Jump to content

5-MAPB, 1-(benzofuran-5-yl)-N-methylpropan-2-amine - wątek ogólny

Recommended Posts

Panowie, to chyba zbyt piękne żeby miało być prawdziwe...

W każdym razie idzie do mnie sampel od majstra, dam znać jak tylko dojdzie.

Czemu tak uważasz, substancja jest solidna a zarazem wydajna, wiec nie narzekać tylko brać :okulary:

@RejestracjaNieDziała - uświadczyłeś może jakiegoś działania czysto psychodelicznego po 5-MAPB?

Czysto psychodelicznego to nie, ale miałem lekkie omamy podczas czasu działania :)

A więc tak - zawartość strunówki (150 mg), którą otrzymałem od majstra jako sampla, wsypałem do żelatynowej kapsułki. Zostało popite szklanką wody, przyjmowane na pół-pusty żołądek (wrzuciłem chwilę przed 13 małą kanapeczkę z czymśtam, żeby żołądek trochę popracował i się przyzwyczaił). Po ~30 minutach pojawiły się pierwsze efekty, brałem akurat prysznic, słuch się bardzo wyostrzył, pojawiły się pierwsze objawy ‘dziwnej bani’ (mój kolokwializm – oznacza dziwną niechęć do kontaktu werbalnego z innymi osobnikami ludzkimi), słuch się bardzo wyostrzył, a źrenice stały się bardzo powiększone. Dodam, że uczucie ‘dziwnej bani’ również towarzyszyło mi 6-APB. Czułem definitywnie działanie serotoninowe tej substancji, ale brakowało tu czegoś, co potrafiłoby sprawić, żeby faza była przyjemna – euforia była, ale tak dziwna i specyficzna, że bardzo trudno mi było skleić z tego cokolwiek, i żeby do tego jeszcze nie złapać bt (!)

Muzyki za to słuchało się bardzo przyjemnie, stymulacja była wyczuwalna, ale nie była ani przyjemna ani nieprzyjemna. Papierosów tak jak przy innych stimsach/empatogenach mógłbym palić wagonami, tak przy tej substancji niekoniecznie chciało mi się dokończyć jednego fajka na raz.

Efekty (wszystkie! Wyostrzony słuch, ‘dziwna bania’, stymulacja) utrzymywały się stosunkowo długo, bo do 18 (5,5 godziny od pierwszych efektów), po czym od 18 do 20:30 było czuć jeszcze jak substancja powolutku schodzi, i mimo tego, że jak dla mnie substancję skreśla ta ‘dziwna bania’ miałem ochotę na dorzucenie.

W trakcie działania niemożliwe było uzyskanie wzwodu, po zejściu substancji już jak najbardziej – seks był nawet przyjemniejszy i dłuższy niż zazwyczaj, spało mi się też nadzwyczaj dobrze, i tak jak zazwyczaj mam problemy z zasypianiem tak tego dnia nie było z tym żadnego problemu.

Podsumowując – substancja działa na mnie prawie identycznie jak 6-APB, z tym wyjątkiem, że 6-APB miało do wyżej opisanych efektów naprawdę sporawego psychodelicznego kopa, a uczucie ‘dziwnej bani’ było jeszcze wyraźniejsze i nieprzyjemniejsze (może to być kwestia dawki, bo 6-APB próbowałem tylko raz i to w dawce ~175 mg).

Muszę przyznać, że niestety zawiodłem się na tej substancji, tak jak pisałem wcześniej - było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe :(

Też miałem 150mg sampla i zapodałem oralnie w kapsułce. (podobno lepiej działa zapodane snifem) Cóż, rozczarowany byłem tak bardzo, że nawet nie chciałem tego opisywać. Ale skoro już mowa o rozczarowaniu, dodam swoje trzy grosze w tym temacie. Na mnie 5-mapb poza lekkim odrealnieniem i działaniem nasennym nie wniosła niczego, co miało jakikolwiek związek z euforią czy speedem, a tak była reklamowana. Najbliższym obrazkiem do porównania, może być stan po imprezie alkoholowej, kiedy to na chwilę zasnąłeś, i ktoś cię zaczyna budzić, informując, że to już koniec baletów i trzeba iść do domu. A wiec wskakujesz w łachy, wleczesz się do domu, marząc, aby jak najszybciej dojść i walnąć się do swojego łóżka.

• 4 months later...
  • 5 months later...

:fp: No fatalnie to rozegrałeś, również nie rozumiem idei wielokrotnego dociągania 3mmc na moje to marnowanie tematu. A co do 5mapb jak narazie jest to najlepszy wybór z benzofuranów. Dorzutki działają, jednak całkowicie odradzam komukolwiek ciągów na tym.

• 3 weeks later...

5-mAPB

Sort : Gienek

Wygląd : Biały polepiony mokry śnieg

Ilość : 170mg

Trip:

Załadowałem 5tke i odrazu poczułem że to jest to Po chwili już byłem dobrze porobiony.

Silna euforia aż sie troszke oczka zamazywały.. Poszedłem do lustra i patrze Ja mam na twarzy 2 czarne punkty zamiast oczu :( nie nadaje sie to miedzy ludzi o nie..

Fazka ogólnie była ok ale mi czegoś brakowało nie miałem tego czegoś dociagłem 150mg NEB

I sie zaczeło Troche mi to ozywiło sama 5tka fajnie działa ale Ja lubie jak mnie tez troche faza zmotywuje. Mix 5-mAPB I Petendron miał by siłe..

Czas : mix działał z 4.5h do całkowitego konca Ciągle gały jak cholera!

Ocena sortu : 5/5

Czaś działania: 4.5/5

Euforia: 4/5

Stmymulacja/Motywacja : Sama 5tka 1/5 o ile wogóle. W mixie 2/5

Podsumowanie:

Polecam każdemu ale to tylko do zabawy w domu Te oczy masakra!

Pamietaj:

To że Ko-Ko tak zrobił to nie znaczy że Ty dasz rade! :ok:

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miks 5mapb z 3mmc to nieciekawy pomysł, Lepiej solo obie substancje, ew. w miksach z stymulantami. 

Co do samego 5mapb to ma potencjał, ale osobiście nie podoba mi się sinusoidalne działanie, duży szczękościsk, skaczący obraz, i ta nijaka psychodela.

• 3 months later...