Alienoslaw

>>> !!! Konkurs na nadruk koszulek DOPALAMY.COM !!! <<<

70 postów w tym temacie

Witam serdecznie,

Ogłaszamy konkurs na nadruk koszulek DOPALAMY.COM!!!

Zasady konkursu:

1. Ma być to nadruk na tylko i wyłącznie przód koszulki z dowolną grafiką//napisem, kojarzącą Ci się z naszym forum -  ważne, żeby był dopisek dopalamy.com.

2. Grafika/Napis ma być wykonana w dość dużej rozdzielczości, żeby nie było pikselozy po nadrukowaniu.

3. Grafikę/Napis nakładamy na przykładową koszulkę, którą znajdziecie w załączniku poniżej. Od razu będzie widać, jak nadruk się będzie mniej więcej prezentował (tzw. wolne grafiki, nie będą brane przez nas pod uwagę).

4. Grafiki/Napisy umieszczamy w tym temacie.

5. Biorąc udział w konkursie i zamieszczając swoją grafikę/napis, macie obowiązek nadania nam do niej praw autorskich, dodajcie dopisek: "Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM."

Konkurs będzie trwał do 17.11.2013 włącznie, do godziny 23:59. Prace zamieszczone po wyznaczonym terminie, nie będą brane pod uwagę.

A teraz najważniejsze, NAGRODY!

I miejsce - 300 zł w gotówce + koszulka

II miejsce - 200 zł w gotówce + koszulka

III miejsce - 100 zł w gotówce + koszulka

Zwycięzcy zostaną wybrani przez administratorów. Po wyborze, skontaktujemy się z nimi drogą mailową - jeżeli dana osoba nie odezwie się do nas w ciągu 2 tygodni, nagroda przechodzi na kolejną najlepszą pracę.

%-) POWODZENIA  %-) 

post-12395-0-60413300-1382112470_thumb.p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiedziałem :D A gdzie dopisek dopalamy.com Panie Chong ?! Czyżbyśmy nie czytali regulaminu konkursu?  %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest, czarną czcionką. To założenia nie pasują do projektu, nie projekt do założeń.

A tak poważnie: koszulka z mordą musi być. Logo stworzą osoby z większym doświadczeniem z grafiką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaś proponuję może jakiś motyw z tych nowych banerów, o które była taka awantura swojego czasu. Chlopak będzie miał nagrodę pocieszenia że nie jego praca została nagrodzona, a i trzeba przyznać że ładnie mu to wyszło

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie to aktualnie najlepszy pomysł, epicka emotikona nie wpadłem, żeby to na koszulkę wrzucić %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

T-SHIRT DOPALAMY.COM by Pirat.

wzór 1

post-14124-0-97850500-1382483399_thumb.j

wzór 2

post-14124-0-88545200-1382483618_thumb.j

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM.

Pirat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6rwc.jpg

Oczywiście upierdolone do połowy celowo Dx jakieś uwagi?

3qz3.jpg

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM w przypadku jeżeli zostanie ona wytypowana jako jedna ze zwycięskich prac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e8dn.jpg

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM w przypadku jeżeli zostanie ona wytypowana jako jedna ze zwycięskich prac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno bede chodzil po miescie w koszulce DOPALAMY.com, albo z wzorami strukturalnymi. :E wygrywa !

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taa, a z tyłu na plecach napis : I Love mef :E

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę weny z mojej strony

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM.

post-5057-0-20316800-1383171107_thumb.jp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tego pewnie nikt się nie spodziewa...

mienso.png

%-)

Wyrażam zgodę na przekazanie

praw autorskich do powyższej

pracy serwisowi DOPALAMY.COM

w przypadku wytypowania jej jako

jednej ze zwycięskich prac.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że nagrody są mało kuszące :D Podaję propozycję:

I miejsce - 300 zł w mefedronie + koszulka

II miejsce - 200 zł w mefedronie + koszulka

III miejsce - 100 zł w mefedronie + koszulka

A co do samych koszulek, uważam to samo co eXe. To będzie produkt baaaardzo niszowy bo ludzi chętnych nosić taką koszulkę nie będzie zbyt wielu. Małolat w domu takiej trzymać nie będzie (co, do szkoły w niej pójdzie? :D), poważny człowiek nie założy, bo sąsiedzi będą wytykać, a jak będziesz szedł ulicą i policjant zobaczy koszulkę to co? To nabył właśnie uzasadnione podejrzenie do przeszukania. Serio mówię, zastanówcie się z tym napisem z adresem. Jeżeli już chcecie się reklamować to na czymś małym, co nie będzie się rzucało w oczy, np. długopis, otwieracz do piwa, albo poszukajcie akcesoriów do ćpania na których da się logo. Bongo, sniffer, jakiś pojemnik na dragi. Wtedy to ma to sens, bo pozostaje w sferze prywatności. Uwierzcie mi, z koszulkami to będzie fail.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich mojej pracy serwisowi DOPALAMY.COM."

post-5057-0-01863000-1383227293_thumb.jp

post-5057-0-07678000-1383227873_thumb.jp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie pytanko domin, te obrazki sam robiłeś? Masz do nich prawa autorskie? Czy po prostu pobrałeś obrazki znalezione na Google Grafika pod hasłem "gandzia"? Bo jeżeli nie, to przekazywanie praw autorskich dopalamy.com jest chyba nie na miejscu, nie uważasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można je było ściągnąć, bo nic nie pisało o prawach autorskich, zauważ, że niektórych obrazków z google nie da się ściągnąć.

A poza tym w regulaminie nie pisze nic na ten temat. 

To musisz sam robić zdjęcia by wymyślić cokolwiek na wzór koszulki by coś powstało? Nie, więc nie pisze nigdzie,że zakaz jest korzystania z grafiki ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można je było ściągnąć, bo nic nie pisało o prawach autorskich, zauważ, że niektórych obrazków z google nie da się ściągnąć.

A poza tym w regulaminie nie pisze nic na ten temat. 

To musisz sam robić zdjęcia by wymyślić cokolwiek na wzór koszulki by coś powstało? Nie, więc nie pisze nigdzie,że zakaz jest korzystania z grafiki ;]

To że prawnie jesteś kryty nie zmienia postaci rzeczy, że po prostu wkleiłeś obrazek oraz to że go po prostu komuś ukradłeś ;). Nie wiem czy administracja dopalamy chce potem dostawać maile, że mają spalić 100 koszulek, bo nie mają praw autorskich do wizerunku na nich. Mogłeś też wkleić logo Mc Donald's i BMW, koszulka by się bardziej w oczy rzucała ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

421091.jpg

i ja dolacze sie do zabawy^^

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój projekt na konkurs :)

Może wykonam jeszcze jakąś prace w weekend. :D

post-14346-0-98057800-1383247750_thumb.p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ty sie do wszystkiego wtracac nie musisz .

Nie bylo praw autorskich wiec nie ingeruj.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

post_13452_0_73448000_1383261738.png

Proponuję również w wersji longsleeve.

post-13452-0-73448000-1383261738_thumb.p

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.