Gość

Witam wszystkich serdecznie oraz zapraszam do sugestii.

229 postów w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników dopalamy.com,

Jestem nowym administratorem tego forum, będę zajmował się sprawami typowo technicznymi. Chciałbym, abyście mi podrzucili jakieś sugestie, odnośnie ulepszenia tego forum od strony technicznej. Co działa dobrze, a co działa gorzej, co by się przydało itd. Jestem tutaj od kilku dni i staram się wszystko ogarnąć. Póki co, chciałbym Was zapytać, bo jesteście tutaj o wiele dłużej ode mnie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Alienoslaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra bez jaj :P kto założył drugie konto i robi nas w balona :tulimy:

Skąd takie chore podejrzenia?

Ja osobiście nie wierze w pajacowanie tutejszych administratorów czy moderatorów z racji tego, że nie przypominam sobie sytuacji w której nawet najgorsze informacje byłyby w jakiś konkretny sposób przed nami użytkownikami ukrywane :) A tym bardziej w zakładanie nowego konta by zapytać nas co nam się nie podoba i w jaki sposób polepszyć warunki korzystania.

Według mnie czat jest pierwszą rzeczą jaka należałoby przywrócić, bo nawet sam zauważyłem że bez niego jakoś trudniej mi się tutaj wchodzi :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam sugestię czysto dla moderacji i administracji - przydałoby się jakieś narzędzie pokazujące posty do zatwierdzenia, ponieważ posty nowych użytkowników muszą zostać zatwierdzone przez moderację/administrację, a owe posty nie są wyświetlane w "nowej zawartości" i trzeba ich ręcznie szukać, co drastycznie zwiększa czas oczekiwania na zatwierdzenie postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie posty niezatwierdzone wyświetlają się bezproblemowo na liście nowych postów od ostatniej wizyty w kolorze czerwonym.

//edit

U mnie niestety coś takiego nie występuje.

W "wyświetl nową zawartość" nie wyświetlają się posty do zatwierdzenia

Matt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam inny pomysł. Zamiast robić nadzieje ludziom na dobry czat i czarować ich ze trzeba czekac itp, wystarczy powiedziec słuchajcie- czatu nie bedzie nie chce nam sie za tym uganiac jest dobrze jak jest, zadowolcie sie sb i wiadomosciami prywatymi czy na gg. Taka informacja szumnie by się odbiła ale unikneła by pytan co tydzien co z czatem. A moze pewnego pieknego dnia nasza administracja kochana zrobi nam niespodzianke a tu jebudu, czacik jest wsystko jest i mamy niespodzianke. Ja to juz se daję spokoj z tym czatem bedzie to bedzie , bez tego da się zyć, nie jest to rzecz przez która forum umrze :E Bo jak to kiedys Niewinny czy tam Bobn napisal i z czym sie zgadzam oczywiscie, to wartosciowe tematy mądre posty budują to forum. Mimo wszsytko Motor plus poleciał, od wujka Lu za chęci :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serial pod tytułem "Kiedy i czy w ogóle będzie czat" wciąga bardziej niż brazylijski "tasiemiec" na TV4 :E a tak całkiem poważnie to uważam podobnie jak Ludo, czyli będzie czat - fajnie , nie będzie - trudno. Choć muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do niego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, czatu nie ma, bo nie ma na to funduszy, po prostu brakuje pieniędzy.

Na pewno gdyby te pieniądze były, to ten czat by tutaj był.

Cena Czatu na okres pół roku dla 20 użytkowników to jest koszt 10 dolarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co pamiętam, a pamięć mam dobrą :E to ktoś z administracji pisał, że brak czatu to nie jest kwestia braku funduszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wg. mnie to właśnie czat budował społeczność tego forum... Bardzo mi go brakuje... I jeśli jest to kewstia finansowa to oficjalnie mogę powiedzieć że pokryje jego koszty, które mimo wszystko wg. mnie są wątpliwe...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czat zostanie uruchomiony niedługo a wszystko to, o co prosicie, zostanie zrealizowane. Jednakże musicie być cierpliwi...

Pozdrawiam,

Alienoslaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie, czatu nie ma, bo nie ma na to funduszy, po prostu brakuje pieniędzy.

Na pewno gdyby te pieniądze były, to ten czat by tutaj był.

Skąd w ogóle takie informacje? Nigdy nie rozumiałem po co ktoś otwiera paszcze kiedy nie wie o czym mówi?! Masz wgląd w nasze działania? Wiesz co i jak tu działa i z jakimi borykamy sie konkretnie problemami? Bo z tego co widzę to nie, więc po cholerę siejesz nieprawdziwe informacje i ferment?

Ludzie ogarnijcie się, bo takie teksty są tylko dowodem albo wrodzonej głupoty albo szkodliwości RC.

Powtarzam - pieniądze nie są problemem gdyż są to śmieszne sumy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Zostało wprowadzonych kilka operacji, mam nadzieję, że zmiany są już widoczne. Zbędne buttony zostały wykasowane i ogólnie rzeczy, które nie działały. Co do chatu, zostanie włączony, jak tylko zostanie opłacony, a shoutbox wyłączony.

Pozdrawiam,

Alienoslaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.