Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest zolwik na spidzie

Noopept - [N-phenylacetyl-L-prolylglycine ethyl ester]

Recommended Posts

Guest zolwik na spidzie

d5e916d656cd39d2e51a4e6e7d36fc49_340x215.jpg

Ma on bardzo wysoką biodostępność przy podaniu oralnym i dobrze przekracza barierę krew-mozg

Jest 1000 razy mocniejszy od Piracetamu.

Poprawia pamięć i koncentrację, terapeutyczneSkuteczne dawkowanie zaczyna sie od 15mg , z własnego doświadczenia moge powiedzieć ze optymalne dawkowanie to 2-3 razy dziennie po 15mg.

Trzeba miec na uwadze ze dodawane do Noopeptu mikro-miarki nie maja 15mg a raczej 10-12mg

dopiero bardzo czubata miarka ma ~15mg

Noopept potęguje działanie innych stymulantów takich jak Kofeina, dlatego przyjmowanie porcji Noopeptu razem z kofeina pozwala natychmiast odczuć jego działanie.

Przeczytałam sporo postów i artykułów na zagranicznych forach najczęściej sugerowane jest zrobienie miesięcznej lub trochę krótszej przerwy po miesiącu przyjmowania tego środka. działanie pojawia sie po 2 tygodniach. Poprawia funkcje poznawczę. Zazywanie skutkuje usprawnieniem zapamiętywania i przypominania, koncentracji uwagi oraz poprawą sprawności psychofizycznej.

Sprawdza się także przy chorobie Alzhaimera.

buy_noopept_powder_online_australia.png

Na pewno pobudza do działania, zwiększa motywacje oraz chęci wykonania jakiejś pracy umysłowej.

Wpływa znacznie na podzielność uwagi nie osłabiając jej skupienia na konkretnej czynności.

Poprawia zdolności komunikacyjne, i rozmowy np. z nieznajomymi staja sie łatwiejsze, łatwośc ta polega na szybszym dostępie do pamięci likwidując tz. efekt pustki w głowie, który na pewno wiele osób ma np. podczas odpowiedzi ustnej w szkole.

Co do skutków ubocznych osobiście żadnych nie odczuwam. P.s.Noopept pozwala na prace czlowiekowi na najwiekszej wydajnosci,wiec czyzby pojawil sie jeden z najlepszych substancji jak to tej pory wymyslonej przez chemikow.Az przypomnial mi sie pewien film o cudownych tabletkach,a byl to jak mnie pamiec nie myli Limtless. Artykul z dnia 18.04.2013r. Zrodlo internetowe-http://www.wykop.pl/szukaj/DOPALACZE/?search%5Bsort%5D=new

]

ależy do grupy racetamów, ma działanie nootropowe i neuroprotekcyjne.

Teraz najważniejsze, mianowicie do daje Noopept

kurwa, nie dalej jak miesiąc temu w temacie o piracetamie, kiedy ktoś rzucił, że Ruscy wymyślili teorię o nootropowym ośrodku w mózgu, dywagowałem, że jesteśmy coraz bliżej draga z Limitless, a tu 1000-krotnie mocniejszy środek... Hmmm... Dostępne w Polsce?

//edit

Wow, tak jak piracetam jest dostępny tylko i wyłącznie na receptę, tak noopept jest dostępny w sklepach internetowych w cenach ~40 zł/g

Guest zolwik na spidzie
Ja jestem "starym wyjadaczem" noopeptu, biorę go już od roku razem z choliną (500mg) i acetyl l tyrozyną (1g). Mi pomógł i to nawet bardzo, poprawa zdolności kojarzenia i wnioskowania, poprawa koncentracji i pamięci, informacje na wyciągnięcie ręki. Nie biorę żadnych używek,stymulantów bo są mi niepotrzebne rano wstaję wyspany i mam energię. Mogę się podzielić kilkoma wskazówkami.

Noopept opłaca się kupować tylko i wyłącznie w uk. Kofeina osłabia jego działanie, hamując neurogenezę którą noopept próbuje pobudzić. Nie walcie sobie dużych dawek na początku bo i tak nic nie poczujecie, bierzcie go systematycznie 2 razy dziennie po 20 mg efekt poczujecie dopiero po tygodniu lub 2. Warto go mieszać z Gliceryną (apteka koszt 2 zl) bo jest w niej łatwo rozpuszczalny i zwiększa się jego biodostępność. Później można zwiększać dawki, po miesiącu odczujecie mdłości i bóle głowy to dlatego że ten lek ma fajną i unikatową zdolność tolerancji odwrotnej. Wtedy powraca się do początkowej dawki która w zupełności wystarcza. Brałem to z SSRI i lekami trójpierścieniowymi (trazodon,sertralina,paroksentyna) i nie polecam bardzo nasila skutki uboczne. Kombinowałem też z selegiliną i się zawiodłem a brałem po 5mg do 80mg dziennie, może z l-dopą bym coś poczuł. Brałem to z ciekawości z kodeiną 200mg, 100mg noopeptu i nic nie odczułem, na pewno nie nasila działania opioidów. Lek odstawiam co 2 miesiac na 3 tygodnie na wszelki wypadek. Teraz testuję go w ciekawej kombinacji, jeśli teoria zadziała to się z wami podziele.

crystaldragon

Pozwolilem sobie zacytowac slowa pewnego usera z hypka,ktory wydaje mi sie byc rozsadnym gosciem ktory rzeczowo i na temat rozwinal watek noopeptu na przykladzie swego doswiadczenia

Guest zolwik na spidzie

Mnie tez ten temat zainteresowal kolego Monglum.A trafilem przypadkiem na artykul w necie-Noopept najlepszy drug na swiecie.Nie podniecam sie zbyt mocno bo wiadomo ludzie rozne rzeczy pisza.Jak bede mial mozliwosc do postaram sie to zdobyc i zobaczymy.Tak naprawde to o czyms takim marzylem ale nie spodziewalem sie ze czlowiek tak szybko idzie z nauka do przodu.Myslalem ze kiedys za nascie lat,uslysze gdzies w mediach bedac dziadkiem z zazdroscia o pigulkach ktore tak dzialaja na czlowieka,poprawia jego rozumowanie i byc moze co niektorym zmienia zycie(np z depresja czy innymi stanami naszej psychiki).Ale to moje marzenia o cud tabletce na poprawe smutnego i szarego zycia gdzie glowa od nadmiaru mysli szaleje.Dla zainteresowanych wklejam krotkie filmiki o noopepcie-

Guest Ko-Ko

kurde ja to N-Z-TI z Limitless to kurde i po 100zl bym kupil.. wie ktoś gdzie to dostac?

Zażywam ten suplement od prawie dwuch tygodni. Efekty jakie zaobserwowałem to znaczna poprawa nastroju. Moje skłonnośc od depresji i melancholii zniknęły jak ręką odjął. Zniknęły też moje irracjonalne opory przed kontaktowaniem się z innymi ludzmi. Pod tym kątem średek miał na mnie nie mały pozytywny wpływ. Od strony bystrości umysłu i zdolności zapamietywania jest również znacznie lepiej. Zawiedzie się jednak ten kto spodziewa się wystrzelenia i aktywności jak po dopaminowcach. Długotrwały efekt i brak jakichkolwiek, w moim przypadku, efektów ubocznych lub zwał to największe plusy tego medykamentu.

Środek zażywam w dawce 50mg/dzień razem z 1g choliny, a zakupiłem to dobrodziejstwo od jednego z dostawców z e-buya gdzie jest sporo tańszy niż u polskich.

POza tym regeneruje łeb. Najbardziej profesjonalne info jest na elevatedminds.pl/ Jest tam zreszta duzo wiecej

d5e916d656cd39d2e51a4e6e7d36fc49_340x215.jpg

Ma on bardzo wysoką biodostępność przy podaniu oralnym i dobrze przekracza barierę krew-mozg

Jest 1000 razy mocniejszy od Piracetamu.

Poprawia pamięć i koncentrację, terapeutyczneSkuteczne dawkowanie zaczyna sie od 15mg , z własnego doświadczenia moge powiedzieć ze optymalne dawkowanie to 2-3 razy dziennie po 15mg.

Trzeba miec na uwadze ze dodawane do Noopeptu mikro-miarki nie maja 15mg a raczej 10-12mg

dopiero bardzo czubata miarka ma ~15mg

Noopept potęguje działanie innych stymulantów takich jak Kofeina, dlatego przyjmowanie porcji Noopeptu razem z kofeina pozwala natychmiast odczuć jego działanie.

Przeczytałam sporo postów i artykułów na zagranicznych forach najczęściej sugerowane jest zrobienie miesięcznej lub trochę krótszej przerwy po miesiącu przyjmowania tego środka. działanie pojawia sie po 2 tygodniach. Poprawia funkcje poznawczę. Zazywanie skutkuje usprawnieniem zapamiętywania i przypominania, koncentracji uwagi oraz poprawą sprawności psychofizycznej.

Sprawdza się także przy chorobie Alzhaimera.

buy_noopept_powder_online_australia.png

Na pewno pobudza do działania, zwiększa motywacje oraz chęci wykonania jakiejś pracy umysłowej.

Wpływa znacznie na podzielność uwagi nie osłabiając jej skupienia na konkretnej czynności.

Poprawia zdolności komunikacyjne, i rozmowy np. z nieznajomymi staja sie łatwiejsze, łatwośc ta polega na szybszym dostępie do pamięci likwidując tz. efekt pustki w głowie, który na pewno wiele osób ma np. podczas odpowiedzi ustnej w szkole.

Co do skutków ubocznych osobiście żadnych nie odczuwam. P.s.Noopept pozwala na prace czlowiekowi na najwiekszej wydajnosci,wiec czyzby pojawil sie jeden z najlepszych substancji jak to tej pory wymyslonej przez chemikow.Az przypomnial mi sie pewien film o cudownych tabletkach,a byl to jak mnie pamiec nie myli Limtless. Artykul z dnia 18.04.2013r. Zrodlo internetowe-http://www.wykop.pl/szukaj/DOPALACZE/?search%5Bsort%5D=new

]

ależy do grupy racetamów, ma działanie nootropowe i neuroprotekcyjne.

Teraz najważniejsze, mianowicie do daje Noopept

kurde ja to N-Z-TI z Limitless to kurde i po 100zl bym kupil.. wie ktoś gdzie to dostac?

hehe, aż tak dobrze nie działa:)

co do mnie to działanie noopepta jest naprawdę wyczuwalne, na pewno nie jest to placebo. Efekty - lepsza pamięć, lepsza koncentracja, wydajniejsze działanie stymulantów (kawy na przykład ;) )

Efektów ubocznych nie zauważyłem, problemów ze snem nie mam (o tym najczesciej ludzie pisali)

a kupiłem na http://www.nootropic.com.pl/kategoria-produktu/leki-nootropowe/noopept/ - było najtaniej Dx

Jako, że mam obecnie zapierdol na uczelni (SESJA :E), postanowiłem zaopatrzyć się w tenże środek. Zażywam go od tygodnia w dawkach 20-30 mg 2 razy dziennie. Już pierwsze efekty są odczuwalne, bo co raz lepiej zapamiętuję pojęcia, których muszę się nauczyć. Co prawda jak na razie wielkiego szału nie ma, ale czuję, że nauka nowych rzeczy idzie co raz lepiej. Do tego łykam jeszcze witaminki :).

Guest

Odświeżę temat. Obecnie biorę NOOPA ok. tygodnia, wcześniej miałem okazję również go brać i na pewno ma on dobry wpływ na pamięć i zapamiętywanie. Chociażby widzę to po czytaniu książek dużo więcej wiedzy zostaje mi w głowie. Co ważne stan ten utrzymuje się również po odstawieniu noopeptu przez jakiś, bliżej nie określony mi czas. Używam go bo wydaje mi się, że regeneruje mózgowie po RC i alkoholu.

Przestrzegam przed huraoptymizmem bo nie jest to środek znany z wcześniej wspominanego filmu raczej skuteczniejsza "sesja" na pamięć. Biorę 2 razy dziennie po 3 miarki obecnie. Na jednej ze stron jest promo 3g za 50zł.

Zamawiałem NOOPA z 4 różnych źródeł i wszędzie miał on ten sam smak, konsystencje i tak samo go odczuwałem. Właściwie wszędzie gdzie go zamawiałem był on z firmy MINDUP z miarką. Następnym razem spróbuję go z 5HTP połączyć powinno być synergiczne działanie.

Guest

Noopept w pigułce

Streszczę trochę informacji o noopepcie.

Substancje tą stworzyli Rosyjscy naukowcy. Jest ona 1000 razy mocniejsza od piracetamu, który jest dostępny na receptę. To chociażby świadczy o jego mocy. Dodatkowo lek ma świetną biodostępność przy aplikacji oralnej. Stosowany z powodzeniem w kuracji alzhaimera.

Skutki

+ poprawa pamięci i koncentracji

+ polepszenie aktywności psycho-ruchowej

+ regeneruje zryty narkotykami i alkoholem łeb
+ bardzo realistyczne sny

+ Z moich obserwacji wynika, że polepsza również nastrój, zwiększa motywację oraz likwiduje poczucie zmęczenia szczególnie w połączeniu z kofeiną.

Ja ujemnych nie zauważyłem, ale mowa jest o lekkim uzależnieniu lub problemem z koncentracją. Ponoć polepsza pamięć długotrwałą kosztem krótkotrwałej.

Dostępność

Oficjalnie w aptekach dostępny jest w Rosji i na Ukrainie w cenie ok 25zł za 100 pilsów. U nas bez problemu można dostać w prochu za ok 25zł za gram prochu.

Dawkowanie

Zalecane jest 2x20mg dziennie. Do każdego prochu dostajemy plastikową miarkę która odmierzamy 10-12mg. W internetach sugeruje się miesiąc on miesiąc off ja teraz planuję robić 1,5miecha on 2 tygodnie off. Większe dawkowanie nie przynosi korzyści pojawią się uczucie odrealnienia, zamulenie, gorzki posmak w ustach.

Z czym łączyć i nie łączyć

Nie wolno łączyć z alkoholem gdyż niweczy to jakiekolwiek efekty tej substancji. To samo tyczy się narkotyków. W grę wchodzi nikotyna. Nasila działanie amfetaminy i jej pochodnych. Wiele osób łączy z mikro dawkami etylofenidatu (<20mg)  oraz innymi nootropami jak 5htp. Warto dodać lecytynę jeżeli chodzi o terapię mającą "odmulić" mózg. Cholina zwiększa przyswajanie noopa więc warto jeść dużo jajek lub kupić syntetyczną. Dobrym pomysłem wydaje się omega 3, żeń szeń.

Ps. Post będę edytował żeby zapisać jak najwięcej ciekawych informacji o tym jakże pięknym nootropie.

Guest

Fuzzy jak mówiłem źródło nie ma dużego znaczenia. Noop jest legalny i nie opłaca go się nawet podrabiać. Ludzie co zamawiali z Jamajki nawet lub z UK po prostu przepłacali dostając to samo. Wystarczy wpisać w googlach nazwę i do wyboru do koloru.

Guest

Nie mogę edytować mojego postu więc dodam garść informacji.

# Na ulotce napisane jest żeby lecieć 1,5-3 mc on / 1 off
# Dobrze restartuje po "cyklu" alkohol mózg przynajmniej tak jest odnotowane na wielu forach. Niektórzy robią tydzień do 10 dni przerwy i dalej lecą. Apropo alkoholu to zwiększa możliwości naszej głowy
# Zaobserwowano synergie działania z etylofenidatem w dawkach od 20-40mg ed
# Libido UP
# Dostępne są już gotowe mixy z noopeptem np. od killosporta.
# Przykładowy recovery pack znaleziony w internetach:
# MXE również ponoć restartuje mózg i można szybciej wrócić do nootropów nie wiem jak niby to się odbywa

noopept - 2x20mg
- NAL-tyrozyna - 2x250mg
- cholina - 2x250mg
- teanina - 2x100mg
- inozytol - 2x100mg
- ALCAR - 2x250mg

noopept+kwercetyna+huperzyna+centrophenoksyna+NacetylTyrozyna+ wysokie dawki piracetamu.

etylofenidat + noopept + piracetam + magnez