Skocz do zawartości
Cichy Bob

Konkurs na nowe logo - KONIEC!

Polecane posty

Czołem!

Konkurs na nowe logo forum właśnie wystartował!

Wymogi dotyczące projektu:

• 970 pikseli szerokości, 104 wysokości - finalnie
  • napis "dopalamy.com"/"Dopalamy.com" i wszelkie wariacje na ten temat
  • logo ma być otoczone czernią, tak by pasowało do nowej skórki forum

Całą resztę pozostawiamy Waszej kreatywności! Obrazki, rysunki - możecie je stworzyć jak tylko chcecie!

UWAGA: Musicie dołączyć klauzulę, w której wyrażacie zgodę na przekazanie praw autorskich do loga forum Dopalamy.com.

Czas trwania konkursu - konkurs trwa aż do momentu, gdy ukaże się praca którą uznamy za najlepszą.

Nagrody: autor zwycięskiej pracy otrzyma możliwość wyboru produktów za kwotę 200zł ze sklepu Funny-Factory.pl, które oczywiście otrzyma od Nas za darmo.

Zgłoszenia proszę publikować w tym temacie - służy on tylko do tego celu. Wszystko zostało już wyjaśnione więc.. 

Niech wygra najlepszy! %-)

Kolejna porcja grafik. 

jzjyq1.jpg

1zfhj83.jpg

2evwx3t.jpg

2ir53j7.jpg

2nk06so.jpg

Oczywiście jeżeli sama grafika się spodoba a napis nie, to mogę zmienić.

Zgadzam się na przekazanie praw autorskich do loga forum dopalamy.com

Gość

Widzę, że większość nie czyta zasad. Logo ma być otoczone czernią! Powtarzam: OTOCZONE. Kilka osób wzięło to pod uwagę, ale nie wszyscy. Jak na razie, wygrywa użytkownik spikingrider, chociaż to jeszcze nie jest, to, ale bardzo blisko Dx

Sugestia do tworzących. Tła macie bardzo fajne, ale czcionka, którą wstawiacie, to 3 kliknięcia w Photoshopie. Starajcie się zrobić coś stylowego i unikalnego, no i przede wszystkim, pasującego do tła. Włóżcie w to więcej pracy i staranności, bo naprawdę widać, kto robił logo 5 minut, a kto dużo dłużej.

Szkoda, że nie mam aktualnie czasu, ponieważ musiałbym poszukać ciekawszej czcionki i może pobawić się jeszcze wypełnieniem tekstu, ale ogólnie to poszedłbym z tym projektem w taką prostotę:

x4en11.jpg

(Wyrażam zgodę na przekazanie praw autorskich do logo forum dopalamy.com  Dx )

Belka powinna płynnie łączyć się z pozostałymi elementami: 

24dinpy.jpg

Generalnie chodzi tu o konstrukcję tej strony. Poza tym, gdyby w przyszłości pojawiła się potrzeba zmiany layout'u, to logo będzie się komponowało z nową szatą graficzną i nie będzie wtedy totalnie oderwane (kolorystycznie i stylistycznie) od reszty. 

Gdyby czasem ten pomysł się spodobał - do tego projektu mogę wrzucić dowolną czcionkę. Jak znajdę chwilę to poszukam jeszcze innej albo zaproponujcie jakąś, którą chcielibyście zobaczyć...

Pozdrawiam 

Pierwszego miejsca raczej nie zdobędę...

greenlogo.png

... ale serca Adminów na pewno. ;)

Jako ikona w lewym górnym rogu strony/karty/zakładki oczywiście wiadomo co... %-)

Bieżące logo po aktualizacji forum zostało wycieniowane. Nie jest to idealnie prostokątny obrazek jak poprzednio. Czy z każdym nowym logo będzie tak samo? Chodzi o to, że rozdzielczość to jedna sprawa, a obszar widoczności po wycieniowaniu przez skrypt forum to druga sprawa. Jeśli każdy obrazek będzie tak wycieniowany, to myślę, że każdy powinien wziać to pod uwagę przy tworzeniu.

/edit Niewinny - logo In-Love-heart-eyes-in-love-smiley-emotic  rewelka Green %-)

Gość

Nie, logo było wycieniowane manualnie, nie będzie to miało wpływu na żadne Wasze logo. Będzie takie, jak Wy wstawiacie, silnik forum nie ingeruje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA