Skocz do zawartości
TwoFace

Pojedynczy, *-*.com

Polecane posty

Witam,

Zamawiał ktoś może coś od nich? Jak jakość ? Tracking? Szybkość wysyłki? Mają fajna opcje wysyłki Paczkomaty za Pobraniem.Korzystał ktoś?

Nie znalazłem nic na temat tego sklepu dlatego zakładam temat.

Pozdrawiam

Potwierdzam....

Jakość bardzo dobra, wysyłka bardzo szybka, kontakt średni.

Jednak czasami zawartość przesyłki może miło, albo bardzo miło cię zaskoczyć :)

Polecam vendora.

Tu mówią po prostu "pojedynczy", chyba.....

Gość Ko-Ko

KoKo, Garnek, Asot , miedzy innymi zostali wyjebanie na MPA (Methiopropamina) w propmo 10g za 100zl pomimo że sklep zapewniał że jakość nie odbiega od innych specjałów w menu kledzy potwierdza ja i ich olewam frajerów!!!!!

Ko-Ko!!!

Nie biorę promocji.

Wolę zapłacić zwykłą cenę, i wiedzieć czego oczekiwać od odczynnika.

Promocja, to dla mnie rozsypki, resztki, mieszane rozsypki z dosypkami.... itd itp....

Czysty odczynnik.... najważniejsza sprawa... czystość...

Firmy farmaceutyczne tego nie produkują, nie badają, jednak czasami "niektóre r-c" ki mogły by "niektórym" ludziom

pomagać w "niektórych" schorzeniach.

Jak choćby Extasy temu kolesiowi z tikami.... albo grzyby na klasterowe bóle głowy.... przypadki odosobnione....

nie wiadomo, może było by więcej takich przypadków gdyby miały te "przypadki" dostęp do czegoś co komuś pomogło.

Ależ się rozpisałem.....

Sorry

:)

Z tego co pamiętam, temat dotyczący sklepu został usunięty przez moda, na życzenie sklepu. Dostawa na drugi dzień. Co do jakości się nie wypowiem bo dawno tam nie zamawiałem.

Kupując produkty po promocyjnych cenach trzeba mieć na uwadze to że nie do końca może być dobrej jakości i nie należy zwracać uwagi na to co czasami sprzedawcy nam mówią :ok:

Gość zolwik na spidzie

Powiem krotko a nie chce koloryzowac.Jest to jeden z pionierow na rynku,zdarzaja im sie jakies tam wpadki ale nie jakies powazne,ciezko od nich wysepic jakies gratisy ale jakoscia produktow i obsługa klienta wybijaja sie ponad przeciętną.

Jakość zawsze jest tam na najwyższym poziomie, comiesięczne promocje i zawsze szybka wysyłka.

Tylko paczkomaty czasami potrafią denerwować, bo raz jest błyskawicznie, a nieraz czeka się kilka dni.

Witam co do sklepu nie mam żadnych zastrzeżeń ,sort zawsze dobry. Niestety przejechałem się na dostawie na sobote! Zamowienie złożyłem w piątek około godziny 10:00 , 3mmc - przesyłka express 24 pocztex na sobote ,koszt z pobraniem 50zł . Paczka została wysłana bardzo szybko więc byłem bardzo zadowolony . Wczoraj (sobota) sterczałem pół dnia w oknie wyglądając mojej euforii , cisnienie było tak duże że drapałem w szybe jak głodny kot obserwujący z okna gołębia. Niestety POCZTEX przyjeba* w C**ja . Paczuszka EXPRESS 24 jak sama nazwa wskazuje - dostarczają paczki w 24 godziny nie dotarła do mnie ! Moje plany na euforyczny-weekend padły w gruzach . Paczka pewnie przyjdzie jutro ,tylko nie wiem czy ją wogóle odbiorę bo kto mi zwróci za sobote ?

Paczka utknęła w sortowni .

post-5-0-03870000-1391329860_thumb.jpg

post-5-0-15343000-1391329867_thumb.jpg

MPA Taniej :D Ha ha raz się przejechałem dziękuje.

Edit:

Rzeczywiście konta usunięte, co mnie dziwi zajebiście szybko zmienili szatę graficzną bez żadnych opóźnień plus dla nich. Ciekawi mnie pent  w promocji jak z jakością? 

@Up

Musisz pamiętać że na promo jest puder, nie kryształ ;)

@T

Ja wypowiem się w sposób następujący, kontakt dobry ale zmieniła się EKIPA, napisali mi to w mailu, dzien po zmianie szaty graficznej.  Zamówienie poszło w niedziele, jest wtorek 2 dni, a przesyłka na trackingu jest w małopolsce ;) PP :E Jak dostane, rozpakuje, to rozpisze jak ze sprzętem ;)

Tak, otrzymałem w obu przypadkach maila z potwierdzeniem. Napisałem również dodatkowo maila niedawno ale póki co jeszcze brak odzewu.

ED: Przesyłka ma wciąż status: Nowe. 

Wczoraj, dziś, brak reakcji na zamówienie ze starej i nowej strony.

@Up

Musisz pamiętać że na promo jest puder, nie kryształ ;)

@T

Ja wypowiem się w sposób następujący, kontakt dobry ale zmieniła się EKIPA, napisali mi to w mailu, dzien po zmianie szaty graficznej.  Zamówienie poszło w niedziele, jest wtorek 2 dni, a przesyłka na trackingu jest w małopolsce ;) PP %-) Jak dostane, rozpakuje, to rozpisze jak ze sprzętem ;)

Przecież ten promocyjny za 9.99 też był w pudrze, kto miał ten wie. Szkoda kasy tylko było  :wsciekly:  może ten sort mają lepszy, puki nie usłyszę kompetentnej opinii nie biorę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA