Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mojo

Dziwne przeskakiwanie na górę strony po kliknięciu "dodaj komentarz"

Polecane posty

Witam,

Mam bardzo dziwny problem. Sprawdziłem to na 3 przeglądarkach przed chwila. IE, FF, Chrome. Mianowicie :

1) Jak jestem na głównej stronie i po prawej widzę "Aktualizacje statusu" i chcę komuś odpowiedzieć na status to nie pojawia mi się prostokącik do wpisania tekstu tylko przenosi mnie na samą górę strony.

2) To sam się dzieje jak wejdę na czyjś profil - > status i chcę odpowiedzieć na status to też przenosi mnie na górę strony i nie mogę nic pisać ...

Jakieś rady?

Pzdr !

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Sprawdzałeś, czy dzieje się to na innych komputerach? Ja na telefonie nie mam takich przygód, jednak proszę o potwierdzenie takowej nieprawidłowości przez innych użytkowników.

Na fonie wszystkiego można się spodziewać. Przeglądarki mobilne niekoniecznie spełniają wymagania www, choć mogą być z nimi kompatybilne, przez co cieszyłbym się z tego, że czat wogóle działa. Rada na czat: przewijać, przewijać, przewijać... ;)

Tak się  dzieje, gdy w oknie czatu jest nasrane zbyt wiele wiadomości, wtedy się kiełbasi, skacze do góry i z powrotem jak dziwka z miejsca na miejsce ;x

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA