Skocz do zawartości
TwoFace

Pojedynczy, *-*.com

Polecane posty

Gość

Nie tylko do zakupów powyżej 100pln, mi tam zawsze wrzucali 4 eti do każdego zamówienia(nawet jak zamawiałem gram danej substancji) wystarczy, że poprosiłem :)

Ogólnie kiedyś kontakt, wysyłka, jakość 5/5 nie licząc wpadki z mpa, ciekawe jak będzie z nową ekipą pojedynczego.

Jeżeli dostawcy pozostaną starzy będzie ok jak zaczną zmieniać to może być lipa. Stara ekipa jakaś "wylewna" w meilach niebyła ;)

Gość zolwik na spidzie

Witryna sklepu jest bardzo,bardzo podobna do jednego juz sklepu ktory reklamowal sie na hypku.Cos mi sie wydaje ze stary,dobry pojedynczy sie juz skonczyl bo tej owej zmianie wlascicieli.

Wygląda mi to na nic innego jak ,,kocioł na Śliskiej''. Nie mówiąc już że byli oni jako cel brani w kleszcze ataków hackerskich, dzięki czemu na emaila przychodziły śmieszne groźby, a ostatnio nawet murzuni oferują mi łamaną polszczyzną posag spadek po pewnej księżniczce z Nigerii, chociaż nawet nie mam emaila na polskim portalu.

Kiszka sztolcowa i na miejscu kolejnych BYM SIĘ WSTRZYMAŁ Z ZAMÓWIENIEM!!! Bo to w żadnym razie nie podobne do nich działanie (tj niedziałanie). Śmierdzi na kilometr..

Wszystko co dobre szybko się kończy..

P.S. gdzie teraz? (wysyłka z terenu kraju)

Witryna sklepu jest bardzo,bardzo podobna do jednego juz sklepu ktory reklamowal sie na hypku.Cos mi sie wydaje ze stary,dobry pojedynczy sie juz skonczyl bo tej owej zmianie wlascicieli.

Tak i nawet logo kolorystyką jest podobne w dodatku.

Lecz ich (research-chemicals nie mylic z pojedynczym)  jakość 3mmc z ostatniej promocji była kiepska.

Za to zapieprzali jak małe samochodziki. Można było zaspać i na 2 min przed wysyłką zamówić i wysłali..

Jeżeli dostawcy pozostaną starzy będzie ok jak zaczną zmieniać to może być lipa. Stara ekipa jakaś "wylewna" w meilach niebyła ;)

Teraz nie ma żadnego dostawcy tylko prawdopodobnie jest zastawiona pułapka na kupujących tj KOCIOŁ

Wiele na to wskazuje!

N I E  _ Z A M A W I A J C I E !

W piątek odbieram paczkę także dam znać.

Skladaliscie jakies zamowienia ? Ja zlozylem 2 dni temu, skusiłem się na ten darmowy paczkomat, od tamtej pory sie nie odzywaja.

Ja złożyłem zamówienie w poniedziałek i dziś już leży na poczcie poste restante.

Na chuj panikujecie, sklep zmienił szate graficzną to już sie pojawia konkurencja "ze wałki i że wszystko chujoweee".

Moium zdaniem wszystko bedzie po staremu.

Garnek, to już szczury są mądrzejsze bo ,,nową karmę'' (trutkę) próbuje jeden ciołek - a reszta przez następne 80h bacznie go obserwuje..

Aha, nikogo nie chcę obrażać!

Zobaczcie: zmieniło się przekierowanie, ktoś przejął domenę, ale to nic, kiedyś już ktoś przejął bazę adresów email i być może pocztowych (włamanie musiało mieć miejsce w silniku sklepu internetowego). Teraz znów są sidła na 95%.. Nawet zastanawiało mnie wcześniej kto sobie zadał tyle trudu, kółko różańcowe? Chyba nie, fakt że hackerzy sami z siebie mają swoje pobudki, więc sidła są pewno zastawione przez hackerów, ale.. wiadomo spod jakiego skrzydła? Bazy danych adresowych sprzedali na 1000% bo widzę tego efekty. 

Mogą cały urobek wysłać do CBŚ? Mogą.

Lepiej chyba zaczekać na raporty osób wiarygodnych, ale każdy zrobi jak zechce ( o ile przeczyta ostrzeżenia ) 

NIE ZAMAWIAJCIE -zaczekajcie (wicie, rozumicie)

Skusiłam sie na promocje pentedronu i paczka została wyslana. Po postach wyżej mam dylemat czy paczkę  odbierać..

Proszę o opinie aktualnego sortu po zmianie adresu strony.

Garnek, to już szczury są mądrzejsze bo ,,nową karmę'' (trutkę) próbuje jeden ciołek - a reszta przez następne 80h bacznie go obserwuje..

Aha, nikogo nie chcę obrażać!

Zobaczcie: zmieniło się przekierowanie, ktoś przejął domenę, ale to nic, kiedyś już ktoś przejął bazę adresów email i być może pocztowych (włamanie musiało mieć miejsce w silniku sklepu internetowego). Teraz znów są sidła na 95%.. Nawet zastanawiało mnie wcześniej kto sobie zadał tyle trudu, kółko różańcowe? Chyba nie, fakt że hackerzy sami z siebie mają swoje pobudki, więc sidła są pewno zastawione przez hackerów, ale.. wiadomo spod jakiego skrzydła? Bazy danych adresowych sprzedali na 1000% bo widzę tego efekty. 

Mogą cały urobek wysłać do CBŚ? Mogą.

Lepiej chyba zaczekać na raporty osób wiarygodnych, ale każdy zrobi jak zechce ( o ile przeczyta ostrzeżenia ) 

NIE ZAMAWIAJCIE -zaczekajcie (wicie, rozumicie)

widzisz efekty tego ze sprzedali bazy danyh? jakie efekty?

widzisz efekty tego ze sprzedali bazy danyh? jakie efekty?

Takie, że pisali do mnie ci, którzy w posiadanie bazy danych email weszli... Odgrażali się komu oni tej bazy teraz nie podeślą, a na emaila (którego nie mam w polskim serwisie, ale na zagranicznym) przychodzą mi listy od nigeryjskich oszustów przygotowane w języku polskim.

a niech moze odezwą się ci którzy kupili i odebrali :)
no chyba że nie mogą odpisać... bo ?

Takie, że pisali do mnie ci, którzy w posiadanie bazy danych email weszli... Odgrażali się komu oni tej bazy teraz nie podeślą, a na emaila (którego nie mam w polskim serwisie, ale na zagranicznym) przychodzą mi listy od nigeryjskich oszustów przygotowane w języku polskim.

tez dostawałem takie maile zanim miałem przygody z rc.

a niech moze odezwą się ci którzy kupili i odebrali Dx

no chyba że nie mogą odpisać... bo ?

Bo co, zawineli na 48 za kupno legalnej substancji? 

Prędziej ci co odebrali się skurwili tematem i zapomnieli dać znać :D

Cisnieniowcy:) nie dosc ze tutaj takie kocopoly niektorzy wypisujecie ze np nalot maja na kupujacych to jeszcze o 8 rano po 4 razy bombarduja na priw,i pytaja czy rakieta doszla wiedzac ze wczoraj o 22 nic nie bylo. :D

ogarnijcie jajca,wczoraj wyslane inpostem przed 14 powinny dzis zawitac.

To chyba kazdy wie:) siema.

p.s Jebac mundurowych skurwysynow

Na 99% hahaha nie strasz tym jednym procentem bo to różnie być może. Złożyłem dzisiaj z ciekawości, ciekawe co będzie Dx Jutro będzie u mnie tak że się odezwę. Dx

Tak w ogóle to skąd te przypuszczenia? 

to w koncu zamówiłeś ty czy udostepniłeś kompa koledze i kolega zamówił?:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA