Skocz do zawartości
Cichy Bob

Fake SQN, Fake Weed

Polecane posty

Paczkę od sklepu traktowałem z przymróżeniem oka. Fake weed - phi! Pewnie znowu wyślą mi zlepek marshmallow. O jakże się myliłem..

O działaniu później.

Legendy się spełniły. Przed Państwem pierwszy udokumentowany polski SKUN (nie skunk). Chemiura. Nieklepiące topy nasączone syntetycznymi kannabinoidami.

post-99-0-85759000-1384809019.jpg

post-99-0-10395700-1384809033.jpg

post-99-0-03166600-1384809008.jpg

Istotny fragment wymiany mailowej ze sklepem:

Co do deklaracji to takowej nie posiadamy. Wiemy po prostu skąd mamy podkład i że zawartość THC jest mniejsza niż 0,2%. W razie "wpadki" nie przyznajemy się do posiadania konopi innej niż włókniste i żądamy testów. Z doświadczeń naszych znajomych wiemy, że nigdy nic nie wyszło. (Może wyjść na policyjnych testach ale przy badaniach wychodzi włóknista). Nawet plantatorzy nie dostają certyfikatów, mają tylko dostarczany materiał siewny i to dostawca nasion gwarantuje, że to włóknista.

Szczerze? Jestem cholernie pozytywnie zaskoczony.

post-99-0-03166600-1384809008_thumb.jpg

post-99-0-85759000-1384809019_thumb.jpg

post-99-0-10395700-1384809033_thumb.jpg

Jeśli dobrze zrozumiałem to 10g - 200zł za sam podkład. 250g maczanki to koszt 300zł, 10g dobrego polaka 150/200zł. Nie wiem o co chodzi, ale puenta jest taka że się nie opłaca

Już nie od dziś wiemy że nawet zwykłą sieje polaną jotwuszką nie raz spotykało się na dilerskim rynku... syf kiła i mogiła... 

Produkt może godny i ciekawy, ale po cholere robić ludzków tak w chuja opylając takie Fake'i ...

Już nie od dziś wiemy że nawet zwykłą sieje polaną jotwuszką nie raz spotykało się na dilerskim rynku... syf kiła i mogiła... 

Produkt może godny i ciekawy, ale po cholere robić ludzków tak w chuja opylając takie Fake'i ...

A jak myślisz? Ludzie nie robią tego, że sprawić przyjemność innym, tylko liczą się pieniądze.

Na zdjęciu są 2 produkty ze sklepu z 'Fake' w adresie.

Małe topki z liśćmi - fakeweed. Działa 20-30 minut, amkowe zajebanie

"Zbite" zmielone liście - fakesqn.  Podobny czas działania, jednak profil działania określiłbym jako coś pomiędzy 2NE1 czy AKB-48. Taki sativowo-psychodeliczny stan, który w większych dawkach daje mocny trip, mniej brutalny od AM'kowatego.

"Fake SQN" można nazwać produkt zbliżony działaniem do prawdziwego ziela, wtedy kiedy posiadałby np. któryś z JWH. Najlepiej zbliżone do tego za czasów stacjonarek (JWH 018, 073, 210)? Może dobre 307, 182? W przeciwnym razie nie warte to zachodu....

A powiedz mie majster , pachnie to jak buch ?

Fake weed: Nie smakuje (w ogóle nie ma smaku), zapach lekko wyczuwalny ale chemiczny jak... Kopie po 2-3 500ml butelkach ale sen całkiem pozytywny i bardzo zbliżony do naturalnego.

Miałem z tym raz do czynienia i za wygląd + zapach daje 3/10 a za senność 4/10

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA