Skocz do zawartości
RejestracjaNieDziała

5-MAPB, 1-(benzofuran-5-yl)-N-methylpropan-2-amine - wątek ogólny

Polecane posty

Udana nocka na tym specyfiku zaliczona . Ze znajomym przyjelismy 5mapb1g w przeciagu 8h w mixie 3mmc w dwóch odmianach od wilka , Ogólnie ogromna euforia , słowotok x30 , chec dzialania , naprawde zacniee ten mixik wyszedl . 

To mój pierwszy kontakt z tym RCkiem. Wiem, że są zalecane małe dawki rzędu 50-100mg. Jak jest z substancją u Pana Kol.? Jak euforia przekłada się na speed i ogólny czas trwania peaku. 

Żadna stymulacja. W moim przypadku czysta euforia i konieczność wywołania lekkiej stymulacji pentedronem. Po delegalizacji zniknie nam legalna ekstaza. Sort: pojedynczy. Czyste i bardzo miłe i piękne (oralnie).

Pożarte 300mg + 200mg 3CMC na raz, podanie oral. Mocno pokopało, dość duży nieogar i stymulacja, euforii jako takiej nie za wiele, ale przyjemne odczucia z ciała. Trochę za duży wjazd na serce i w którymś momencie schizacja.

słuchajci jak wielkie mogą być różnice mdzy sortami? czy to kwestia settingu i kondycji w danym dniu?

sort od g., bielutki, miła pluszowa, euforyczna rozlewajka, ale trzeba zapodac dużo (250), oczka w normie , a potem do łóżeczka spać.

sort od w. brunatny, raz jakby w ogle nie działąło (ok 200), ale gały jak 5 PLN I ODCZUWALNY ZJAZD (bardziej niż samo TO), a raz silna fala szczęścia i gały jak 5 zł.

przeraża mnie ta nieprzewidywalna różnica W TYM CO WIDAĆ. po ginkowym sorcie oczy normalne, po psowatych zostaje mi jeden milimetr tęczówki. o co kaman? co z tym zrobić? macie jakieś "patenty" na te wielkie, lśniące, czarne koła, czy nic sie nie da? Ja jak wypije duzo wody (2+litry) i dwie kurwiasto mocne kawy  cukrem na pół szklanki to mi trochę zwężą. choć kofeina podobno rozsrzerza, to mi właśnie paradoksalnie pomaga (może przyśiesza metabolizm substancji i po prostu szybciej wracam do normy)

geeralnie mam taką pracę i zycie że coś tam czasem muszę zludxmi tego ten. moge isc nawalony i nieraz załątwie lepiej niz jak bym szedl czysty, no ale tęczówka 1 milimetr to trocchę za mało na interakcje z plebsem.

@up dopal sobie alfę to Ci się zwężą :D

generalnie 5mapb polecam zwapować w ilości 30-50mg w tej samej bulbie co alfę.

nie trzeba żadnych benzo ale za to pociąg do dopalania alfy rośnie (no bo skoro nie robi nam już krzywdy)

Witam.

Chciałem przedstawić wam działanie 5Mapb od RC Wolf, niektórzy będą mogli porównać z innymi vendorami lub po prostu dowiedzieć się w krótkim czasie jak działa akurat to co miałem od wilków, a był to sort w postaci kryształu oraz w postaci brązowego proszku. Mogę ten akurat sort porównać do 5 Mapb od innego vendora, kiedy miałem go w styczniu w postaci białego krystalicznego pudru. No to lecimy.

5Mapb Kryształ

Dawkowanie: 250 mg

Sposób zażycia: Oral

Wiek i płeć testera: 23 M

Sprzedawca: RC Wolf

Test tego cuda miał miejsce podczas imprezy, tj. zwykła potupaja, dupeczki itp. po prostu w klubie.

Zarzuciłem ok godziny 22 z ziomeczkiem po 250 mg tego w kapsule. W tajemniczeni wiedzą jak wygląda wejście na tych środkach dlatego postanowiliśmy, posiedzieć w samochodzie tą godzinkę niż lecieć na imprezę i nie daj bóg się zwymiotować na parkiet. Po ok. godzinie zaczęły się efekty, wielkie oczy, spocone łapki, ciepło w okolicach klatki (obaj mamy ten sam efekt) no i najgorsze co mnie spotkało w życiu odruch wymiotny ale który przez 10-15 powodował u mnie mega, chęć żygania ale po prostu nie mogłem tego zrobić, po 10-15 min efekt jak ręką odjął i weszła spora euforia, empatia ale...wgnieceni w fotele, gadamy przez jeszcze prawie 30-40 min. Poszliśmy tańczyć, do godziny ok 2 taniec opętaniec, dużo wody piliśmy ale zero alko(nie radzę pić alko na empatogeny/euferyki szkoda zdrowia) już czuliśmy, że to schodzi, nie mieliśmy już nic do dorzucenia, to po prostu w stanie takiego zejścia lekkigo bawiliśmy się do ok 3:30, spoceni wróciliśmy do domu. To jest opis jak podziałał ten sorcik na mnie i kumpla. Ja już ten sort parę dni wcześniej testowałem i wiem, że dawka 250 mg dla kogoś ze słabą tolerką to nie jest dużo, ten kryształ nie zabija, jest po prostu średniej jakości ale na pewno nie najgorszej. Tylko mimo wszystko radzę podchodzić do niego z głową od od 100mg testować, bo jak wam się wysra orgaznim ze wszystkiego to zobaczycie jak wygląda zejście serotoninowe :) Czasami potrzebny nawet szpital.

Ocena

Euforia:5/10

Empatia:5/10

Stymulacja:2/10

Zejścia: Brak, chyba, że chęc dorzutki

5 Mapb Brązowy proch:

Dawkowanie:150 mg

Wiek i płeć: 23 M

Tutaj test odbył się w warunkach domowych i będzie króciutko, po tej dawce co wziąłem euforia, empatia tak wielka, że wszystko wirowało. Z dziewczyną w domku gadaliśmy o wszystkim i o niczym, cieszylismy się jak dzieciaki małe jak nawet udało nam się napełnić palnik do przetapiania srebra itp. gazem bez końcówki, było to tak fajne, że pochwalić się postanowiłem mojej mamie tym, jednak tu pojawił się błąd... nie potrzebnie chciałem się chwalić, bo wyglądałem jak potwór, oczy czorne, wyłupiałe, a szczękościsk poteżny. Od razu wyczajony zostałem... ale to nie ważne, moja mama wie, że jestem jeszcze głupi ale wybacz mi wszystko, bo prowadzę własną firme. Żyje sam nie ciągne kasy ale dobra to nie jest tekst o życiu ;). Ten sort zniszczył mi głowe do tego stopnia, że nie chciałem kończyć tej zabawy, szkoda mi było. Pamiętam, że ok 15 to wrzuciliśmy, a jeszcze ok 20 mnie musiało trzymać, nie pamiętam już dokładnie ale ten sort jest o wiele lepszy od kryształu. W trakcie chyba działania tego sortu, spamowałem opowieści na forum tutaj, popatrzcie co tam pisałem i na pewno stwierdzicie, że ładnie byłem porobiony.Nie napisałem nic o wejści... jest straszne moja i ja żygaliśmy ale później jest ok ;) Chwilka cierpienia tylko

Euforia i empatia na 8 oceniam ale stymulacja znowu zerowa. W nocha postymuluje to na pewno, bo też próbowałem ale nie pamiętam dokładnie jak to było więc nie chce tutaj kłamać czy pisać czegoś co może być nie prawdą.

Chciałem opisać tutaj działanie innego 5mapb od vendora ale do gienka pewnie mało ludzi ma dostęp więc nie ma co opisywać. Krótko powiem tylko na temat sortu od gienka. 100mg+100mg w kapsułach wystarczyło na zabawe od godziny 20 do 6 rano, bez schodzenia z parkietu( znowu 0 alkoholu, nie pijcie na to alko, szkoda tego działania alko was zmuli)

Krótka ocena: Cenowo i jakościowo polecam sorty 5Mapb ale w postaci proszku nie kryształu, proszek o wiele lepszy, twierdzą tak moi znajomi i ja również przychylam się do tej opinii. 

Witam.

Chciałem przedstawić wam działanie 5Mapb od RC Wolf, niektórzy będą mogli porównać z innymi vendorami lub po prostu dowiedzieć się w krótkim czasie jak działa akurat to co miałem od wilków, a był to sort w postaci kryształu oraz w postaci brązowego proszku. Mogę ten akurat sort porównać do 5 Mapb od innego vendora, kiedy miałem go w styczniu w postaci białego krystalicznego pudru. No to lecimy.

5Mapb Kryształ

Dawkowanie: 250 mg

Wiek i płeć testera: 23 M

Test tego cuda miał miejsce podczas imprezy, tj. zwykła potupaja, dupeczki itp. po prostu w klubie.

Zarzuciłem ok godziny 22 z ziomeczkiem po 250 mg tego w kapsule. W tajemniczeni wiedzą jak wygląda wejście na tych środkach dlatego postanowiliśmy, posiedzieć w samochodzie tą godzinkę niż lecieć na imprezę i nie daj bóg się zwymiotować na parkiet. Po ok. godzinie zaczęły się efekty, wielkie oczy, spocone łapki, ciepło w okolicach klatki (obaj mamy ten sam efekt) no i najgorsze co mnie spotkało w życiu odruch wymiotny ale który przez 10-15 powodował u mnie mega, chęć żygania ale po prostu nie mogłem tego zrobić, po 10-15 min efekt jak ręką odjął i weszła spora euforia, empatia ale...wgnieceni w fotele, gadamy przez jeszcze prawie 30-40 min. Poszliśmy tańczyć, do godziny ok 2 taniec opętaniec, dużo wody piliśmy ale zero alko(nie radzę pić alko na empatogeny/euferyki szkoda zdrowia) już czuliśmy, że to schodzi, nie mieliśmy już nic do dorzucenia, to po prostu w stanie takiego zejścia lekkigo bawiliśmy się do ok 3:30, spoceni wróciliśmy do domu. To jest opis jak podziałał ten sorcik na mnie i kumpla. Ja już ten sort parę dni wcześniej testowałem i wiem, że dawka 250 mg dla kogoś ze słabą tolerką to nie jest dużo, ten kryształ nie zabija, jest po prostu średniej jakości ale na pewno nie najgorszej. Tylko mimo wszystko radzę podchodzić do niego z głową od od 100mg testować, bo jak wam się wysra orgaznim ze wszystkiego to zobaczycie jak wygląda zejście serotoninowe :) Czasami potrzebny nawet szpital.

Ocena

Euforia:5/10

Empatia:5/10

Stymulacja:2/10

Zejścia: Brak, chyba, że chęc dorzutki

5 Mapb Brązowy proch:

Dawkowanie:150 mg

Wiek i płeć: 23 M

Tutaj test odbył się w warunkach domowych i będzie króciutko, po tej dawce co wziąłem euforia, empatia tak wielka, że wszystko wirowało. Z dziewczyną w domku gadaliśmy o wszystkim i o niczym, cieszylismy się jak dzieciaki małe jak nawet udało nam się napełnić palnik do przetapiania srebra itp. gazem bez końcówki, było to tak fajne, że pochwalić się postanowiłem mojej mamie tym, jednak tu pojawił się błąd... nie potrzebnie chciałem się chwalić, bo wyglądałem jak potwór, oczy czorne, wyłupiałe, a szczękościsk poteżny. Od razu wyczajony zostałem... ale to nie ważne, moja mama wie, że jestem jeszcze głupi ale wybacz mi wszystko, bo prowadzę własną firme. Żyje sam nie ciągne kasy ale dobra to nie jest tekst o życiu ;). Ten sort zniszczył mi głowe do tego stopnia, że nie chciałem kończyć tej zabawy, szkoda mi było. Pamiętam, że ok 15 to wrzuciliśmy, a jeszcze ok 20 mnie musiało trzymać, nie pamiętam już dokładnie ale ten sort jest o wiele lepszy od kryształu. W trakcie chyba działania tego sortu, spamowałem opowieści na forum tutaj, popatrzcie co tam pisałem i na pewno stwierdzicie, że ładnie byłem porobiony.Nie napisałem nic o wejści... jest straszne moja i ja żygaliśmy ale później jest ok ;) Chwilka cierpienia tylko

Euforia i empatia na 8 oceniam ale stymulacja znowu zerowa. W nocha postymuluje to na pewno, bo też próbowałem ale nie pamiętam dokładnie jak to było więc nie chce tutaj kłamać czy pisać czegoś co może być nie prawdą.

Chciałem opisać tutaj działanie innego 5mapb od vendora ale do gienka pewnie mało ludzi ma dostęp więc nie ma co opisywać. Krótko powiem tylko na temat sortu od gienka. 100mg+100mg w kapsułach wystarczyło na zabawe od godziny 20 do 6 rano, bez schodzenia z parkietu( znowu 0 alkoholu, nie pijcie na to alko, szkoda tego działania alko was zmuli)

Krótka ocena: Cenowo i jakościowo polecam sorty 5Mapb ale w postaci proszku nie kryształu, proszek o wiele lepszy, twierdzą tak moi znajomi i ja również przychylam się do tej opinii.

A ja słyszałem że w krysztale mocniejszy, tylko sniffem lepiej

@up.

W sumie to bardzo możliwe, że sniffem lepiej ale sprobuj to sniffem wziąść.... Opisałem tutaj oralne podanie, sniffem waliłem i nie pamiętam już działania bo mieszałem to z oral i sniff dociągłem po prostu ale po sniffie od razu mocne wejście było, nie wiem albo kumulacja dwóch podań albo po prostu sniff tak kopię. Nie wiem testujcie ja na pewno już nie siądę z tym, bo szkoda mi nosa na wciąganie i wam też nie polecam, chyba, że ktoś już ma nos tak wypieprzony ;)

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale receptory serotoniny w przeważającej ilości znajdują się w układzie pokarmowym dlatego emaptogeny i euforyki (serotogeniki) najlepiej działają zjedzone a nie sniffowane...

Ja kosztowałem 5MAP od wilka w krysztale. To był mój pierwszy raz, gdy próbowalem tego specyfiku. Wiekszość osob pisalo, ze mieli mocne odruchy wymiotne, a nawet wymiotowali. Tego sie obawiałem i sie przygotowalem. Zazylem ok. 150mg oral - bombka. Pierwszy etap byl dla mnie przerazajacy, piszczalo w uszach, taki nagly wjazd. Ale przeszło, strasznie speedujacy, ale takze euforyczny.

Euforia 6/10

speed 8/10

stymulacja znikoma.

5-MAPB 

Substancję miałem okazję testować od dwóch verdonów. 

Jednak skupię się na opisie od PartyChemicals.

Substancja testowana była w dawkach od 150 do 280 mg 

Na plus substancji można rozpatrywać to iż działa sniffem.

Dawki 180mg były już mocnymi dawkami,gdzie zaczynała wchodzić psychodela.

Po 4 minutach od przyjęcia pierwszej dawki ( 150mg) sniffem mocno podniesiona samoocena,olbrzymia,zalewająca mnie euforia,i delikatny słowotok,całkowite rozleniwienie.

Nie miałem ochoty na robienie czegokolwiek,jedynie na leżenie w łóżku,gdy po ok 2Godzinach działanie zaczynało słabnąć dorzucone zostało ok 200mg,które poprawiło ten stan jednak nie na długo,ostatnia już dorzutka która spowodowała u mnie niemalże przedawkowanie 280Mg dorzucona została po godzinie od poprzedniej,totalne zalanie pozytywnymi uczuciami,mocna psychodela ( oddalanie się i przybliżanie przedmiotów,zaburzenia ostrości,delikatne nudności) Przeleżałem ten okres i po około pół godziny było spowrotem dobrze.

Po zejściu substancji został podniesiony humor,zwały jako takiej nie uświadczono.

Plusy substancji to na pewno:

- Zalanie mózgu pozytywnymi emocjami,endorfinami

- Delikatna psychodela

- Całkowity brak stymulacji

- Działanie sniff ( bynajmniej dla mnie )

Minusy:

- Dorzutki działają średnio

- Szczękościsk

- Mocne pocenie się

- "Rozwalone" Źrenice

Gość

tzw. Oczy Apokalipsy są niestety nieodłącznym elementem 5mapb. Solo dla mnie substancja słaba ale np. w połączeniu z 2-fa kosmos na imprezę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA