Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

A.K.

Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

144 postów w tym temacie

Zaj..opisany produkt..powiedz mi jeszcze prezes..jak to działa z innymi srodkami..testowales z palonkiem?..piwkie?..apetyt?..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A.K twoja recenzja potwierdza ze substancja jest godna uwagi na pewno zamowie :D powiedz tylko jaka droga to walic sniff?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słabe. Euforii zero, spid średni. Nie warto tracić kasy. A nos napierdalał mnie ze 3 dni potem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można zrobić lizanko lub bombkę. Ciebie nie ruszyło - kogo innego wyrwie z butów. Normalna to rzecz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sniff boli ale jest najlepszy jeśli chodzi o EPH z tym że dość bolesna jest ta droga podania , na drugi dzień farba leci z nosa i pełno strupów ^_^

Próbowałem też rozpuszczone w napoju jakieś 250-270mg i praktycznie tak samo działało :( jak 150mg w nos :E z tym że kurewsko żołądek mnie bolał po tym <_<

Jedyne co mi sie w tym podobało to rozmowy po tym , kumpel napierdalał przez bite 5 czy 7h i chuj mnie do głosu nie chciał dopuścić :cwany:

Apetyt ? Zapomnij o jedzeniu na kilka godzin

Browar ? pić idzie , ale bardzo ciężko wchodzi piwo

Palonko ? Wybacz ale nie jestem narkomanem i nie testowałem :tulimy:

Przy cenie 50/1g nie opłaca sie tego brać , ale jeden sklep miał promo po 35/1g tylko nie wiem czy jeszcze ważne , przy takiej cenie już bym sie zastanawiał nad kupnem , ale ogólnie to lepiej to olać i stestować coś innego ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ważną informacją będzie, że od połowy maja nie brałem żadnych używek (poza kilkoma razami z Mary Jane), więc jestem czysty. Zerowa tolerancja ma znaczenie ;) Euforia jak napisałem hest słaba, ale jest. Etylofenidat polecam osobom poszukującym miłego umilacza czasu, którego efekty nie wystrzelą nas z butów.ps: dodałem zdjęcie oraz parę nowych informacji.

Zaj..opisany produkt..powiedz mi jeszcze prezes..jak to działa z innymi srodkami..testowales z palonkiem?..piwkie?..apetyt?..

Nie wiem, nie testowałem jeszcze w miksach, ale sądzę, że palenie może być bardzo pomocne na zjeździe ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czekam na zamowienie z rsch, raczej lipy nie bedzie, tylko bedzie to podrasowywany towarek przez chemiczne sily zbrojne, ze tak powiem. Jak dobrze pojdzie to bedziecie srac ze szczescia ;):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rozwine jak sie uda i prawdopodobnie przestanie to juz byc legalne, ale nic nie gwarantuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rowniez czekam na sztuke z rschem w pon pewnie opisze co i jak ze wszystkich nowych stymulantow w tym pokladam najwieksze nadzieje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna z najgorszych substancji jaką miałem okazję testować. Masakryczny zjazd, brak euforii, bezsenność...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedna z najgorszych substancji jaką miałem okazję testować. Masakryczny zjazd, brak euforii, bezsenność...

brales od "nowego" kwiatka ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbka z podwójnego RC :P też z tego źródła testowałem i nie było takie najgorsze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedynym plusem i jednocześnie minusem jest to, że rozmowa przychodzi bardzo łatwo i można jakąś głupotę palnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co na hyp wyczytalem polowa sobie chwali a reszta narzeka i jak to bywa z RC najlepiej samemu sprawdzic w przyszlym tyg testy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3002malu.th.jpg

Lewa: 3-FMC; Prawa: Etylofenidat.

Jedyne zdjęcie jakie mam - potem spuściłem w kiblu :ok: .

Poprawnym skrótem jest EP, tak przy okazji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodzę się z tym, że zjazd klasyfikuje się do najgorszych - bezsenność zwalczam 100mg pramolanu, ale tego co się dzieje po przebudzeniu nie da się opisać - dekoncetracja, zamulenie, bolący nos no i... ciężko jest, coś jak po geranium. Ale, jak dla mnie, faza jest przyjemna i zadowalająca. Na wspomnianą geranaminę też narzekałem, ale zajadałem się MoonDustami jak poje*any w pewnym okresie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Etylofedidat od Rschem

Jakość:9/10

Ilość:10/10

Cena:7/10

Speed:10/10

Eufo/9/10

dzis odebralem pakiecik od razu zrobilem sniffa jakies 180-200mg i wywalilo mnie jak po dobrej fecie :D:okulary: A.K juz wszystko powiedzial dodam tylko ze minely 2h od pierwszego sniffa i powoli schodzi serce pompuje duzo mocniej i ciezko zlapac oddech...mimo wszystko polecam :D Z tym pieczeniem w nosie az tak nie boli pieklo moze 15s i po bólu;p moze dlatego ze wlalem troche wody do nosa :E ogolnie dobry stymulant daje 9/10 jagby nie te dusznosci to dycha by poleciala ;) pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pociesze Cie tylko za pierwszym razem ^^

Poza tym co Ty kurwa dziewczynka jesteś ? :E że bez benzo nie dasz rady :lol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pociesze Cie tylko za pierwszym razem ^^

Poza tym co Ty kurwa dziewczynka jesteś ? :E że bez benzo nie dasz rady :lol:

a ty taki twardziel? :D nie mowilem ze nie dam rady tylko ze na sucho jest hardkor moze cb tak nie wypralo mocno ]:->

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może , albo ktoś tu jest "mientki" :tulimy: hehe

jak walisz na "zdrowy leb" to lajcik :D nie zycze ci zjazdu z chora psycha pewnie nie masz pojecia to juz wyzszy level hehe :D pozdr

dobra huj bo offtop sie robi :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach