Skocz do zawartości
TwoFace

Pojedynczy, *-*.com

Polecane posty

Stary koń ile ci zapłacili za sianie paniki ? Dx

Nic. Zamówienie które złożyłem 3 dni temu nawet nie zostało potwierdzone na email. Zerowy kontakt, więc złożyłem zamówienie w innym miejscu i raczej nie będę już zainteresowany odbiorem, nawet jeśli coś przyjdzie. To po prostu już nie jest ten sam sklep, który wysyła zawsze w porę. Nie mogli nawet z automatu wysłać informacji że zamówienie zostało przyjęte. Wszystkie pytania pozostały bez odpowiedzi. W normalnym układzie już dawno miałbym to o co prosiłem..

Stąd się wzięły moje wątpliwości. Chyba złej rady nie udzieliłem? Lepiej się uczyć na cudzych błędach niż na własnych..

Wkrótce po złożeniu zamówienia zastanowiłem się nad tymi zmianami silnika strony, przekierowaniem na inny adres z domeny właściwej i zacząłem żałować że się w ogóle skusiłem.. Dlatego udzieliłem rady takiej, jaką sam chciałbym otrzymać..

(piątek godzina 23:48) edited

Już właściwie mam pewność że moje zamówienie nawet nie wpłynęło, a monit wysłany ze strony (ale zawierający mój emai zwrotny na którego wysłanie dostałem potwierdzenie) został olany..

Spalili się jak noworoczna petarda - jak dla mnie..

Zawiodłem się trochę, wczoraj nadali po kilku próbach, dopiero za 3 razem wyslali,jak jeszcze była pobraniówka za free, dzwonilem dzisiaj do inpostu przed 21, powiedzieli że będzie do 22:00 w paczkomacie. Jest 23 a ona nadal leci, i nie ma :D A piatek miał być bardzo miły :)

Mozliwe ze bedzie jutro ? albo pojawi sie jeszcze dzisiaj, pytam bo podobno do paczkomatow przesylki dochodza od pn-pt.

Pozdro

Sklep Ogólnie Ok, Paczkomaty nawaliły.

a niech moze odezwą się ci którzy kupili i odebrali Dx

no chyba że nie mogą odpisać... bo ?

tez dostawałem takie maile zanim miałem przygody z rc.

Ale gdy pisze do ciebie facet który zhakował bazę i odgraża się że będziesz miał wizytę smutnych panów, to musiałeś mieć albo:

a) amnezję

b) wcześniejszą przygodę z RC

c) obie na raz

Kilka zamówień w ostatnim czasie zrealizowałem z różnych danych, oto efekty:

Zamówiłem 2g 5F-PB-22 - nie otrzymałem gratisu

Zamówiłem 1g 5F-PB-22 i 1g AKB-48 - nie otrzymałem gratisu

Zamówiłem 2g 5F-PB-22 - dostałem 1g 5F-AKB-48 gratis

Paczki wysyłane zarówno paczkomatem jak i pocztą były na następny dzień.

Jakość kannabinoidów na najwyższym poziomie - czyli to, co Bob lubi najbardziej.

Pobraniówka zamówiona w południowy czwartek dotarła do mnie dnia dzisiejszego .

:zle:  :pfe:  :/

EthCat mają niezły. Niewiele odbiega jakościowo od tego, który robiłem w 2012 czy 2013 . 

Samarka ameliniowa wrzucona sobie luzem w kopertę bąbelkową. Kpina.

Materiał pchany bezpośrednio w alu, bez żadnej samarki do tego. Bardzo mi to utrudnia funkcjonowanie, trzeba przesypywać, skrobać... By nie marnować zamówionego RC trzeba całe opakowanie wzdłuż i wszerz rozjebać.

Słabo.

Faktycznie mogli by to zmienić.... Nie chodzi nawet o te miligramy na ściankach, ja to zostawiam na koniec, popłuczyny na otarcie łez... :) Tylko że to cholernie nieporęczne, w łapach się ślizga, nic przez to nie widać, same minusy. Po otrzymaniu przesyłki wysypuję zawartość na mały kawałek alufolii, nad folią wyczochram lewo prawo worek, następnie na wagę i zsypuję do zwykłej samarki.

Może jak byśmy poprosili, tak w kilka osób, żeby pakowali zwykłe samarki w te alu-meli to by to zmienili? Nie muszą każdej oddzielnie, kilka opisanych samarek w jeden alu-meli by worek wystarczył.

Dodatkowe opakowania jedynie niepotrzebnie zwiększają ryzyko przejęcia paczki.

Sklep zmienił lokalizację internetową. Zamówiłem na nowej stronie i... Niemiła niespodzianka. Paczka idzie inną niż ustalona droga, co przedłuża dostawę o dodatkowy dzień. Dobrze byłoby poinformować wcześniej o zmianach. Zobaczymy w jakim stanie dotrze paczka.

Zamowienie zostało złozone wczoraj i wczoraj opłacone. dzis rano dostałem maila że zostało wysłane, natomiast maila z paczkomatu dostałem o 17 ? w info jest napisane ze paczka jest dopiero umieszczona w paczkomacie. czy jest spozniony zapłon z raportowaniem? i jakie jest prawdopodobienstwo ze jutro popłudniu bede miał paczke?

Gość zolwik na spidzie

Ja dla przykladu złozylem zamowienie w sobote  paczkomatem za pobraniem i do tej pory lipa.Mam mieszane uczucia,ale jedno jest pewne był to pierwszy i ostatni  moj raz jak wybrałem ten rodzaj przesyłki.Pozdrawiam

Gość zolwik na spidzie

Dostawa paczkomatów na następny dzień to fikcja. Realnie 1-7 dni.

Wogole te paczkomaty i ta ich spedycyjna firma to o kant dupy mozna potuc.Powiem wprost ze wszyscy narzekaja na PP ale na nich moge liczyc ze nie bede sie wkurwial.Nie jestem pewny ale tez cos mi sie wydaje ze pojedynczy tez zwleka z wysylka pomima ze wysyla meila ze przesylka poszla a jak sprawdzalem na drugi dzien to byl komunikat ze paczka jeszcze nie wyszla :wsciekly:

o kant dupy mozna potuc.

A nawet potłuc :P

Kto narzeka na PP ? Rzadko kiedy się na niej zawodzę, może to dlatego, że żyję w jednym z miast , gdzie jest dość dużo mieszkańców, listy idą pociągiem,i sortownia jest przy sortowni... :E

Wogole te paczkomaty i ta ich spedycyjna firma to o kant dupy mozna potuc.Powiem wprost ze wszyscy narzekaja na PP ale na nich moge liczyc ze nie bede sie wkurwial.Nie jestem pewny ale tez cos mi sie wydaje ze pojedynczy tez zwleka z wysylka pomima ze wysyla meila ze przesylka poszla a jak sprawdzalem na drugi dzien to byl komunikat ze paczka jeszcze nie wyszla :wsciekly:

InPost dostarczył mi do paczkomatu paczkę w Niedziele, o 17:45. (Wysłana w piątek).  :cwany: 

Ja więc osobiście nie narzekam.  8-) 

Dzisiaj również oczekuję sms'a, którego ma do mnie wysłać Paczkomat. Jeżeli nie dojdzie on do mnie dziś, to jestem wręcz przekonany, iż nastąpi to jutro  :ok:

Obecnie jest to moja preferowana opcja dostawy czegokolwiek.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA