Skocz do zawartości
JedenBuch

"To czy to?" - Magiczne dylematy

Polecane posty

Pomyślałem, że można by zrobić taki lajtowy wątek oparty na popularnej formule na innych forach. Który okaz kolekcjonerski wybierasz osoba odpowiadająca podaje swoje typy itd. :ok: byleby zachować podział na ziółka, tabsy itd. Pewnie wiecie o co chodzi :) może przyda się forumowiczą jeśli będą musieli wybrać między dwoma produktami. Więc zacznę:

Bobby sence+ czy NO

Magic Dragon.

Myślę, że podział na ziółka/tabsy/prochy nie jest konieczny, można porównywac dwa produkty z górnej półki tego i tego :) I proponuję rozszerzyć zabawę również o rzeczy z naszego forum, czy też całą otoczkę (np. ten sklep czy ten sklep)

Mean Green czy Mad Max?

Metylon, z zastrzeżeniem że opiszesz jak się różni od mefa na forum wraz z krótkim TR.

SytuacjaL Dobry acz trochę dziwny przyjaciel nigdy w życiu nie palił majeranku i z przyczyn dziwnych nie chce. Dopalacze kolekcjonował parę razy i było OK. Na wtorek ustawiliśmy się na obejrzenie filmu i skolekcjonowanie.

Pytanie: Czy kupić i skolekcjonować blenda czy kupić blenda, zawartość schować a do pustej torebki wrzucić skruszony majeranek z damianą i udawać że to blend?

ja bym kupił i skolekcjonował blenda chyba że trochę chcesz na kumplu zaoszczędzić to wsyp trochę majeranku lub damianę (albo to i to:D) i troszeczkę dodaj towaru kolekcjonerskiego(tak troszeczkę tzn. 100-250mg) :D:D....

Druid Fantasy czy Eagle Eye??

Cholera wie, kto tego próbował oprócz Ciebie %-)? A ziomex dodał odpowiedz po moim upomnieniu ;)

1 stare diablo, czy 1 red doves?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA