Jump to content

Recommended Posts

Witam, jestem właśnie w trakcie badań nad haszem zrobionym na tejże chemii. Jeśli coś napiszę nielogicznie, wybaczcie. Trip rządzi się swoimi prawami.

Stężenie : 1:18 (celowo nie używałem potężnych stężeń, nie wiedziałem czego się spodziewać)

0,15 - 0,2 i morda czuje zaciesz ;)

Nie chcę pisać trip raportu, bo ogólnie za dużo do mówienia tu nie ma. Faza jak po niezłej sativce. Zawiesza się człowiek, zajebuje w akcji, to tylko niektóre z efektów. Ujebuje rozweselająco, pozytywna bania. Ciężko jednak o bad trip coś myślę. Niedługo pewna obiektywna osoba się wypowie to będzie tu coś więcej info.

Mam dość wysoką tolerkę na kanna mimo że miałem kilka dni "detoksu" . Mimo to uważam, że ten kannabinoid znajdzie uznanie u wielu osób lubujących się w rodzinie JWH . Dla mnie to takie trochę połączenie jwh307 i Akb48 . Czuję że powieki opuchły. Dobrze jest. Na chwilę obecną czas działania wynosi 34 minuty z zegarkiem w łapie, bo zaczynałem za pięć pierwsza palić.

Dam znać jak będzie koniec tripa.

8/10 . Tak ogólnie oceniam te kanna na chwilę obecną.

Do stestowania mam jeszcze hasz na 2NE1 i AB-Fubinaca.

Link to post
Share on other sites
 • Replies 41
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest zolwik na spidzie

Czytalem o AB-PINACE I AB-FUBINACE. W chemii kannaboinoidów nastąpił ostatnimi czasy postęp od czasów delegalizacji perełek z rodziny JWH.

Podobno jakosc fazy po nich jest juz na wyzszym poziomie palenia tak jak wczesniejsze B-B.dajac nam powody do zadowolenia ze jeszcze doczekamy cos wartego uwagi a nie jak w przypadku ostatnich 2 lat gdzie posucha na rynku dobrych kanna byla duza i plytkie mozgojeby jak Am byla szczesciem dla wielu. Czy dobrze mysle że to będzie coś w rodzaju BB-22.Tak z ciekawosci pytam ile trzyma to kanna,czy sa wizuale i czy siada na psychike

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Po kilku testach z losowa ilością AB-PINACA spalania głównie w formie proszku kilka uwag ogolnych:

 

 

- działa bardzo subtelnie, porownalbym to do intensywnosci UR 144

- jesteśmy w stanie kontaktować z rzeczywistością bez problemu

- ciężko się "przepalic", raczej pewnego poziomu już się nie poglebi

- ma potencjał euforyczny, ale głównie ukierunkowany na przyjemny relaks

- oczy zaczerwienione ale w mniejszym stopniu niż po np. AM

 

Sort w gratisie od Genu.

Link to post
Share on other sites

Jak widać poniżej jest to średnio-bardzo wydajny kannabinoid. Niedługo zamówię większą ilość i zrobię próbne mieszanki 1/10 i 1/20. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wyniki badań - połowa stycznia.

 

 

 

(...) comfortably settled in at 15mg per gram of substrate (przyp. A.K. mieszanka 1/15). Subjects report that even just slightly exceeding normal amounts cause them to drift into a "nod" not unlike hashish or opium. Seems to be an excellent quality cannibinoid.
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

AP-PINACA to diznwy kannabinoid. Sam w sobie na mnie nie wywarł jakiegoś specjalnego wrażenia. Ot, następny średniak, który niczym się nie wybija. Jednak w połączeniu z innym fluorowymi kannabinoidami zmienia się nie do poznania. 

 

>  ab-fubinaca+ab-pinaca 15mg/10mg, czyste, potężny euforyczny miks. Jeden z moich ulubionych i już wiem, że na pewno mieszanka z takowych kanna powstanie. 20mg/20mg w działaniu zbliżone jest do JWH-018. Wyczułem w tym klimat końca 2008 i początku 2009. Bajka.

 

> bb-22+ab-pinaca 10mg/15mg, również czyste. Mocne upierdolenie w przystępnej cenie, można rzec. A do tego mnóstwo śmiechu.

 

Nie sprawdzałem AP-PINACA w dawkach wyższych niż 30mg.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Wypowiedziały tu się osoby, które mają już wg mnie spore doświadczenie z różnymi kanna... Niesłusznie kierowałem się waszymi opiniami i zamawiałem to dziadostwo... :zle:

 

Swoje doświadczenie z kanna mam niewielkie - jako, że jestem tradycjonalistą. Do tej pory tylko kiedyś tam dawno raz Spice, niedawno akb-48, a teraz to przeklęte coś... zaprawione w proporcjach 1:20; 2:36. Wyszło coś strasznego, jeden dobry buch wystarczy by się przepalić(co miałem okazję widzieć kilkakrotnie). Strasznie siada na psychikę, niewiele potrzeba by zrodził się bad trip u kogoś, łatwo przeciągnąć szalę na złą stronę... Nie polecam tego gówna, dziwie się jak można to w ogóle palić oO chujowa jazda po tym jest, kto świadomie robiłby sobie tym krzywdę? bleh... ;/

 

Co prawda w minimalnej ilości, lajtowa chmura nie działa całą swoją mocą, ale tak czy inaczej to wcale nie stawia tego kanna w optymistycznym świetle moim skromnym zdaniem.

Link to post
Share on other sites

OK...Być może w mniejszym stężeniu proporcjonalnie do większej ilości podkładu działa przyjemniej. Niemniej jednak te wszystkie negatywne odczucia i słowa na temat tego kanna to Twoja wina popaprańcu. Odstaw ten majeranek, który kopcisz, bo złote rady jakie dajesz pod jego wpływem, to o pokrywkę tylko roztrzaskać :E

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

AB-PINACA jest zdecydowanie dużo ciekawszym, jak nie najciekawszym kanna. Początkowe wejście jest dosyć mocne jednak jedno słowo w głowie "to wszystko pracuje!" daje piękny ogar po 30 sekundach i dalej jest już tylko czerpanie przyjemności z wszechogarniającej fazy, która otacza cię i przekazuje przez twoje receptory odczuwania, wszystkie najlebsze boćce, które dają ci najpiękniejszą fazę i wyciągają z każdego nas otaczającego atmou i cząsteczki wszystko to co jest najlepsze.

 

Zwłaszcza zmieszane z 3mmc, mix po prostu przedni jak nie najlepszy po prostu totalny rozpierdol serotoniny i całkowitej przyjemności za kązdej "micro"sekundy.

 

Pozdrawiam kurwa

Link to post
Share on other sites

Polecam w miksie z Klonazepamem, strasznie miękkie nogi się robią :ok:

 

U mnie jeden ziomek woła tylko i wyłącznie : Pinaca, Pinaca! Miesza z tyxem i dla niego jest si.

 

Ja zaś robiąc z niej kadzidło 1:12 paląc w piecu duze ilości chwilami miałem nawet ciut za tęgo , ale lubię takie stany.

 

Reasumując, jeśli wolicie ciekawsze kanna niż ten to polecam THJ018

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

U kogo tego szukać, bo gen wymiękł?

No nie wiem czy wymiękł :)

Zamawiając ostatnio w czasie kwietniowej promocji THJ-2201 otrzymałem w prezencie m.in. bag podpisany "C18H26N4O2" a dalej "Numer CAS: 1445752-09-9".

Przeszukując gugla dostałem informację, iż jest to... AB-PINACA !

Skoro tak posypałem proszkiem podbiał i przetestowałem sprawę w butli. Czytam teraz swojego pierwszego posta w tym temacie i nie mogę się nadziwić - chyba miałem kosmiczną tolerancje!

Bardzo mocne kanna! Zalecam ostrożność! Podobne w działaniu do słynnej AMki, ale jakby z większą szansą na "miękkie lądowanie".

Niemniej kanna ma działanie bardzo mocno usypiające. Jeżeli przegniesz z AMką, to możesz zacząć świrować, panikować. Tutaj po prostu tracisz przytomność, tj. usypiasz na chwilę. Po przebudzeniu się jesteś niestety otępiały i chwilę czasu potrzebujesz żeby dojść do siebie. Cera blada, oczy czerwone :/

Dla przykładu - walnięta butla, otwarte piwo, łóżko i film. Budzę się po 2 godzinach, film już dawno się skończył, ja nie wiem która jest godzina i co się właściwie stało, piwo całe wylane na łóżko. Odsuwam od niechcenia mokrą pościel i idę spać dalej, bo nie chce mi się nawet zmienić sobie pościeli czy narzucić koca, żeby nie zamarznąć.

Spory potencjał uzalezniający, wyjęte prawie 2 dni z życia. Ciągłe jaranie, żarcie syfu i sen.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...