Cichy Bob

Fake SQN, Fake Weed

93 postów w tym temacie

Paczkę od sklepu traktowałem z przymróżeniem oka. Fake weed - phi! Pewnie znowu wyślą mi zlepek marshmallow. O jakże się myliłem..

O działaniu później.

Legendy się spełniły. Przed Państwem pierwszy udokumentowany polski SKUN (nie skunk). Chemiura. Nieklepiące topy nasączone syntetycznymi kannabinoidami.

post-99-0-85759000-1384809019.jpg

post-99-0-10395700-1384809033.jpg

post-99-0-03166600-1384809008.jpg

Istotny fragment wymiany mailowej ze sklepem:

Co do deklaracji to takowej nie posiadamy. Wiemy po prostu skąd mamy podkład i że zawartość THC jest mniejsza niż 0,2%. W razie "wpadki" nie przyznajemy się do posiadania konopi innej niż włókniste i żądamy testów. Z doświadczeń naszych znajomych wiemy, że nigdy nic nie wyszło. (Może wyjść na policyjnych testach ale przy badaniach wychodzi włóknista). Nawet plantatorzy nie dostają certyfikatów, mają tylko dostarczany materiał siewny i to dostawca nasion gwarantuje, że to włóknista.

Szczerze? Jestem cholernie pozytywnie zaskoczony.

post-99-0-03166600-1384809008_thumb.jpg

post-99-0-85759000-1384809019_thumb.jpg

post-99-0-10395700-1384809033_thumb.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zło.. ]:->  jak to trafi na ulice to masakra, o dobrym, naturalnym jaraniu będzie można zapomnieć  :zle:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to 10g - 200zł za sam podkład. 250g maczanki to koszt 300zł, 10g dobrego polaka 150/200zł. Nie wiem o co chodzi, ale puenta jest taka że się nie opłaca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zło.. ]:->  jak to trafi na ulice to masakra, o dobrym, naturalnym jaraniu będzie można zapomnieć  :zle:

Już pełno mośków gania z rckami jako normalne ćpanie, więc kwestia czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już nie od dziś wiemy że nawet zwykłą sieje polaną jotwuszką nie raz spotykało się na dilerskim rynku... syf kiła i mogiła... 

Produkt może godny i ciekawy, ale po cholere robić ludzków tak w chuja opylając takie Fake'i ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bob jesteś z rok w plecy Faqe Squna brałem na początku istnienia szczurów, oczywiście mój post został usunięty, co mam powiedzieć moc ta sama i efekt również, tutaj chodzi by idiocie to sprzedać jako Marychę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już nie od dziś wiemy że nawet zwykłą sieje polaną jotwuszką nie raz spotykało się na dilerskim rynku... syf kiła i mogiła... 

Produkt może godny i ciekawy, ale po cholere robić ludzków tak w chuja opylając takie Fake'i ...

A jak myślisz? Ludzie nie robią tego, że sprawić przyjemność innym, tylko liczą się pieniądze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko czekać jak to trafi na ulice... chociaż znawcy odróżnią :-) Jak z zapachem tego ? to jest sam podkład czy juz maczanka ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak dla jednyg za drogi dla drógich nie koniecznie w naszym regionie to ceny normalnego to 50 zł wiec ktoś sie znajdzie chetny :P:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest błąd. Gorszy towar wypiera lepszy. Ale to chyba tylko w tym kraju oszustów i cwaniaków zwanym POlska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak oni mają sztukę po 50zł to pozdro, znając życie to jakaś polówka :E więc nie warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie, taki fake Weed/Sqn to jest zabawka dla gimbusów i osób, które nie mają skąd ogarnąć normalnego ziółka... Natomiast natury nie da się oszukać :E

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciu są 2 produkty ze sklepu z 'Fake' w adresie.

Małe topki z liśćmi - fakeweed. Działa 20-30 minut, amkowe zajebanie

"Zbite" zmielone liście - fakesqn.  Podobny czas działania, jednak profil działania określiłbym jako coś pomiędzy 2NE1 czy AKB-48. Taki sativowo-psychodeliczny stan, który w większych dawkach daje mocny trip, mniej brutalny od AM'kowatego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się czy jest to męska konopia siewna ? Dobrze mi się wydaje czy się mylę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podkład ten jest stworzony moim skromnym zdaniem wyłącznie dla dealerów. Robienie maczanek to idiotyzm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie w 100% męska, bo w samplu, który otrzymałem na fragmencie suszu były nasiona, a męskie raczej nasion nie rodzą...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Fake SQN" można nazwać produkt zbliżony działaniem do prawdziwego ziela, wtedy kiedy posiadałby np. któryś z JWH. Najlepiej zbliżone do tego za czasów stacjonarek (JWH 018, 073, 210)? Może dobre 307, 182? W przeciwnym razie nie warte to zachodu....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedz mie majster , pachnie to jak buch ?

Fake weed: Nie smakuje (w ogóle nie ma smaku), zapach lekko wyczuwalny ale chemiczny jak... Kopie po 2-3 500ml butelkach ale sen całkiem pozytywny i bardzo zbliżony do naturalnego.

Miałem z tym raz do czynienia i za wygląd + zapach daje 3/10 a za senność 4/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę prosić o namiar ? Świadomie to robię. W końcu to tylko konopie siewne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam do nas na stronę.Pozwole sobie też dodać fotki gotowego fakeweeda

fakeganja_2.jpg

fakeganja_3.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak by mi ktos to wcisnol na miescie jako normalna trawe ..uhu miazga z goscia zostaje:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co wiem sprzedawanie konopii w Polsce jest nie legalne i nie ważne czy ma ona thc czy nie wiec ja bym sie zastanowil zanim  to bym kupił słyszałem już nawet o wyroku za posiadanie takiej maczany wiec uważajcie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak to wygląda na wadze? Ważona sztuka wygląda jako tako czy raczej lipnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz