Cichy Bob

Rutynowe pytania, rutynowe odpowiedzi - czyli jak nie narobić sobie i innym lipy

27 postów w tym temacie

6) Skąd miał Pan pieniądze na zamówienie?

Z prywatnych oszczędności.

:D

Jebłem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebiste, nigdy nie wiadomo, może się przyda... tylko czy ja to zapamiętam :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale mozecie sie przyznac ze to ćpaliscie , ch...a moga wam zrobic.Posiadanie narko  weprzy sobie jest nielegalne ,ale za to ze macie je we krwi nic nie moga zrobic( no najwyżej na jakąś izbę wywieźć żebys wytrzezwiał). Taka niby luka prawna wiec z niej korzystajmy :) .

Bo równie dobrze by cie mogli zawinąc za posiadanie butaprenu ,denaturatu ,rozpuszczalnika.

Macie regulamin w sklepie i sprzedawca nie odpowiada za to co ty z tym robisz. Jak was złapia z rc i dopkami dajecie adres strony i tyle .

Kupowaliscie to jako legalne ,nieświadomi tego ze to nielegal i tej wersji sie trzymacie do konca!!!!!!!!!!!!!!!

,,posiadanie narko przy" sobie sorki poprawka %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

inco - dodałem w pkt 9 słowa "Warto jednak pamiętać, że odpowiedź "ćpałem" może być później jednym z dowodów przeciwko sklepowi."

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A a w przypadku skad mam pieniądze.  Mówcie tak :

prosze pana pracuje dorywczo ,chciałbym znaleźc uczciwa prace ale sytuacja jest jaka jest w tym kraju.Nic nie poradze niestety .

Co mam  zacząć  kraśc albo cos w tym stylu ??

W moim przypadku to działało ,ale nie cwaniakujcie . Z policja sie rozmawia grzecznie to sobie wbijcie do łba na zawsze !!!!!!!!!!!!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

9) Co robił Pan z zakupionymi środkami?

Czy odpowiedź : do deratyzacji (u nas w rejonie jest z tym problem) - będzie ok? Czy dopierdolą się ekolodzy o trucie zwierząt?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zajebiste, nigdy nie wiadomo, może się przyda... tylko czy ja to zapamiętam :D "

A co tu jest takiego trudnego do zapamiętania? %-)  Trzeba logicznie myśleć i znać odrobinę prawa jakie jest w PL. Przecież to logiczne i oczywiste, że gdy zapytają na komendzie np. Czy otrzymał Pan jakieś środki zabronione? Lub Czy udostępniał Pan produkt osobie małoletniej czy sprzedawał komukolwiek, to chyba tylko prawdziwy debil by potwierdził i powiedział, że tak %-)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpalałem

wraz z

opakowaniami i

tańczyłem wokół krzycząc o ratowaniu

dusz i umysłów

młodego pokolenia.

Bob to jest chyba nie na miejscu na komendzie? :E

zrobimy z siebie wariata.. Któremu od tego shitu odjebało? :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, no zemsta-zemstą na byle gównianym kramarzu z internetu, byle tylko samemu się nie wjebać po uszy.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, miss1984 napisał:

Hmmm, no zemsta-zemstą na byle gównianym kramarzu z internetu, byle tylko samemu się nie wjebać po uszy.

czyzbys sie do czegos przyznala wlasnie ?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, miss1984 napisał:

@miss1984jak dla mnie Twoje podejście to totalna hipokryzja i egoizm... nie wiem skąd w Tobie tyle nienawisci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dlaczego niektorych jeszcze nie zbanowano ?
miejsce kapusiow jest jedno...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś może i było, dziś frajer się prezy, grypsuje a do tego ma poważanie. Zniknął honor, zasady i ludzie :)Diler psom wystawi swojego pionka żeby uratować dupe bo zbroja obsrana. 

Wracając do tematu, odmawiam składania zeznań. Dziękuję dobranoc!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Odmawiam składania zeznań" ... no chyba ze wiedza pozwala na konstruktywna polemike z labem wykonujacym "rzekoma" analize lub $ pozwala na zakup dobrej "papugi"... Wtedy usmiech z twarzy nie zniknie bo w przeciwnym wypadku bedzie "kuku". Jest parcie na wyniki na tym najlatwiej !!

Najwazniejsze zachowac  zdrowy rozsadek i myslec co sie robi/mowi ...pozdr :piwko:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz daawno temu dostalem wezwanie na policje. Chodzilo o zakupy w sklepie (pokazali mi ksera dokumentow z moim podpisem z poczty itd). Tylko ze wezwali mnie w charakterze pokrzywdzonego (sic). Faktycznie sklep ten to byli oszusci a jakis niezadowolony klient poszedl z tym na psy :)  Pan policjant od razu zaznaczył, ze nie mam sie czego bac, bo za kupowanie nie scigaja, ze jak zeznam jak bylo to jeszcze stracona kase odzyskam (niecałe 200pln - jebac to). Jako ze moj zakup byl z data  z przed ponad roku powiedzialem ze to byl ciezki okres w moim zyciu i taka pierdola jak nieudany zakup internetowy jakos nie zaryl mi sie w pamiec. Po paru minutach sie pożegnalismy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MateuszEwelina są jeszcze zasady.
Przekonaja sie o tym Ci co kapują.
Wielu ratowało sobie dupe.
jakie było zdziwienie jak znajdowali siekiere w dachu samochodu.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zawsze odmawiam skladania zeznan daje spokój u nich to znaczy ze cos wiesz a jak beda miec twarde dowody to 48h murowane  upierdliwe niebieskie gówno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem wezwanie do inst. sanit-epidem w charkterze swiadka w spr wprowadzanie srodków zastepczych. o co mogą pytac i co im mowic?

ktos miał podobnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mial. Saneipd to pikus.

napis doi @Wojt on tu niedaleko to tlumaczyl panu bnk jak krowie na pastwisku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz