Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
Motor niczyj

Propozycja # 2

Recommended Posts

Proszę ponownie rozważyć TO + mam pewien pomysł.

Jak nam wszystkim wiadomo, od pewnego czasu na forum jest zakaz śmiecenia + ostry nacisk na to, by nasze posty były bogate mertyorycznie, schludne, bezbłędne i bez offtopów. O ile pierwsze 3 warunki są dla mnie bezwzględnie prawidłowe, o tyle czasem offtop jest po prostu konieczny.

Tu moja prośba : Może by tak uchylić zakaz offtopowania, w zamian za to nakazać pisanie offtopa właśnie w taki sposób jak ja teraz ??

Co mówicie? Od tej musztry forumowej aż mnie krzyż rozbolał. Proszę się wypowiadać, krytyka mile widziana.

DDługość postu nie powinna być brana zbytnio.pod uwagę ,ważne by treść była w miarę na temat i oparta na faktach ,a nie powtarzające się wypowiedzi ,bo ktoś gdzieś słyszał.

Pamiętacie Fieste (pewnie tak ,pytanie retoryczne),on pisał w huj długie wypowiedzi a dziś już go nie ma ,więc za długie wypowiedzi też nie są ,aż tak za dobre ,bo wielu może coś źle odebrać i też zostanie zminusowany.:) 

A propo - i + uważam ,że każdy plus i minus dany ,danemu użytkownikowi ,powinien być potwierdzony kilkoma slowami za co i dla czego .Kliknąć +/- to każdy potrafi lecz mało kto właśnie mówi (pisze :) ) za co.

A krótkie wypowiedzi typu :

A: zamowilem cos ,i czekam .

B:noi co?

To wypowiedź pana B: powinna być kasowana lub nie dopuszczona do opinii publicznej bo np.nic nie wnosi do tematu.

Tylko musiał by ktoś nad tym czuwać na codzień i.selekcjonowac posty,wtedy porządek by był napewno.

Ale z drugiej strony to forum ma swój urok ,że można.zadać szybkie pytanie i dostać szybką.odpowiedź.(szkoda tylko ,że te odpowiedzi czasami właśnie są jakie są ... :lol: 

Ps: Achtung! Achtung !teraz nie na temat calkiem (najwyzej -) :torba:

Jakiś czas temu miałem mała przerwę (wręcz przymusową:))nie było mnie dla nikogo :) i właśnie wtedy znikł wyżej wspomniany Fiesta ,mógł mi by ktoś powiedzieć co z nim ,dostał bana ... W sumie wiem ,że lał ,,wodę,, i potrafił wypowiadać się na tematy z którymi nigdy nie miał doczynienia ,czy to było powodem ,,wyjebania go z grona forumowiczow?

Ps: dużo empati dziś we mnie i tak sobie głośno rozkminiam ,sytuacje które do dzisiejszego czasu są dla mnie nie wyjaśnione buhaha.

Ps: chyba narobilem trochę bałaganu ups. Wybaczcie niechcący :lol: 

A krótkie wypowiedzi typu :

A: zamowilem cos ,i czekam .

B:noi co?

To wypowiedź pana B: powinna być kasowana lub nie dopuszczona do opinii publicznej bo np.nic nie wnosi do tematu.

A co wnosi wypowiedź pana A?

o tyle czasem offtop jest po prostu konieczny.

Tzn. jak, gdzie i kiedy?

Przecież off-top jako fragment konkretnego posta nie jest karany.

Co do propozycji zrzutki na czat - taka zrzutka JUŻ BYŁA. Czat został kupiony i dostosowany do forum. Z PIENIĘDZY USERÓW. Jeśli mnie pamięc nie myli to ok 500zł kosztowało i na wszystko zrzucili się użytkownicy forum.

Nie wiem czemu wg. ciebie płacić za coś 2gi raz. To ,że nie ma czata to kwestia tego ,że czat był hostowany osobno na innym hostingu i po prostu trzeba opłacić hosting. Do tego forum generuje przychody z reklam i innych.

W dniu 11.05.2013 o 20:04, Niewinny napisał:

A co wnosi wypowiedź pana A?

Staram się przypomnieć.sobie tamten dzień i o co mi chodziło ,chodź to nie takie proste bo było grubo ,chyba zaponnialem dodać paru słów z wypowiedzi A: chyba chodziło o to.:) o kur... Sam nie dokonca czaję o co mi chodziło ,no to ładnie nawet niewiem jak to wytłumaczyć ...

Przepraszam ,chyba wypowiedzi po stymulantach nie są dla mnie ...

Porażka :torba:

Mam za swoje ,trzeba z tego wyciągnąć jakieś wnioski ...jedyne co mi przychodzi na myśl to : jesteś zbytnio pobudzony to idz się przebiegnij po dworze ,a od internetu i wypowiedzi publicznych lepiej trzymaj się z dala bo potem to trudno szczajc o co sobie samemu chodziło ...

Jeśli mnie pamięć nie myli to na forum zawsze obowiązywał "zakaz śmiecenia" , nadmiernego offtopowania czy też pisania bez wielBŁĄDów. Natomiast teraz to poszło jak dla mnie - za daleko. Przeglądając dział Recycled można samemu wyciągnąć takie wnioski, choć zaznaczam, że oczywiście sporo postów znajduje się tam zasłużenie.

Co dla jednego będzie wartościową i wystarczająco merytoryczną odpowiedzią, dla drugiego może się okazać postem nic nie wnoszącym do tematu... Szczególnie mając na uwadze to, że moderatorzy i administracja to osoby z dość obszerną wiedzą na różne tematy związane z forum, więc ich pogląd na dany temat/post/odpowiedz jest zgoła odmienny od poglądu "świeżaka", którego często wiedza jest mniejsza niż można by się tego spodziewać. Tutaj należałoby przypomnieć DLA KOGO i PO CO powstało to forum. Myślę, że każdy sobie odpowiedz dopisze...

Motor na siłe chcesz udowodnić że to Ty powinienes zostać Moderatorem tego forum mimo tego że opinia o tym moderacji jak i administracji została jasno uzasadniona. Na siłe wciskasz jakieś pomysły które sa oczywiste i widoczne dla kazdego, ale moim zdaniem Czy Psycho czy Bob i Niewinny nie pozwolą na "tepote" na forum i jesli widzą wady na pewno je usuwaja, począwszy od gramatyki kocząc na botach :tulimy:

Nie ukrywajmy Twoje propozycje nic nowego nie wnoszą bo sa one normalne i moderacja wie ze musi sie z nimi zmagać.

Nie mam zamiaru Ci Motorek dopiec czy coś bo broń boże, ale po prostu nie róbmy z igły wideł 😉  Jest dobrze , jezeli moderacja uzna że nie daja sobie rady musze siegnąc po odsiecz na pewno bedzie akcja na moderatora i kazdy bedzie o tym wiedział.

Sam byłem moderatorem i wiem ze jezeli 1-2 osoby z moderacji COŚ robią regularnie, to forum mozna utrzymac w miare w porządku.

Jeżeli coś juz mamy zmieniać to trzeba wypalić z jakimś nowym pomysłem, byc konsewentym, dawac bany dla tępaków którzy biszą bzdety w tamtach.

Raz, dwa, trzy - jedynie skomentuję

Panie Pablomoore: " Tutaj należałoby przypomnieć DLA KOGO i PO CO powstało to forum. "

Takie teksty są trochę ciosami poniżej pasa, ale raczę odpowiedzieć jako człowiek, który w najmniejszym stopniu forum moderuje - forum po to powstawało od tylu lat, by były na nim wątki z odpowiedziami na wszystko, zazwyczaj przyklejone w odpowiednim dziale. Jeśli ktoś zakłada temat, na który odpowiedź wisi perfidnie w tym samym dziale, to sami sobie odpowiedzmy, DLA KOGO i PO CO owe wątki w formie kompendiów powstawały... :fp:

Inną sprawą jest durna wartość ukrycia działu RC, będę apelował o zmniejszenie wymaganej ilości postów do 3 lub 5.

I dla całej reszty osób, które z pasją zrzędzą o "spadającym poziomie forum", jego psuciu się itd.

Nosz kurwa. Forum tworzymy MY. Użytkownicy, moderatorzy, administratorzy. To tylko od NAS zależy to, na jakie tematy tu dyskutujemy. Może pora odstawić faję sprzed twarzy i zacząć pisać w odpowiednich działach na temat swojego hobby? Może poruszyć temat uzależnienia, walki z nim oraz życia z nim? Może podyskutować nad tym, czy lepiej trzymać dym długo w płucach i wypuścić ustami, czy może jednak krócej i wypuścić go nosem by podrażnił śluzówkę i przez nią wchłonął? Może...

Może po prostu czas zrozumieć, że sytuacja w jakiej jest forum nie jest zależna tylko od ludzi którzy się nim zajmują, ale od ludzi, którzy je tworzą. Jeśli sami czegoś nie zrobicie, nikt inny też dupy nie ruszy.

Więc Bracia i Siostry, czas zebrać się w sobie i podyskutować. Złożyć konkretne propozycje mające na celu poprawę użytkowania forum. Zaproponować pomoc. A nie siedzieć tu któryś rok z rzędu i gadać, że jest źle - bo takie działanie jest czysto dywersyjne i zżera Nas jak rak.

Bob, ja zaproponowałem pomoc. Chciałem dobrze, nie chciałem się w żaden sposób wywyższyć czy też pokazać tymi słowami.

Cytat

Motor na siłe chcesz udowodnić że to Ty powinienes zostać Moderatorem tego forum mimo tego że opinia o tym moderacji jak i administracji została jasno uzasadniona. Na siłe wciskasz jakieś pomysły które sa oczywiste i widoczne dla kazdego[...]

Po raz kolejny powtarzam - nie chcę być modem :) . To, że za dzieciaka miałem pewne aspiracje, i chciałem być tu kimś więcej, nie oznacza wcale, że dalej mam takie pstro w głowie. Chill out :niewinny: .

Nic nie wciskam na siłę, powiem tylko tyle, że jako nieliczny "wciskam" pomysły, które każdemu wydają się oczywiste, ale nikt nie ma odwagi czy chęci, bo o nich napisać. Wszyscy zrzędzą, ale nikt nie zrobi w tym kierunku nic, by było lepiej.

Grzechem jest zwrócenie uwagi i prośba o ustosunkowanie się do pewnych słów? Myślę, że nie. Ja również nie chciałem piętnować , podważać czy zaniżać roli administracji - wiem, że trzymają rękę na pulsie, lecz niecierpliwość moja wzięła górę i chciałem się jedynie dowiedzieć jak wygląda sytuacja z rzeczami, które wymieniłem na samym początku tematu.

TO trochę jak z legalizacją marihuany w naszym kraju - jak się nie narobi odrobiny szumu , to nic nie wywalczysz.

Tak nawiasem, robiąc szum, efekt jest ten sam :E

Pozdrawiam i proszę trzymać się tematu.

Z mojej strony mogę napisać tylko tyle, że posty nr #10 i #11 wyczerpały temat i jak już się reszcie znudzą gorzkie żale to dajcie znać a zamknę i tę piaskownice.

Pieniądze na czat jak i na jego utrzymanie nie są obecnie problemem co już raz napisałem, a jak zapewne zauważyliście jestem z tych którzy nie lubią się powtarzać. Problem jest innej natury o czym niekoniecznie musicie wiedzieć, a z czym my musimy się zmagać.

Nie wiem co tu można jeszcze dodać, temat jest męczony mega nadmiernie jak slusznie zauważył Bob. W międzyczasie powstało kilka innych, ciekawych tematów w nieco bardziej ambitnych działach, a do tego mamy masę starych tematów gdzie rozmawiało się o ciekawych czy konkretynych sprawach. Dlatego moja propozycja może być tylko taka jak i Boba - ruszcie dupy i sami wyznaczcie kierunek udzielając się w tematach wartościowych, nie ograniczając się do pisania tylko o tym, jak to aktualnie jest "wykurwiście" bo "mnie jebło", albo jakie wszystko łącznie z forum jest "chujowe" bo "mi schodzi". :fp:

Dlatego jeżeli SPZ się naspeedował, Pablomoore uważa, że jego posty są niedoceniane a Motorniczy chce pomagać - to róbcie to z głową dbając o to, żeby forum żyło. Zobaczcie o czym i w jaki sposób pisze taki użytkownik jak np. Żółwik na spidzie :)  Dla mnie ewentualnie uwagi na temat funkcjonowania forum ze strony takiej osoby będą zawsze ciekawsze i bardziej warte rozpatrzenia niż takiego Cinka czy innego generatora fermentu. Sorry, że tak personalnie, ale na przykładach najłatwiej.

Jeszcze żeby się ustosunkować do kilku rzeczy - SPZ ja specjalnie przyczepiłem się "wypowiedzi pana A", bo może i napisałeś to nieświadomie, ale zauważ w temacie "Recycled" że właśnie takie posty często miały miejsce i były (i będą) karane. Jak sam zauważyłeś tutaj - taki post nic nie wnosi do tematu. Wiadomość "właśnie zamówiłem i czekam" to wiadomość na poziomie "Jem zupę".

Pablomoore - czy pewne zasady były od zawsze a czy były odpowiednio egzekwowane to zupełnie różne kwestie. Mówisz to z pozycji usera który czasem tu wpadnie, coś napisze i nie poddaje większej refleksji tego całego kombajnu jakim jest forum dopalamy. Weź sobie jakiś stary temat, poczytaj go a zobaczysz o czym mówię - gwarantuję ci, że kazdemu z nas "na górze" jest wstyd, że dopuścilismy do takich postów kiedyś, bo teraz mamy naprawdę kupę roboty z odsiewaniem szrotu i wierz mi że to nie jest coś co "machniesz w pół godzinki".

Jeżeli zaś chodzi o obecne kryteria i postanowienia, to oczywiście masz prawo się z tym nie zgadzać, ale stety-niestety to my o tym decydujemy czy coś jest słuszne, czy nie. Ani ja ani reszta moderatorów i administratorów to nie są ludzie z pierwszej łapanki i skoro pełnią pewne funkcje to oznacza, że gdzieś kiedyś ich sposób myślenia i analizowania został uznany za odpowiedni do podejmowania takich decyzji. Takie jest życie, deal with it.

Więc generalnie suma sumarum:

Cytat
Nosz kurwa. Forum tworzymy MY. Użytkownicy' date=' moderatorzy, administratorzy. To tylko od NAS zależy to, na jakie tematy tu dyskutujemy. Może pora odstawić faję sprzed twarzy i zacząć pisać w odpowiednich działach na temat swojego hobby? Może poruszyć temat uzależnienia, walki z nim oraz życia z nim? Może podyskutować nad tym, czy lepiej trzymać dym długo w płucach i wypuścić ustami, czy może jednak krócej i wypuścić go nosem by podrażnił śluzówkę i przez nią wchłonął? Może...

Może po prostu czas zrozumieć, że sytuacja w jakiej jest forum nie jest zależna tylko od ludzi którzy się nim zajmują, ale od ludzi, którzy je tworzą. Jeśli sami czegoś nie zrobicie, nikt inny też dupy nie ruszy.

Więc Bracia i Siostry, czas zebrać się w sobie i podyskutować. Złożyć konkretne propozycje mające na celu poprawę użytkowania forum. Zaproponować pomoc. A nie siedzieć tu któryś rok z rzędu i gadać, że jest źle - bo takie działanie jest czysto dywersyjne i zżera Nas jak rak.[/quote']

Czat czyli uzdrawianie forum od (_I_) strony to tak jakby kupować nowy samochód, choć ten który posiadamy nadaje się do użytku, potrzeba tylko trochę czasu 😉

Pieniądze na czat jak i na jego utrzymanie nie są obecnie problemem co już raz napisałem, a jak zapewne zauważyliście jestem z tych którzy nie lubią się powtarzać. Problem jest innej natury o czym niekoniecznie musicie wiedzieć, a z czym my musimy się zmagać.

Jak hajs się zgadza to w czym panowie problem?

Uzdrowienie forum od takich recek jak kiedyś byóły, fotki i porządne od A do Z i tyle, reszta informacji luźna, nie chcę was dobijać ale w przeciągu miesiąca spadła ilość wejść userów tutaj o ponad 30% 😉 

Choć taki legalweed patrzcie gdzie pierdyknął reklamę (Plus +18) tak oglądam mauśki i co w tym złego? :P (joke! 😉

Prawda jest taka, iż bałagan wynika najczęściej z tego powodu, że kazdy ma własną pisdę, swój świat, swoją wizję i stara się to na własnej banii przedstawić ot rzeczywistość 😄 

"Pablomoore uważa, że jego posty są niedoceniane(...)" - Tutaj nie zgłaszałem żadnych zastrzeżeń, parę razy ktoś zapewne docenił 😉 , więc nie wiem skąd takie wnioski.

"Mówisz to z pozycji usera który czasem tu wpadnie, coś napisze (...) " - No Niewinny chyba nie tak czasem, bo nie czuje się jak "niedzielny" forumowicz (choć dziś niedziela :E) i kilka postów w ten cały czas mego pobytu tutaj zdążyłem wystukać 😉 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com

dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links

Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links

News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members

• Create New...