Skocz do zawartości
Cichy Bob

Konkurs na nowe logo - KONIEC!

Polecane posty

Gość Najemnik

czy wiadomo kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu?

W takim razie też zgłaszam kandydaturę :)

Oto logo

w2bWrTT.png

Oraz podgląd:

JOB6S9X.png

podpis oczywiście usunę dałem jakby co bo nie wiadomo kiedy mi posta zaakceptują :)

Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich do loga forum Dopalamy.com

Wtrącę się tak.. Skoro zmieniamy logo, to może i kolorystykę strony? Zielony, niebieski, brązowy - też mogą świetnie wyglądać a i logo można zrobić lepsze. Co Ty na to, Alien?

Co racja to racja , dlatego moje projekty są dopasowane kolorystycznie i mam nadzieję , że coś ugram ;)A co do projektu coolivera to zrób coś innego , bo mam wrażenie że zdjęcia które użyłeś są objęte prawami autorskimi i potem forum może mieć jakieś problemy no chyba że jest inaczej..

Co racja to racja , dlatego moje projekty są dopasowane kolorystycznie i mam nadzieję , że coś ugram ;)A co do projektu coolivera to zrób coś innego , bo mam wrażenie że zdjęcia które użyłeś są objęte prawami autorskimi i potem forum może mieć jakieś problemy no chyba że jest inaczej..

Przy zdjęciu z lewej nie ma żadnych notek nawet kto jest autorem więc kwestia napisania do właściciela strony o użycie do loga, drugie zdjęcie nielicencjonowane z flicker'a, pozatym zdjęcia zawsze można zmienić ;) a jeśli mamy być tacy dokładni to o zdjęcia tabletek lub jakiś krajobrazach w tle czy arty mogą być takie same problemy, no chyba że są na darmowej licencji ;)

Ale spoko tutaj pewniaki na darmowej licencji

8awmqfW.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA