Cichy Bob

Rutynowe pytania, rutynowe odpowiedzi - czyli jak nie narobić sobie i innym lipy

27 postów w tym temacie

Ja tam uważam, że jak ktoś ma coś na sumieniu i oczywiście nie jest konfidentem, to najlepiej mówić, że nie pamiętam, ja nic nie pamiętam kompletna zaćma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Karamba popieram, odmawiam składania wyjaśnień, wyjaśnienia złożę przed sądem. Te policyjne to tylko kłopoty... A nie daj Boże grubsza sprawa hoho i parę osób do niej, niby to nie ma wartości żadnej prawie procesowej, ale weź i dożyj do procesu....Za pierwszym razem jak tak zrobiłem gostek ze 130kg lysoł, mówi taki cwany jesteś, to ja napisze za Ciebie, a Ty podpiszesz. Haha, no w sumie dobę i pół mnie to kosztowało. Ale bonus taki że sprawę w sądzie wygraliśmy i to zupełnie przypadkiem...

Raz byliśmy we dwóch, a 3 oskarżonych, chcieli odczytać zeznania policyjne brakującego a tu ich brak, kolejny termin, potem byliśmy we 3 spóźniliśmy się, sprawę zdjęli z wokandy no to my bach sekretariat, miła pani mówi wszyscy są hoho, no to 3 termin hehe. A o tej trzeciej zapomniałem na śmierć jaki i kolega co był ze mną na początku, ale trzeci zawodnik pojechał sam- Panie świeć na jego duszą. Nastąpiła zmiana składu sędziowskiego, no i ten kolega to umiał świrować w sądzie, okulary zerówki, marynarka i cóż jego wersja okazała się równie prawdopodobna co te ustalenia poprzedniego sędziego. I uniewinnieni lol, a winni jak 150%, dwóch świadków nauczyciel i żona jego.

To jest też metoda odroczenie, odroczenie, kasacja. 

Z brzegu przykłady ostatnie, ten gostek od Tylmanowej, kierowca seicento od wypadku z Premier. A ponoć nic nie zrobili, hehe. I jeszcze w błąd wprowadzą czy podejrzany czy świadek. A świadek musi prawdę mówić. Skazani przed procesem, no paranoja.

Ale tu chodzi o produkty kolekcjonerskie, nic na sumieniu nie mamy. Nie sprzedajemy, nie udostępniamy, nie spożywamy - kolekcjonujemyCzyli też nie zapominamy;) Nie ma co kolejnych frontów otwierać. A poza tym za składanie fałszywych wyjaśnień 3 lata, a celowe zatajenie to to samo. A widzę że wzywają w 90% jako świadków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz