P

Gość zolwik na spidzie

Popieram paczkomaty fajna sprawa. Lepsze to niż post resante bo na grzegorza z buńczy nawet może być paka. Tam i tak tylko jod potrzebyny a na poczcie dowód.. i na luzaka nawet w nocy sie wbija pod maszynke jak by kto miał faze np po funky ze go obserwują to moze w nocy jak Agnet Tomek się snuć po pake nie widoczny na "Nich" bo oni tam są tam są oni %-)

KoKo dla paczkomatów mówi Tak!!

precz z Listonoszami których ktoś nazwał nieświadomymi dilerami :ok:

Ps. Dla tych co nie wiedzą są też paczkomaty za pobraniem Ja mam taki koło domu.. :P

Tylko jak wybierzecie paczkomaty i forme płatnosci za pobraniem sprawdzcie czy dany paczkomat ma mozliwosc platnosci kartą.Jezeli nie to są jeszcze dwie opcje-wpłata na konto przez internet po informacji ze paczka juz jest do odbioru lub w punkcie ktory obsługuje wplate gotowki.W ich punktach a naliczylem sie doslownie dwa miejsca i to w wielkim miescie gdzie mozna zaplacic,dostajemy kod do odbioru paczki

Co jak co ale jakieś sample paki by się przydały nawet za drobną opłatą :D nie znam towaru więc nie biorę, a szkoda mi się rozczarować kupując pełne ilości. Tak po za tym życzę powodzenia lubię jak pojawia się coś nowego konkrecja trochę się sra i lubią się pojawiać promocję. Co do paczkomatów ja teraz tylko z nich korzystam, nie zawiodłem się ani raz po za tym nie czekam, nie chodzę na pocztę by baba mi powiedziała że nie ma mojej przesyłki, ani mój listonosz się nie pyta co tak często do mnie przesyłki są. Spokój święty dostaje sms jadę i mam wyjebane na czekanie w domu.

Panowie naliczyłem z 5 postów w temacie mającym ich 18, które kompletnie nic nie wnosily do tematu i tylko zaśmiecały forum - następnym razem zleję warnami równo, obiecuję.

paczka doszła bez problemowo i szybko,  zamówiłem 3,4 dmmc  jeszcze nie badałem substancji aczkolwiek  jest to biały proszek odcień cementowy wali nie miłosiernie , dostałem  0,5 g gratisu przy zamówieniu 5g wiec całkiem spoczko.

Koniecznie "Members??"//wolfxxx? napisz jak wrażenia bo też planuje małe zakupy w tym sklepie

Edytowano przez MoreLSD

wiec tak 3,4 dmmc  hmmm  jakość ok  cementowa gramatura mocny zapach działanie jak należy aczkolwiek  3mmc bije ten specyfik na głowe

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA