Jump to content

Recommended Posts

Witam, jestem właśnie w trakcie badań nad haszem zrobionym na tejże chemii. Jeśli coś napiszę nielogicznie, wybaczcie. Trip rządzi się swoimi prawami.

Stężenie : 1:18 (celowo nie używałem potężnych stężeń, nie wiedziałem czego się spodziewać)

0,15 - 0,2 i morda czuje zaciesz ;)

Nie chcę pisać trip raportu, bo ogólnie za dużo do mówienia tu nie ma. Faza jak po niezłej sativce. Zawiesza się człowiek, zajebuje w akcji, to tylko niektóre z efektów. Ujebuje rozweselająco, pozytywna bania. Ciężko jednak o bad trip coś myślę. Niedługo pewna obiektywna osoba się wypowie to będzie tu coś więcej info.

Mam dość wysoką tolerkę na kanna mimo że miałem kilka dni "detoksu" . Mimo to uważam, że ten kannabinoid znajdzie uznanie u wielu osób lubujących się w rodzinie JWH . Dla mnie to takie trochę połączenie jwh307 i Akb48 . Czuję że powieki opuchły. Dobrze jest. Na chwilę obecną czas działania wynosi 34 minuty z zegarkiem w łapie, bo zaczynałem za pięć pierwsza palić.

Dam znać jak będzie koniec tripa.

8/10 . Tak ogólnie oceniam te kanna na chwilę obecną.

Do stestowania mam jeszcze hasz na 2NE1 i AB-Fubinaca.

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest zolwik na spidzie

Czytalem o AB-PINACE I AB-FUBINACE. W chemii kannaboinoidów nastąpił ostatnimi czasy postęp od czasów delegalizacji perełek z rodziny JWH.

Podobno jakosc fazy po nich jest juz na wyzszym poziomie palenia tak jak wczesniejsze B-B.dajac nam powody do zadowolenia ze jeszcze doczekamy cos wartego uwagi a nie jak w przypadku ostatnich 2 lat gdzie posucha na rynku dobrych kanna byla duza i plytkie mozgojeby jak Am byla szczesciem dla wielu. Czy dobrze mysle że to będzie coś w rodzaju BB-22.Tak z ciekawosci pytam ile trzyma to kanna,czy sa wizuale i czy siada na psychike

• 2 weeks later...

Po kilku testach z losowa ilością AB-PINACA spalania głównie w formie proszku kilka uwag ogolnych:

- działa bardzo subtelnie, porownalbym to do intensywnosci UR 144

- jesteśmy w stanie kontaktować z rzeczywistością bez problemu

- ciężko się "przepalic", raczej pewnego poziomu już się nie poglebi

- ma potencjał euforyczny, ale głównie ukierunkowany na przyjemny relaks

- oczy zaczerwienione ale w mniejszym stopniu niż po np. AM

Sort w gratisie od Genu.

Jak widać poniżej jest to średnio-bardzo wydajny kannabinoid. Niedługo zamówię większą ilość i zrobię próbne mieszanki 1/10 i 1/20. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wyniki badań - połowa stycznia.

(...) comfortably settled in at 15mg per gram of substrate (przyp. A.K. mieszanka 1/15). Subjects report that even just slightly exceeding normal amounts cause them to drift into a "nod" not unlike hashish or opium. Seems to be an excellent quality cannibinoid.
  • 1 month later...

AP-PINACA to diznwy kannabinoid. Sam w sobie na mnie nie wywarł jakiegoś specjalnego wrażenia. Ot, następny średniak, który niczym się nie wybija. Jednak w połączeniu z innym fluorowymi kannabinoidami zmienia się nie do poznania. 

>  ab-fubinaca+ab-pinaca 15mg/10mg, czyste, potężny euforyczny miks. Jeden z moich ulubionych i już wiem, że na pewno mieszanka z takowych kanna powstanie. 20mg/20mg w działaniu zbliżone jest do JWH-018. Wyczułem w tym klimat końca 2008 i początku 2009. Bajka.

> bb-22+ab-pinaca 10mg/15mg, również czyste. Mocne upierdolenie w przystępnej cenie, można rzec. A do tego mnóstwo śmiechu.

Nie sprawdzałem AP-PINACA w dawkach wyższych niż 30mg.

• 1 month later...

Wypowiedziały tu się osoby, które mają już wg mnie spore doświadczenie z różnymi kanna... Niesłusznie kierowałem się waszymi opiniami i zamawiałem to dziadostwo... :zle:

Swoje doświadczenie z kanna mam niewielkie - jako, że jestem tradycjonalistą. Do tej pory tylko kiedyś tam dawno raz Spice, niedawno akb-48, a teraz to przeklęte coś... zaprawione w proporcjach 1:20; 2:36. Wyszło coś strasznego, jeden dobry buch wystarczy by się przepalić(co miałem okazję widzieć kilkakrotnie). Strasznie siada na psychikę, niewiele potrzeba by zrodził się bad trip u kogoś, łatwo przeciągnąć szalę na złą stronę... Nie polecam tego gówna, dziwie się jak można to w ogóle palić oO chujowa jazda po tym jest, kto świadomie robiłby sobie tym krzywdę? bleh... ;/

Co prawda w minimalnej ilości, lajtowa chmura nie działa całą swoją mocą, ale tak czy inaczej to wcale nie stawia tego kanna w optymistycznym świetle moim skromnym zdaniem.

OK...Być może w mniejszym stężeniu proporcjonalnie do większej ilości podkładu działa przyjemniej. Niemniej jednak te wszystkie negatywne odczucia i słowa na temat tego kanna to Twoja wina popaprańcu. Odstaw ten majeranek, który kopcisz, bo złote rady jakie dajesz pod jego wpływem, to o pokrywkę tylko roztrzaskać :E

• 2 weeks later...

AB-PINACA jest zdecydowanie dużo ciekawszym, jak nie najciekawszym kanna. Początkowe wejście jest dosyć mocne jednak jedno słowo w głowie "to wszystko pracuje!" daje piękny ogar po 30 sekundach i dalej jest już tylko czerpanie przyjemności z wszechogarniającej fazy, która otacza cię i przekazuje przez twoje receptory odczuwania, wszystkie najlebsze boćce, które dają ci najpiękniejszą fazę i wyciągają z każdego nas otaczającego atmou i cząsteczki wszystko to co jest najlepsze.

Zwłaszcza zmieszane z 3mmc, mix po prostu przedni jak nie najlepszy po prostu totalny rozpierdol serotoniny i całkowitej przyjemności za kązdej "micro"sekundy.

Pozdrawiam kurwa

Polecam w miksie z Klonazepamem, strasznie miękkie nogi się robią :ok:

U mnie jeden ziomek woła tylko i wyłącznie : Pinaca, Pinaca! Miesza z tyxem i dla niego jest si.

Ja zaś robiąc z niej kadzidło 1:12 paląc w piecu duze ilości chwilami miałem nawet ciut za tęgo , ale lubię takie stany.

Reasumując, jeśli wolicie ciekawsze kanna niż ten to polecam THJ018

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

U kogo tego szukać, bo gen wymiękł?

No nie wiem czy wymiękł :)

Zamawiając ostatnio w czasie kwietniowej promocji THJ-2201 otrzymałem w prezencie m.in. bag podpisany "C18H26N4O2" a dalej "Numer CAS: 1445752-09-9".

Przeszukując gugla dostałem informację, iż jest to... AB-PINACA !

Skoro tak posypałem proszkiem podbiał i przetestowałem sprawę w butli. Czytam teraz swojego pierwszego posta w tym temacie i nie mogę się nadziwić - chyba miałem kosmiczną tolerancje!

Bardzo mocne kanna! Zalecam ostrożność! Podobne w działaniu do słynnej AMki, ale jakby z większą szansą na "miękkie lądowanie".

Niemniej kanna ma działanie bardzo mocno usypiające. Jeżeli przegniesz z AMką, to możesz zacząć świrować, panikować. Tutaj po prostu tracisz przytomność, tj. usypiasz na chwilę. Po przebudzeniu się jesteś niestety otępiały i chwilę czasu potrzebujesz żeby dojść do siebie. Cera blada, oczy czerwone :/

Dla przykładu - walnięta butla, otwarte piwo, łóżko i film. Budzę się po 2 godzinach, film już dawno się skończył, ja nie wiem która jest godzina i co się właściwie stało, piwo całe wylane na łóżko. Odsuwam od niechcenia mokrą pościel i idę spać dalej, bo nie chce mi się nawet zmienić sobie pościeli czy narzucić koca, żeby nie zamarznąć.

Spory potencjał uzalezniający, wyjęte prawie 2 dni z życia. Ciągłe jaranie, żarcie syfu i sen.