Skocz do zawartości
Lucjan

Etizolam

Polecane posty

Poki co testowalem w dawce 2x 1mg. Dzialanie najbardziej zblizone do klonow lub duzej dawki relanium. Po calodobowej zabawie ze stymulantami po zarzuceniu poczulem upokojenie rozluznienie miesni ogolnie pelen chill :D Szkoda ze takie drogie mimo wszystko zamowilem 2tab. po 2mg i na dniach testy

nie mam zbytniego porownania bo klona zarlem raz w zyciu i to troche temu ale jak juz to 2mg Eti = 2mg klona. Teraz zarzuce 4mg to bede mogl powiedziec cos wiecej

Testowalem dzisiaj w nocy dawke 4mg po calodobowym niuchaniu. Bardzo przyjemne dzialanie relaksujace czulem sie rozluzniony w moment znikly wszelkie paranoje. Trosze za wysoko polecialem w 10h poszlo 1g Etylofenidatu i 0.5g MPA :E Doslownie czulem ze za chwile cisnienie rozsadzi mi tetnice mialem problem z chodzeniem no ale nie o to chodzi. Przyjeta dawka weszla w okolo 30min najpierw wszystko wrocilo do normy a pozniej usnalem i przed chwila sie obudzilem wypoczety :D :Probowal ktos rekreacyjnie? Do zjazdow jest po prostu stworzony moim zdaniem lepsze to od klonow ma w sobie to cos

Witam wszystkich. Zawsze używałem Etizolamu, aby zasnąć po imprezie z stymulantami . Zaufany vendor [G] ma w swojej ofercie niebieskie małe tabletki po 1mg jedna. Myślałem, czy by Etizolam nie nadał by się "na co dzień"? Szczególnie chodzi mi o działanie przeciwlękowe, uspokajające w sytuacjach, które wywołują silny lęk. Zależy mi na tym, aby umysł był czysty, nie chce takiego tępego otumanienia. Dobrze by było, aby gadka w miare dobrze sie kleiła. Zawsze 2-3mg mnie usypiały, więc myślałem, że "na co dzień" wystarczy max 0,5mg (tabletka na pół). Czy to nie będzie za duża dawka? Może dawka 0,33mg będzie idealna , chce po prostu poczuć luz. Mieszanka max do 2mg z 2 piwkami jakie skutki mogą nastąpić? Nie mam dostępu do innych benzo, także... Z góry dzięki za odp.

@up

Chyba najpierw celuj raczej w 0,33mg. Ja przedwczoarj pierwszy raz to testowałem do "zwykłego snu" ;) ( a drugi raz w ogóle :) ) i po 0,5mg po jakichś 20-30 minutach padłem wręcz na pysk.

Do tego nie czułem takiego miłego, cieplutkiego, rozleniwiającego pluszowego uczucia jakie doznałem raz kiedy do snu łyknąłem 1,5mg bromazepamu. Czułem, tylko takie ciężkie "powalenie".

Ale zaznaczam, moje doświadcznie z benzo jest skromniutkie, czyli: poszło opakowanie bromazepamu jako usypiacz po zabawach ( + 2 razy jako usypiacz zwykły :D ) i 4mg klonazepamu też w celu powalenia po zabawach :)

Ja nie mam jakiegokolwiek doświadczenia z benzo, Etizolam miałem w łapach pierwszy raz, Niebieskie piguły [czyli G na 90%] , drugi dzień na ciągu (przeliczając na 1 osobę, bo robiłem z kumplem, nocka między tymi 2 dniami nieprzespana, mało co leżałem), na łebka było : Fety 3g, Brefa 1g i 3,4 DMMC 1,5 g . Zarzuciłem 1 pigułę 1mg, pomyślałem, że może to być marnowanie tematu, więc po 10 minutach zarzuciłem drugą taką samą . po jakichś 25 minutach czuć było wyraźne działanie, źrenice powoli zaczynają się pomniejszać . Po 40 minutach już jest to, czego oczekiwałem . Tętno zwolniło do niemalże normalnego, chwilami było ciut za szybkie niż normalne, czasem ciut za wolne, ale chwyciła senność, i to spora. Mogło minąć 50 minut od zarzucenia pierwszej tablety i już spałem . Nie zorientowałem się dokładnie, kiedy sen nastał.

Naprawdę fajna sprawa. Jedyny mankament jak dla mnie to czas działania, jestem leniuchem i lubię spać do 11:00 :niewinny: a tutaj było tak, że usnąłem jakoś 21:15 , a obudziłem się 8:00 . Ciężko się pozbierać po tak szybkim wstaniu :P

Dla mnie etizolam to prawdziwa bomba :) Wreszcie znalazłem coś co można kupić normalnie i działa uspakajająco, a nie jak dotychczas świństwa które dostawałem od lekarzy, czyli kwetiapina która powalała do snu jak kłodę, ale organizmu nie wyciszała. Jak raz po mocnym pentedronowaniu łyknąłem kwetiapinę, to po 8 godzinach snu wstałem i czułem dalej ogień %-)

A zolpidem na mnie praktycznie nie działał usypiająco po żadnych specyfikach, jedynie usypiał mnie przy stosowaniu go przy normalnej bezsenności.

Natomiast etizolam jest cud miód, stestowałem go z 6mg w sumie i zawsze jest rewelka, czy to zwykła bezsenność czy zabawy z AcO ( ja po AcO o dziwno nie mogę zasnąć nawet i przez ponad pół dnia ) A do tego jest mocny i nie trzeba dużych mg łykać, wg wikipedii ma 1mg etizolamu ma moc 10mg diazepamu, czyli by wychodziło że jest tylko o połowę słabszy od klonazepamu :)

A najbardziej mi się podoba to, że wreszcie nie muszę chodzić do internisty i kombinować, normalnie buch i mam to :)

Dodam jeszcze parę obserwacji z badań nad etizolamem w mym Laboratorium Snów :)

Jakoś od 3 tygodni mam straszne problemy z normalnym zaśnięciem. Męczę się potwornie, więc w końcu radzę sobie mocnym upaleniem mj lub etizolamem w dawkach od 0.3mg do 0.7mg ( bardzo rzadko 1mg )

Z czego przez te 3 tygodnie częściej używałem etizolam niż mj. Generalnie jest OK, zwykle daje szybki sen, szczególnie, że rozgryzam te pelletsy ( od G ) i jak za dużo nie wezmę, to już po 4 godzinach budzę się bez problemu i zamulenia.

Niemniej jako, że jest to jakaś xdiazepina, więc pewnie dziedziczy wszystkie smrody o jakich czytałem, że mają benzodiazepiny, a szczególnie jestem już pewnie blisko od uzależnienia się ( przy benzo, ponoć już miesiąc ciągłego brania może uzależnić ) dlatego zrywam z tym na dłużej :)

Dodatkowo, ostatnio wyczułem, że zaczynam wydzielać z siebie nieciekawy zapaszek %-) i obstawiam, że to właśnie od etizolamu. Robię sobie więc odłączenie od tej substancji i zobaczę czy to co "złe" minie. ( tylko jak ja będę teraz zasypiał? :P )

Edit:

I jest błąd w tytule tematu :P To jest tianodiazepina a nie tianobenzodiazepina :)

Szkoda, że nie napisali ile Mg ma jedna piguła :) .

Ja miałem przyjemność brać niebieskie i różowe? Zdaje się że różowe, 2 mg od 'labradora' . I w mojej skromnej opinii, 2 mg wystarczą, by spokojnie spać. 30 minut i totalnie uspokaja.

Ale cenę to oni wyjebali... Jeśli to 1 mg, to się zupełnie nie opłaca. Jeśli 2 mg - to tak w miarę. Ja osobiście nie wydałbym aż tak wielkich pieniędzy na jedno zbicie zwały, już wolę kupić gram kadzidła i na zjeździe palić, przyjemniej czas mija :lol: .

I ważna uwaga. Zauważyłem, że jak jest się fest porobionym, to da radę usnąć, ale na jakieś 6, max 7 godzin. Potem dalej czuje się pobudzenie. Czyli etizolam to coś jak "pauza dla mózgu" :E

Taka jest opinia ma.

Trip z etizolamu :) ( i oczywiście przestroga )

Dzis mi się przedawkowało etizolamem. Przestrzegam, dawkowanie czubkiem małego noża czystego etizolamu nie jest mądrę! ( ale cóż, głupota ludzia przeca nie zna granic, hehe )

Amenzja kompletna ( taka sama jaka wystąpiła u mnie po stotkaniu 30mg zolpidemu ) ale z akcji opowiedzianych żonę:

- czegoś szukałem w puszkach z kawą, chlebaku i cukiernicy, a na pytanie mojej ukochanej czego szukam, odparłem: bo było tu dwóch takich i wszystko przearanżowali :D

- przeszukałem coś, siadłem żeby się zastanowic, po czym w kółko szukałem w tym samym miejscu.

umysł 3 latka normalnie :)

itp akcje, normalnie trip mocno przypominał akcjami jak ten po 30mg zolpidemu. Gdyby nie to że nic nie pamiętałem, to wycieczka nie warta i nie bedę powtarzał ( no chyba, że niechcącą, a dobrze wiemy, ze takie przypadki też bywają ;)

Gość Najemnik

Co to etizolamu to bralem rozowe 2mg , i jak wyzej niebieskie 1 mg. Teraz nie jest to na moja kieszeń.

P.s. czy na tym forum jest dzial o benzodiazepinach?

Pojawił się nowy środek o nazwie Diclazepam, z tego co na razie doczytałem opinie są pozytywne. Jest mocniejszy od etizolamu, złych objawów na razie nikt nie zauważył.

Gość Fuka

Diclazepam lepszy od etizolamu, z tym ze okrągłą godzinke się laduje

1 mg etizolamu = 10 mg diazepamu = 0,5mg clonazepamu

Nie odważyłbym się łykać od razu 4 mg Etizolamu, Klona dwójeczkę zaś, normalnie.

Nic szczególnego, ot po prostu spełnia swe zadanie. Zawsze ładowałem 2 mg, czasem mniej, ale imho takie dawki to tylko waste of time . Po grubszych RC może nie podziałać.

Słabsze od Diclazepamu, mimo to jednak ratowało już w potrzebie.

Nie polecam łączyć z alkoholem, zaburzenia świadomości, odjazd totalny. Kto raz to przeżył, czy nawet 100 razy...

... I tak nie pamięta :E . Tak myślę, czy Benzo nadają się jako pigułki gwałtu. Skoro mieszanie z alkoholem daje taką amnezję.

hey wam niedawno odebralem zamowienie od szczura i tak sie zlozylo ze obydwa tabsy sa w moim posiadaniu, a co wazniejsze mam zamiar przetestowac jedna z nich 3 doba bezsenna wypadalo by naladowac bateryjki :) przedemna jeszcze sobotnia noc. -.^........ pokladam ogromne nadzieje w ich moc. Wgl rozpisalem sie a nic konkretow sorka wiecie jak to jest byyyyc w chuj porobionym z reszta do rzeczy. Obydwa pillsy zawieraj 1mg srodka czynnego, Dicl koloru bialego. Natomiast Etiz niebieski... i to chyba jego zarzuce

Tak tylko w ramach ciekawostki bo wlasnie sam sie dowiedzialem.. Dicl jest to srodek farmakologiczny powszechnie znany i stosowany w leczeni chrob psychicznych. Wiekszosci znany jako .......... VALIUM!!! ;O chmm... ciekawe. A Wy co o tym sadzicie? Ok nadeszla godzina zero, Etiz juz zwiedza moj uklad pokarmowy... jak wroce do lacznosci ze swiatem zdam relacje z wycieczki. A tym czasem Bywajcie w Pokoju xD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA