Skocz do zawartości
Gość

Stare, czy nowe logo? Głosowanie!

26 użytkowników zagłosowało

1. 1. Które chcesz logo?

• Nowe, bez napisu na dole (propozycja1.png)
    • Nowe, z napisem na dole (propozycja2.png)
    • Stare

Polecane posty

Gość

2 propozycje nowego loga w załącznikach. Zapraszam do glosowania, potrwa ono do 22 września (niedziela) do godziny 24.

post-12395-0-75688400-1378987263_thumb.p

post-12395-0-33678200-1378987279_thumb.p

Wiecie dlaczego stare logo jest najlepsze??, bo kurwa do głosowania jakiś pajac dał 2 loga i to chujo** a moich tam nie ma. Moje prace były w czołówce a tu nic. KOMERCYJNE FORUM > PIERDOLE TO OTWIERAM WŁASNE FORUM Z WŁASNA GRAFIKĄ.

Użytkownicy czytałem w temacie " konkursu" że moje prace prowadzą i są dobre. NIE pozwólcie żeby pajace co mają " Administratora "  wami kierowali, całe  forum trybi dzięki nam, dzięki naszemu czasu który w to wkładamy pisząc posty. ZBUNTUJCIE SIĘ MOŻECIE MIEC LOGO JAKIE CHCECIE !!!!! TO ODNAS ZALEŻY NIE OD PAJACY.

CZY W REALU CZY W NECIE PAJAC TO PAJAC. 

Gość Ko-Ko

eh kolejna afera i wątek spiskowy na dopalamy :E który to już z kolei.. łacze sie w bólu z poszkodowanymi :lol: i czekam na odpowiedz spiskowców :fp:

Gość Ko-Ko

zdobądz baze danych z forum smartszop o nazwie szopowisko to pogadamy.. A swoją drogą nie wróże ci przyszłości ale się staraj

MrGreen - z tego co kojarzę, za wiele poza udziałem w konkursie to Ty na forum nie zrobiłeś.

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony ograniczeniem wyboru loga tylko do pracy Greenboya - było, w mojej opinii, kilka równie dobrych prac. Teorie spiskowe, jak zwykle zabawne i wyolbrzymione - pozostawię bez komentarza.

W mojej opinii powinien ruszyć konkurs z kilkoma alternatywnymi logami.

Głosowałbym na pracę z dopiskiem, jednakże spacja po "bo" psuje efekt wizualny - więc wstrzymuję się od głosu.

Mr. Green spasuj kolego bo  zachowujesz sie jak rozwydrzony bachor w piaskownicy bo mu łopatke zabrali. Nie wygrałes - trudno moze uda sie nastepnym razem. A nie rzucasz jakies gimbusowskie teksty o zakładniau nowych for. Smiechu warte. Gratulacje Greenboy.

Gość

@MrGreen - radzę trochę wrzucić na luz. Pogódź się z przegraną, wszystkie prace były naprawdę dobre, ale jednak praca Greenboy'a przemówiła do nas najbardziej. Raz wygrywasz, raz przegrywasz - takie życie.

@Topic - i tak wiedziałem, że wybierzecie stare logo :) Jednak, formalność jakaś musi być. Jeszcze niecałe 6 dni do końca głosowania.

Mr Green - być może moi koledzy mają po prostu więcej serca i wyrozumiałości, ale za twoje wredne komentarze, insynuacje oraz obrażanie administratora forum z radością wręczam ci 3 punkty ostrzeżenia - i bez jęczenia (które będzie skutkowało kolejnymi warnami), bo gdyby nie postawa moich kolegów i gdyby zależało to ode mnie z miejsca dostałbyś mocniej po łapach. Zachowujesz się jak rozwydrzony gnojek a przypominam, że forum jest dla ludzi pełnoletnich i, chociaż względnie, dojrzałych.

Na mojej zmianie takich bezczelnych jaj nie będzie.

Kto tu mówi o wygranej i przegranej, jak z tego co wiem nie było żadnego oficjalnego głosowania. < Oficjalne głosowanie musiało by zawierać faworyzujące prace >. 

Gość Fuka

Imho prawdziwy facet powinien umiec przegrywać. Wiwat dla zwycięzcy, logo i tak zostaje :tulimy:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA