Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
A.K.

[Konkurs] Top-recenzent (KONIEC)

Konkurs Top-recenzent   11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto według Ciebie zasługuje na wygraną?

• corleoNe
      8
    • Ludomir
      2
    • MoreLSD
      1

Polecane posty

Już jutro

W tym miejscu

Ogłosimy nowy konkurs

Pióra w dłoń, palce na klawisze

ps. lepiej żeby każdy strzelił palcówkę przed konkursem!*

* ciekawe ilu z Was pomyślało w tym miejscu o dziennikarskiej palcówce ;)

1) Zadanie

Tytuł mówi wiele - Top-Recenzent, czyli konkurs na najlepszą recenzję substancji RC. Jeśli w ostatnim czasie prowadziłeś interesujące badania - pochwal się tym w formie recenzji. Podziel się z nami swoimi spostrzezeniami, przyjęta dawką i reakcją szczurka. Nie zapomnij poinformować nas o swoim doświadczeniu z podobnymi substancjami. Warto ubarwić swoją recenzję, np. zdjęciem x dawki czy makro kryształków substancji. Zakończenie recenzji krótkim podsumowaniem, np. w formie wypunktowania plusów i minusów będzie dobrym pomysłem. I nie zapomnij o sprawdzeniu tekstu w Wordzie! :)

2) Zasady

W konkursie biorą udział recenzje opublikowane od teraz do zakończenia konkursu.

Jedna praca=jeden użytkownik, dlatego nie róbcie kilku prac.

Gotowe zgłoszenie powinno być w jednym poście w odpowiednim dziale, nie rozrzucajcie go na kilka.Taka praca nie zostanie zaakceptowana. W tym wątku piszecie post z linkiem do recenzji.

Recenzja musi dotyczyć tylko i wyłącznie legalnej substancji!

Zwycięzcę wybierzecie Wy w otwartym głosowaniu. Prace zgłaszamy w postach w tym wątku.

3) Czas trwania

Od dzisiaj do piątku, 29 marzec, godzina 00:00.

4) Nagrody

Nie tak prędko! Stopniowo będziemy dzielić się tą tajemną wiedzą. Zdobywca III miejsca dostanie...1g brefedronu oraz.... 1g mieszanki na AM-2201/.

5) Kto nie może brać udziału w konkursie

Administracja, moderacja, obsługa techniczna forum, obsługa profilu na fejsie

Gość kokoloco

A.K pytanie dotyczace konkursu Mozna jako recenzje odczynika RC bad-trip? Co tez moze sie przydażyć jak wszyscy wiemy..

Jak rozumiem, nie można do konkursu zgłosić postów, które zostały już opublikowane na tym forum? ;)

Bo tak się akurat składa, że mam i to nawet dość sporo recenzji produktów kolekcjonerskich jak i samych RC tu na forum jako Matt a później jako Psycho ;)

Czas podzielić się wiedzą o pozostałych nagrodach....

Miejsce 2: 2g Brefedronu, 1g mieszanki na AM-2201

Miesce 1: 2g Brefedronu, 2g mieszanki na AM-22012, 0,5g MDAI lub 0,5g NEB

Wszystko ok, ale musiałem parę razy to przeczytać by wszystko zrozumieć :)

Zrozumiałem, że recenzje mamy wpisywać w postach, które publikujemy w forach i tematach dla nich odpowiednich, tworząc nowy temat dla wcześniej nie opisanych produktów/substancji lub do istniejących już tematów w przypadku produktów które już wcześnij były opisywane ( np. "Sole -> White -> post", "Tableteki -> Aztek Sun -> post", albo "Stymulanty -> bufedron -> post", "Kannabinoidy -> AM2201 -> post", w przypadku RC ).

Czy recenzje kandydujące do konkursu muszą być jakoś zgłaszane/oznaczane, by było wiadomo - że właśnie ten konkretny post kandyduje do konkursu?

Doczytałem i już wiem, że po opublikowaniu recenzji wklejam odnośnik do niej, w tym temacie.

Tak samo rozumiem, że nie musimy stosować zalecanych szablonów ( np. takich jakie kiedyś przedstawił i zaproponowal Cinek ).

Konkurs trwa do 29 marca, godziny 00:00, czyli wnioskuję, że uznane zostaną wszystkie recenzje, które pojawią się do najbliższej północy ( kończącej dzień 28 marca i rozpoczynającej kalendarzową pozycję z numerem 29 ), a rozstrzygnięcie nastąpi po jakimś odpowiednim czasie...

Pozdrawiam i jak będę mieć chwilę to postaram się coś napisać...

Doprecyzuję : konkurs trwa do 29 marca, 23:59, o :) Wybaczcie pomyłkę. Forma recenzji - dowolna. Reszta - powinna być zrozumiała.

W konkursie biorą udział recenzje napisane w tym okresie i zgłoszone linkiem w tym temacie.

Ze względu na zgłoszoną jedną pracę, przedłużamy czas trwania konkursu do wtorku do godziny 20:00. Wyjątkowo - można zrecenzować produkt Sól/proszek.

MoreLSD - gratulujemy, przetarłeś szlak! :)

Do piór, nagrody czekają!

A zadawałem pytanie czy mogą być sole czy inne produkty itd. ew. mogę podejść jeszcze raz i zgodnie z zasadami zrecenzować jakąś substancję RC...

A za przecieranie szlaku i jedyne czasowe zgłoszenie już powinna być nagroda :E

corleoNe, Gratuluje naprawdę dobrej recenzji!

Fak, jak się mi uda ogarnąć do końca doby to wrzucę i swoje kilka pięknych kolorków do tego konkursu :)

Edit:

chyba że to już za pozno, dobra tam, nieważne, jutro sprawdzę %-)

Dopiero dzisiaj doszła do mnie paczucha z pyłków, więc niestety nie zdążę wziąć udziału w konkursie. W każdym razie najbardziej podobała mi się recenzja Corleone, "północno-zachodnio-południowo-wschodnia Argentyna, noo tak na pograniczu" wygrywa :P

Konkurs zakończony, mamy trzech uczestników więc każdy coś wygryzie z rąk pazernych włodarzy forum.

Prace

MoreLSD,

corleoNe,

Ludomir,

Zapraszam do głosowania! Trwa do piątku, 21:00.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA