Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SKO

Propozycja,Działy ukryte

Polecane posty

Witam! moją propozycją jest zmniejszenie ilości postów których liczba potrzebna do zajrzenia do niektórych działów to 25.

Pewnie część z userów(Tych którzy tu długo siedzą) uzna to za niepotrzebny wymysł jakiegoś tam typa z forum,ale odpowiedzcie sobie na pytanie,co z nowymi?

Owszem,ci userzy którzy dopiero zajżeli do nas nie powinni mieć takich praw(wszelkiego rodzaju prowokacje itp.)ale już od 5 postów? dlaczego by nie ?

według mnie 25 postów to jednak troche za dużo,5 powinno wystarczyć do zniechęcenia 'gimbusów' oraz innych prowokatorów do zagłębiania się w działy,wydaje mi się że osoby które są krótko z nami i nie wykazują zbyt dużej wiedzy aby pisać posty na forum (np.działy o produktach) też powinny mieć dostęp do innych działów,wystarczyło by udzielić 5 postów,to proste prawda? moim zdaniem 5 postów to optymalna liczba,a jak myśli reszta userów?

Kto za? kto przeciw?

O, to ja nawet nie wiedziałem, że trzeba nastukać aż 25.

Jeśli chodzi o mnie to 5 uważam ze trochę mało. 10 do 15 wydaje mi się OK.

Moim zdaniem powinno się ograniczyć dostęp tylko do wątków o sprzedawcach. Ja kupuje RC i tylko o nich mogę napisać coś wartościowego, ale jak mam to zrobić jak nie mam dostępu do tego działu.

Wymuszacie więc na mnie pisanie na siłę w działach, które mnie nie interesują.

Witam! moją propozycją jest zmniejszenie ilości postów których liczba potrzebna do zajrzenia do niektórych działów to 25.

Pewnie część z userów(Tych którzy tu długo siedzą) uzna to za niepotrzebny wymysł jakiegoś tam typa z forum,ale odpowiedzcie sobie na pytanie,co z nowymi?

Owszem,ci userzy którzy dopiero zajżeli do nas nie powinni mieć takich praw(wszelkiego rodzaju prowokacje itp.)ale już od 5 postów? dlaczego by nie ?

według mnie 25 postów to jednak troche za dużo,5 powinno wystarczyć do zniechęcenia 'gimbusów' oraz innych prowokatorów do zagłębiania się w działy,wydaje mi się że osoby które są krótko z nami i nie wykazują zbyt dużej wiedzy aby pisać posty na forum (np.działy o produktach) też powinny mieć dostęp do innych działów,wystarczyło by udzielić 5 postów,to proste prawda? moim zdaniem 5 postów to optymalna liczba,a jak myśli reszta userów?

Kto za? kto przeciw?

Zwiększył bym liczbę postów do 50.

Gość Ko-Ko

SKO Ty to przecież doświadczony User więc powinienieś wiedzieć ze takie działy to skarbnica wiedzy nie tylko dla Userów ale też dla ludzi co chcą szkodzić temu postalowi i nie tylko więc tak zapora jest potrzebna bo moim zdaniem Administracja wyłapuje podejżanych typów na forum poprzez gdy ich pisanie jakiś pierduł i ich banuje a ten kto naprawde jest tu w celach "naukowych" bez problemu nałapie ilość postów które są potrzebne do odkrywanie dalszej wiedzy. A na dodatek wydaje mi się że przez takie wymogi forum może zyskać poprzez kilka ciekawych info z swieżej reki. A chyba też o to chodzi żeby podnosić poziom portalu a nie robić z niego źródło przypału dla zainteresowanych ;) co do propozycji mocarnego knura. Może nie aż tak drastycznie ale Go popieram mocarny! +!

A z drugiej strony patrząc na to, na pewno jest trochę świeżych użytkowników, którzy posiadają jakąś swoją całkiem sensowną wiedzę lecz chcąc dowiedzieć się więcej czy czegoś na innych polach, mają gdzieś 'tłuczenie' 25 postów byle czego aby dostać się do większej wiedzy i się poddają. Cóż, typowa kwestia z dwoma stronami 'medalu' i jedynego słusznego rozwiązania nie ma.

Edit:

A już na pewno uważam, że zwiększanie ilości postów z 25 na 50 nie sprawi, że ci którzy 'przetrwają' będą tymi 'sensownymi'. Szczerze wątpię, ale to tylko moja filozofia :)

Odbyliśmy niedawno z Bobem rozmowę o tym, i nie chcemy by informacje na forum były tylko dla 'elity', to forum jest dla ludzi, nie ludzie dla forum, i pojawił się już pomysł zmniejszenia wymaganej ilości postów do czytania i pisania w dziale RC.

Jestem za 3 postami + 5 punktów repa . Bo mogę napisać posty na szybko : chuj, cipa, Bob pędzlu :tulimy: i szybko przeczytać to, co chcę.

NA forum zrobi się burdel.

Zrobiłbym też coś z koniecznością wykorzystania repa. Bo jak nikt nie będzie go dawać, to całkiem inteligentni i do pogadania userzy będą mieli pod górkę.

Żebranie o plusy też odpada, nie ma co zachowywać się jak niektórzy z top 3... ;)

Repa - wątpię, bo większość z userów ich nie daje.

Limit postów - osobiście uważam obecny limit za idiotyczny, i od dawna zapowiadam poparcie idei 5 postów. Wybaczcie, ale w ten sposób jedynie robimy odsiew.. Ogariętych ludzi. Bo to własnie ci ludzie kupują tylko RC, nie patrząc na rynek dopów. A w takim wypadku limit 25 postów jest po prostu nierealny do przejścia w przeciągu tygodnia-dwóch bez spamowania.

Działy ukryte - a może już są? :]

Forum.dopalamy.com to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat rc. Co za tym idzie dostęp do działu rc nie powinien być ograniczony. Po prostu z rc trzeba postępować ostrożnie i bez informacji z tego forum coś może jakiemuś badaczowi pójść nie tak. Nie każdy też może pozwolić sobie na bycie pionierem w badaniach albo na częste ich przeprowadzanie. Z takich czy innych względów niektórzy zaglądają tu, przykładowo, raz na pół roku i odcinanie ich od wiedzy jest nie po naukowemu moim skromnym zdaniem.

nooo świetnie... jakiś czas temu pytałem na czacie gdzie zniknął dział, nie było odp to myślałem że usunięty a tu taki zonk..

Witam

Ostatnio rzadko odwiedzam forum, gdyz ograniczyłem mocno edukowanie heh, ale zaskoczyło mnie kiedyś jak nie mogłem wejść na dział RC. Dowiedziałem się o tych postach, jak by ktoś się uparł to może i by naskubał w tydzień 25, mnie się niestety przez około prawie 3 lata nie udało tyle nazbierać. No więc teraz pytanie kto jest bardziej zaufany??

Pozdro i dzięki za zmianę

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA