Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


donald

3MMC - szczegółowy opis działania

Recommended Posts

Zanim zacznę w miarę szczegółowy opis działania 3MMC(Metafedron) kilka według mnie ważnych informacji dotyczących produktu:

 

1.3mmc można bawić się na trzy sposoby:

a) doustnie w formie bombki /na pierwszy raz proponuję 250 mg/

b)i.v. wtajemniczeni wiedzą ocb

c)wcierać w dziąsła (podobno bardzo bolesne ale ekonomiczniejsze niż połykanie)

 

NIGDY NIE SNIFFUJCIE TEGO ODCZYNNIKA, PONIEWAŻ NIE DZIAŁA WTEDY NIEMALŻE WCALE(opinia wielu w.......ych znajomych

 

2. Polecam odczynniki jakiekolwiek, również ten zamawiać ze sklepu na stronie pojedyńczych* WARN - najlepsza jakość produktów(np. 3mmc przysyłają w formie kryształów(100% produktu) a nie jak inne sklepy proszek niewiadomo z czym zmieszany, szybka dostawa, kilka możliwości dostarczenia(osobiście polecam Pocztę Polską- najtaniej a jeśli zdążymy jedneg dnia zamówić do13.30 to na drugi dzień po południu jest już u nas.

 

3.UWAGA!!! Wszystkie te odczynniki w testach na mocz wychodzą jako amfetamina i metamfetamina, 3MMC badany przez policję jeśli u nas  znajdą wychodzi jako mefedron(w polsce nielegalny, traktowany jako narkotyk)  

 

Teraz kilka słów o moim tripie:

 

ok. 14.00 odbieram przesyłkę z poczty, kilka minut później połykam bombkę z ok. 150 mg produktu(później okaże się ,że to za mało),

 

14.20 zaczynam odczuwać pierwsze objawy działania- delikatny bałagan w głowie jednak b. przyjemny, radość,empatię i sympatię, miłość do całego świata i ludzi zastanawia mnie jednak fakt, że nie czuję speeda jak po kokolino czy koko(to były te same produkty- dopalacze zawierające 40% mefki, reszta to nie wiem co)ani takiego jak po mefedronie. Spaceruje dalej mając nadzieję, że ów wystrzał nadejdzie- nic z tego.

 

ok. 16.00 na stacji benzynowej w kibelku planuję dorzucić jeszcze tylko drogą i.v. Ostatecznie robię bombkę ok. 200 mg, popijam i wyruszam dalej w eter,

 

16.40- już wiem, że stan w którym się znajduje to max czego mogę oczekiwać od 3mmc, pobudzenie niewielkie(zawiodło mnie to)za to w głowie bałagan, totalny nieogar, euforia, błogstan i wszystkie uczucia, które opisałem powyżej.

 

WNIOSEK: Jeśli chcę przeżyć trip najbardziej podobny do koko lub mefa to muszę zamówić ETH-CAT oraz 3MMC i na pierwszą zarzutkę zmieszać ok.250 mg 3mmc oraz max(i naprawdę ani trochę więcej a raczej mniej eth cat, potem na dobitki to już ok.150 mg 3mmc i 100 eth cat. Niedługo opiszę trip po samym ETH CAT. Pozdrawiam.

Edited by MoreLSD
Podawanie adresów

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakie objawy są dokładne po tym?

Falowanie obrazu, nieogar, bałagan ale to pprzyjemne. Euforia, empatia, radość, szczęście, jak po mefie tylko bez pobudzenia

sam robiles testy czy gdzies to wyczytales?

Sam testowałem, nie polecam, chyba, że w mixie z czymś stymulującym. Wtedy działanie może byc zbliżone do mefedronu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...