Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

A.K.

Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

140 postów w tym temacie

Fajna recenzja. Twoje odczucia na temat substancji są bardzo zbliżone do moich. Jeden z nielicznych typowych stymulantów zasługujących na pochwałę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już dawno pisałem że etylophenidate to jeden z lepszych speedów i naj mniej inwazyjny na banie do tego ma potencjał mixowania.. Z pente, 3mmc, APB, MPA. A mój mix pente+eph to chyba najbardziej udany i nie chwaląc sie ja go wymyśliłem i rozsławiłem na Forum :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

padam do stóp jeśli ktoś mi poleci vendora oferującego UMYSŁOWE EPH - proszę, bardzo ładnie proszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Umysłowe? Tzn chcesz mieć takie shizy żeby Ci odjebało? Czy jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Umysłowe? Tzn chcesz mieć takie shizy żeby Ci odjebało? Czy jak?

Czymże charakteryzuje się przykładowa "shiza żeby mi odjebało"?  %-) 

Bo ciekawy jestem  :cwany: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś tam jest ktoś tam stoji :E

Ktoś macha za oknem

Jakieś głosy które sie namawiają

Kazde auto co jedzie przed domem zaraz skreci bo to wjazd na chate itp

Pewnie koledzi jeszcze coś dopiszą..

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zwala jak chuj haha siedzialem z gosciem co zapisywal w zeszycie rejestracje samochodow ktore jechaly kolo domu i patrzal ktore sie powtarzaja bo myslal ze go obserwuja haha

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To rzeczywiście ciekawe, dość specyficzne akcje  %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma to jak na zjezdzie, rozkrecac telefon, bo przecież " ktoś mi podłożył podsłuch!" :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Ko-Ko w jakiej proporcji najlepiej zmieszac ta trucizne z pentem? Wg twojego "przepisu"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie, jak najlepiej to wymieszać z pentem? asot jak się sprawowała mieszanka z eth-cat, dobry pomysł czy nie, jakie dawki i proporcje? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsza mix "edka "jest z a pvp.75mg alfy 25mg edka:) bez schizow(przynajmniej dla mnie)jest moc.co do innych mixsow z edkim proponuje 100mg edka i 50mg pentedronu-jest fajnie...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak byłem nazwijmy to zaawansowany to:

150mg etylo lewa dziura

150mg pento prawa dziura

sort kolekcjoner.

Ale uwaga to dla zaawansowanych!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

150mg etylo lewa dziura

150mg pento prawa dziura

Poważnie dla zaawansowanych, ja to bym przystał na maks 80mg etylofenidatu w stosunku do mieszanego pentedronu w ilości do 150mg nie więcej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaznaczyłem że badałem tak sort kolekcjonera. W tamtym okresie np. Batch gienka lub al-lad bał bym sie tak aplikować zreszta teraz to wogóle bał bym sie cokolwiek brac bo jest wolna amerykanka na rynku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowany sort od bombowego pierwsza klasa. Mam porównanie działania etylo do metylofenidatu, czyli siostrzanej substancji, leku na ADHD. Etylo wypada lepiej, bardziej euforycznie i ma ogólnie większy potencjał rekreacyjny. Jak dla mnie najlepszy stymulant z branży rc na rynku, jasne że wszystkiego nie próbowałem ale dość dużo z najpopularniejszych i etylo to jak dla mnie najczystsza stymulacja z euforią w dobrych proporcjach, niewielki wjazd na serce w porównaniu z taką alfą PVP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam do kolegi ze EPH to naprawde dobra wydajna substancja i raczej dobre sorty są w pl a nie tak jak przekombinowany petendron i alfa pvp która to juz wogóle jest do d..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach