Skocz do zawartości
TwoFace

Pojedynczy, *-*.com

Polecane posty

Ja mam wrazenie ze otrzymałem wersje b2 czyli ta słabsza bo wczesniej zamowilem 1g zwyklego(3 dni wczesniej) i calkiem inny efekt byl i wyglad tez ..... :/ czas zlozyc pierwsza reklamacje ....

Danio, przecież napisałem, że 10g poszło praktycznie na 2 osoby + jeszcze ja szt stymulanta. 2 inne osoby to tak na doczepke miały sypane. no to nawet niech by dla nich poszła ta sztuka czy półtora to na 2 zostało 8,5-9 3mmc + jeszcze szt pente który faktycznie wypierdalal. I nie, nie mam wypranej serotoniny i nie muszę oszamac 5g aby coś poklepalo bo nie raz zamawialem z tego sklepu big crystal i starczało na długo i wypierdalalo co pisałem już wcześniej. Nie wiem czy aby na pewno otrzymałem ta big, która zawsze brałem bo oni nie było tego wjazdu ani nawet tak nos nie nakurwial a właśnie 3big wjezdzala i było czuć konkretnie nos przy sniffie a b2 właśnie taka nie jest - o tym też pisałem kilka postow wcześniej (jeszcze przed startem promo)

Daytona Dokładnie nawet wyglądowo porownałem zwykła big crs bo 4 dni wczesniej 1g wziołem i na big jest taki bialy nalot gruby natomiast b2 jest bardziej przezroczysta krystaliczna co do dzialania big ma efekt"rozbierania" po sniffie a tu mialem takie bardziej oszolomienie..... zlozylem reklamacje zobaczymy co dalej bedzie mam nadzieje ze da sie to jakos zalatwic bo naprawde zawsze zamawialem i nigdy nie mialem problemu .... a jest to jak do tej pory moj skep nr 1 z 3mmc

Powiem tak, ja juz nie raz, nie 5 zamawialem w tym sklepie i prawie zawsze bylo wszystko spoko (tylko raz dostalem taka chujnie, ze szkoda gadac - wstawialem foto kilka stron wczesniej) mi po prostu bardziej odpowiada ta 3big niz ta b2 ktora ladnie wyglada no ale juz nie klepie tak jak bym chcial :( dodam, ze Pn ktory zamowilem do paczki juz oczywiscie bez promocji naprawde elegancki. A i poza tym od razu powiem, ze to nie tak, ze reszta ludzi miala w chuj wyrobiona tolerke bo właśnie te osoby nie jedzą w ogóle takich rzeczy, jedynie fete.

Witam w przeciągu 2 ostatnich tygodni zamówiłem łącznie 16g samej 3" .

Pierwszy raz dosłownie bomba zamówiony 1 gra-mik zjedzenie i 0,3 g + 0,2g stymulantów (mpa /2fa/a php)  starczyło na noc do 2-3 w nocy potem grzecznie spać wstałem o 12 i bania dalej na trzeźwo 2-3 godz afterparty .

Myślę biorę 5g i poszło w 2 dni efekty podobne ale to nie było to bez a pvp kryształ nie miał ciągu nie wałczan się do gry.

Ostatni raz zamówiłem promo 10g właśnie dojadam i zastanawiam się czemu pojedynczy ma podwójną bazę teleadresową 2 razy paczki przyszły do byłej pracy. Adres zmieniony od 3 miesięcy. Na kwicie (wysyłka biuro) ciekawe. 

Wrzucałem już foty kryształów 1, 2, 3 zamówienia niby to samo ale nie do końca zmiana twardości kryształu, rozpuszczalność podobna , moc zmienna (sam już nie wiem czy występuje bo wczoraj kumpel ledwo co poczuł 100mg snif ) 

Pierwszy gram rzeczywiście miał nalot jakby przyklejony śnieg i był to twardy kryształ ten z promo rozgniatam palcem. 

Podsumowując być oszukanym nie jest miło. 

Panie >POJEDYNCZY< nie wal w ch... tylko wystaw dobry sort za 50-70 PLN za gram z chęcią kupie 3mmc które było najlepszym sortem od 6-9 mies.

To był ostatni mój zakup w tym "sklepie".  

Ja otrzymałem prawidłowy gruby, ciężko kruszący się kryształ z białym nalotem, zamieściłem fotę stronę wcześniej.

Produkt niemiłosiernie pali w nos przy aplikacji, na jakość nie mogę narzekać bombka 200mg robi robotę, tolerancja na bk równa 0

No więc właśnie, jak chuj dostałem nie to co trzeba. Tak jak Ty mówisz i to co ja pisałem się zgadza. Ja teraz dostałem kryształ który kruszy się w palcach normalnie i właśnie nie było tego specyficznego pierdolniecia w nos i w ogóle tego jebniecia :/

kurwa a jeszcze leci do mnie nastepne z 5mapb, alfa i pentem i się jeszcze bardziej wkurwie jak to nie będzie to co trzeba, chociaż jak wcześniej te rzeczy zamawialem to były eleganckie

Rozumiem aczkolwiek dziwna ta 3. Pente wypierdalal jak zawsze. Aby 5mapb było tak zajebiste jak wcześniej bo pewnie na piątek dojdzie jak w niedziele czy tam sobotę zamówione :D

Rozumiem aczkolwiek dziwna ta 3. Pente wypierdalal jak zawsze. Aby 5mapb było tak zajebiste jak wcześniej bo pewnie na piątek dojdzie jak w niedziele czy tam sobotę zamówione :D

czyli co? trójka słaba?

Czyli ze co? Przyznajecie sie ze do niektórych osob wyslaliscie inny produkt ktory zamówili? Sami piszecie ze niektóre osoby dostały produkt o innej syntezie, a to chyba jednoznaczne z tym ze dzialanie odczynnika rozni sie od siebie.

źle się wyraziłem, różne partie danego produktu mogą się różnić od siebie wyglądem, twardością itd ale produkt jest ten sam.

Jesli zloze u Was zamowienie na 2g trójki to wyslecie oba rodzaje? Chciałbym sie przekonac czy rzeczywiście jest tak jak piszecie bo cos niedowiarek ze mnie...

Dałem tej 3 jeszcze jedną szanse po modyfikacji ph. Poprawiła się moc kosztem bólu i zapchanego nosa. Ale dalej sporo jej brakuje. po 100 mg  sniff efekt wszedł po 15 min i trwał 10-15 min.

Brałem u pojedynczego 2fma  bufedron i a pvp i te odczynniki ma dobre.

Myśle ze wina leży po stronie producenta kimkolwiek on jest . 

Lepszy droższy sort w dziale vip - taka moja sugestia. 

A tym co kupili i moc nie odpowiada oczekiwaniom dokupcie pente i mix . Polecam Neb "a mix 250 mg do 250mg 3mmc robi robotę nawet po całym dniu wysiłku i przypomina działaniem Mefisto (1/3) 

@zdziaszko

dostaniesz ten który obecnie mamy, partie zmieniają się 2x w tygodniu i 99% naszych klientów jest zadowolona.

@FrsmeMe

"Lepszy droższy sort w dziale vip - taka moja sugestia."

w dziale VIP nasz produkty są tańsze a nie droższe więc Twoja teoria jest błędna

Witam, zamawiałem z innego sklepu rc ale po opiniach użytkowników przerzuciłem się na pojedynczego i już mam problem ponieważ ugadałem się z nimi na zamówienie pobraniowe, poczta polska, poste restante a miałem zaznaczyć że wysyłka kurierem bo coś tam na stronie nie grało ale miało być ogarnięte i teraz ogólnie numer przesyłki mam na kuriera ups chociaż miało być pocztą i zero odzewu na e-maile a na ups jest stan że zamówienie jest przetwarzane i tyle nic dalej sie nie ruszyło i nie wiem co z tym zrobić czy zamawiać z innej strony i z tej zrezygnować czy jak bo już uj mnie strzela jak tak ma wyglądać współpraca z tym sklepem poradźcie co zrobić, pozdrawiam.

Gość kto

One nie są fałszywe. Zwykle działają na drugi dzień od otrzymania :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA