Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Gość

Stare, czy nowe logo? Głosowanie!

27 użytkowników zagłosowało

1. 1. Które chcesz logo?

• Nowe, bez napisu na dole (propozycja1.png)
    • Nowe, z napisem na dole (propozycja2.png)
    • Stare

Polecane posty

Gość

2 propozycje nowego loga w załącznikach. Zapraszam do glosowania, potrwa ono do 22 września (niedziela) do godziny 24.

post-12395-0-75688400-1378987263_thumb.p

post-12395-0-33678200-1378987279_thumb.p

Wiecie dlaczego stare logo jest najlepsze??, bo kurwa do głosowania jakiś pajac dał 2 loga i to chujo** a moich tam nie ma. Moje prace były w czołówce a tu nic. KOMERCYJNE FORUM > PIERDOLE TO OTWIERAM WŁASNE FORUM Z WŁASNA GRAFIKĄ.

Użytkownicy czytałem w temacie " konkursu" że moje prace prowadzą i są dobre. NIE pozwólcie żeby pajace co mają " Administratora "  wami kierowali, całe  forum trybi dzięki nam, dzięki naszemu czasu który w to wkładamy pisząc posty. ZBUNTUJCIE SIĘ MOŻECIE MIEC LOGO JAKIE CHCECIE !!!!! TO ODNAS ZALEŻY NIE OD PAJACY.

CZY W REALU CZY W NECIE PAJAC TO PAJAC. 

Gość Ko-Ko

eh kolejna afera i wątek spiskowy na dopalamy :E który to już z kolei.. łacze sie w bólu z poszkodowanymi :lol: i czekam na odpowiedz spiskowców :fp:

Gość Ko-Ko

zdobądz baze danych z forum smartszop o nazwie szopowisko to pogadamy.. A swoją drogą nie wróże ci przyszłości ale się staraj

MrGreen - z tego co kojarzę, za wiele poza udziałem w konkursie to Ty na forum nie zrobiłeś.

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony ograniczeniem wyboru loga tylko do pracy Greenboya - było, w mojej opinii, kilka równie dobrych prac. Teorie spiskowe, jak zwykle zabawne i wyolbrzymione - pozostawię bez komentarza.

W mojej opinii powinien ruszyć konkurs z kilkoma alternatywnymi logami.

Głosowałbym na pracę z dopiskiem, jednakże spacja po "bo" psuje efekt wizualny - więc wstrzymuję się od głosu.

Greenboy. Rzucam tobie wyzwanie, stwórz własne forum z własną grafiką.  Zobaczymy kto się lepiej wykaże, użytkownicy będą głosować.

Mr. Green spasuj kolego bo  zachowujesz sie jak rozwydrzony bachor w piaskownicy bo mu łopatke zabrali. Nie wygrałes - trudno moze uda sie nastepnym razem. A nie rzucasz jakies gimbusowskie teksty o zakładniau nowych for. Smiechu warte. Gratulacje Greenboy.

Gość

@MrGreen - radzę trochę wrzucić na luz. Pogódź się z przegraną, wszystkie prace były naprawdę dobre, ale jednak praca Greenboy'a przemówiła do nas najbardziej. Raz wygrywasz, raz przegrywasz - takie życie.

@Topic - i tak wiedziałem, że wybierzecie stare logo :) Jednak, formalność jakaś musi być. Jeszcze niecałe 6 dni do końca głosowania.

Mr Green - być może moi koledzy mają po prostu więcej serca i wyrozumiałości, ale za twoje wredne komentarze, insynuacje oraz obrażanie administratora forum z radością wręczam ci 3 punkty ostrzeżenia - i bez jęczenia (które będzie skutkowało kolejnymi warnami), bo gdyby nie postawa moich kolegów i gdyby zależało to ode mnie z miejsca dostałbyś mocniej po łapach. Zachowujesz się jak rozwydrzony gnojek a przypominam, że forum jest dla ludzi pełnoletnich i, chociaż względnie, dojrzałych.

Na mojej zmianie takich bezczelnych jaj nie będzie.

Kto tu mówi o wygranej i przegranej, jak z tego co wiem nie było żadnego oficjalnego głosowania. < Oficjalne głosowanie musiało by zawierać faworyzujące prace >. 

Gość Fuka

Imho prawdziwy facet powinien umiec przegrywać. Wiwat dla zwycięzcy, logo i tak zostaje :tulimy:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.