Skocz do zawartości
RejestracjaNieDziała

5-MAPB, 1-(benzofuran-5-yl)-N-methylpropan-2-amine - wątek ogólny

Polecane posty

Substancja: 5-MAPB 5-[2-(metylamino)propylo]benzofuran

MVGV2rt.png

Dawka:

oral:100-150mg

snort: 80-140mg

Czas działania: 3-5h

Efekty:

-euforia

-słowotok

-stymulacja

-rozszerzone źrenice

Kolor sortu: beżowy

Substancja w dużej mierze przypomina MDMA, ale też i 5APB.

Opis: Jakiś czas temu otrzymałem tą substancje od majstra66xx i po prawie sześciomiesiecznej przerwie postanowiłem jednak podać substancje z myślą o jej pozytywnym działaniu i w tej kwestii akuratnie sie nie pomyliłem http://forum.dopalamy.com/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif Podałem 150mg w autobusie, gdyż jaranie sie skończyło i wiekszego wyboru nie miałem. Jeden z użytkowników zapewniał mnie, że wchodzi 20-30minut, gdzie z moim doświadczeniem z pochodnymi APB przypuszczałem, że bedzie to około 1h i tak też było. Wjazda zaczął się, dopiero jak dojezdzałem do miejsca, do którego jechałem, chwilowe mdłości i zwroty skwaszonego tymbarka tuż przed wysiadką mnie troche zniesmaczyły, trwały do 20minut i utrzymywały się jeszcze w MZK, którym jechałem, gdyż trip był dość tegi i nie wyobrażałem sobie przejścia takiej drogi na nogach w takim stanie. Pod koniec przejazdu bad load minął a ja już czułem się wspaniale, euforia na wysokim poziomie, stymulacja widoczna, ale poprzez właśnie tą euforie nie była odczuwalna na tyle, żeby w jakiś sposób przeszkadzała mi w tripowaniu, a wrecz przeciwnie ciepły przyjemny speed. Sama euforia ze słowotokiem utrzymywała się dość długo, bo jak o 13:30 mnie trzepło tak do 16 buzia mi sie nie zamykała, potem już troszkę mniej euforii, ale stan dobrego samopoczucia utrzymywał się prawie do 17+ potem co mnie dość zdziwiło stymulacja zeszła wraz z euforią a ja sam nie czułem się osłabiony czy, chociażby zmeczony, a wrecz przeciwnie jeszcze pekł litr wódki http://forum.dopalamy.com/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/7.gif Ogólnie sprzet przyjemny i godny polecenia, moja ocena to 8/10, dałbym 10, gdyby nie te skwaszenia i zwroty z towarzyszącym mi przez chwile bad load.

Jeden z czołowych sprzedawców ma to mieć niebawem ,tylko ta gramatura 100 mg 35 zł ,0.5 150 pln. W recenzji jest dawkowanie 130 mg -150 .(nie tylko na tym forum)

I tu moje pytanie czy jednak te 100 mg wystarczy by ta substancja pokazala swój potencjał ??

Osobiście przy benzofuranach zawsze 150 mg dawało mi to co chciałem :E

Gość kokoloco

SPZ 100 MG daje rade na tripa :E oczywiscie na wmiare czysty łep :)

Gość kokoloco

Pamietacie o tym (ze jak ktoś tu juz pisał) ze to Fenylka? I Ciagi na tym moga byc rózne. Ale od czasu do czasu to ten shit jest wprost 3 cudem swiata rc po mefedronie i metylonie takie moje zdanie. Jesli sie myle ok ale od delegalizacji to własnie to mnie zaskoczyło b. Pozytywnie ktos powie 3mmc ok ale sie teraz tak zjebało ze szok sami wiecie.. Oby 5-MAPB nie poszło w jego ślady :) zdrowia wszystkim :E

Gość kokoloco

Baroq to jest takie coś Euforia + lekka motywacja.. Ale taka różowa motywacja :E

Bardzo przyjemna substancja :D

W moim przypadku zostala podana po poprzedniej dawce mpa (100mg) i alkoholu ...

Weszło po ok. 20-30 min .

Trudno mi jednak szczegolowo opisac dzialanie poniewaz mixowalem :D Lecz dzialanie odczulem bardzo pozytywnie :D

Ogólnie sextazy, peace&love :D

I tu moje pytanie czy jednak te 100 mg wystarczy by ta substancja pokazala swój potencjał ??

Z całą pewnością tak z tym, że efekty mogą, lecz nie muszą być ciut ubogie, ale to może jednak być niezbyt zauważalne zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu z substancją :)

Który z obecnych polskich sprawdzonych vendorów oferuje tę substancję? U gienka jest dopiero w coming soon.

Kontakt do ziomka wysłałem Ci już na PW :)

Jeżeli chodzi o kwestie brania wiekszych ilości czy mieszania z innymi stimsami, to szczerze powiedziawszy niewiele to zmieni w samym tripie, a ewidentnie doprowadzi do zwaly i płytkiego oddechu którego tak nie lubimy :)

Co ze zjazdem po tej substancji? Żaden opis tutaj, nie wspomina nawet słowem o afterze.

Najpóźniej w niedzielę postaram się zaspokoić Twoją ciekawość %-)

W moim przypadku zjazdu brak raczej taki przyjemny afterglow w niczym nie przeszkadza :) A sama substancja bije na łeb wszystkie te combosy 150mg i wio :D

Panowie, to chyba zbyt piękne żeby miało być prawdziwe...

W każdym razie idzie do mnie sampel od majstra, dam znać jak tylko dojdzie.

//edit

@RejestracjaNieDziała - uświadczyłeś może jakiegoś działania czysto psychodelicznego po 5-MAPB?

Panowie, to chyba zbyt piękne żeby miało być prawdziwe...

W każdym razie idzie do mnie sampel od majstra, dam znać jak tylko dojdzie.

Czemu tak uważasz, substancja jest solidna a zarazem wydajna, wiec nie narzekać tylko brać :okulary:

@RejestracjaNieDziała - uświadczyłeś może jakiegoś działania czysto psychodelicznego po 5-MAPB?

Czysto psychodelicznego to nie, ale miałem lekkie omamy podczas czasu działania :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA