Jump to content

Alprazolam (Alprox, Xanax)

Guest Matt

Recommended Posts

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Niezidentyfikowany za przeproszeniem z chuja spadłeś? Alprazolam na sen Matko Boska nie wierzę już w to forum zapierniczaj do psychiatry po chlorprotixen, lub Tisercin Alprazolame

spokojnie coś takiego mogło mieć miejsce. Ja od siebie nie polecam Alpry, ludziom bez problemów lękowych. Sam co prawda jestem dosyć nieśmiały, a i z innymi benzo miałem bardzo duże doświadczenie, nat

To nie są żadne cukierki. A najważniejsze- biorąc takie leki, to całkowicie nie wolno pić alkoholu (nawet łyku piwa nie wolno), oraz trzeba zupełnie wstrzymać się od innych substancji. To są żelazne z

Tego sie nie ładuje na raty jak Ty to sobie dawałeś tak to sobie piwo wypij.. Łyknij 2mg odrazu! To pogadamy.. Tylko nie zaśnij bo przegapisz najlepsze i uważaj bo buja przy chodzeniu. A jak chcesz hard core to 1mg XanaX i 2mg Akineton I zobaczymy czy jesteś chojrak ja max to 2mg XanaX i 3mg Akineton. Ale nie polecam tym co nigdy tego nie brali osobno bo was to przerośnie..

Podajac się za takiego pro kozaka kilka postow wyżej polecilbym 4 mg klona. Ja dawki 2 mg nie przekraczam. Jedyna rekreacja jaką z niego mam to ciężki głęboki sen. I zmula. A tak to nie wiem... ogolnie rozumiem jaki bodziec pcha do brania tego znów i znów, ale jakiejs straszneej przyjemność podczas dwójki klona czy półtora mg. Xanaxu nie doswiadczylem

A mocą żadne z obu się nie wywyzsza. Moze ciut inny profil uspokojenia.

Xanax to Bob dobrze mowisz jest piekny ale w odstępach wtedy czuć moc. I tą pewność siebie jak zapodasz z 1.5mg to że nie ma czegoś co jest niemożliwe! Ja bym powiedział że zaden narkotyk/używka nie da ci tego co Alprazolam jeśli chodzi o kontakty miedzy ludzkie a kobiety to już wogóle Ja mam 120tab.0.5mg wiecz ze 2 miesiące będe wyluzowany..

• 4 weeks later...

Wpadł mi zamiennik XanaX nazwa Zomiren 0.5mg

producent KRKA za 30min testy.. Kawałek odkroiłem nożem smak nijaki jak kazdy wie XanaX Afobam az wykrzywiają gembe a to jak rutinoscorbin. Nic zaczne od 3mg potem dołoże 1mg jak by bylo mało.. Jade teraz do sklepu jak by nie było fazy po piwo i parówki aha tripa wpisze tu a tak to bd na czacie.. Peace

Więc tak jak wyżej napisałem

Nazwa: Zomiren (Alprazolam)

Dawka:3mg

Miejsce: Dom

Więc zapodajemy 3mg ok 22:00 popijamy soczkiem 22:40 pierwsze efekty troche się robie wyluzowany, zaczynam sie wczuwać.. Wkrecać w klimat.. Przyciemniam swiatło lekka nuta z głośników ale tu zonk nie ma postępu.. Jest przyjemnie ale nie ma tego co po zapodaniu XanaX czekam dalej po 23 coś drgnelo po plecach coś zaczyna biegać.. Zaczynam się wtulać w fotel.

Jest tak jak by fajnie spokojnie tak miło sympatycznie.. Chce się jednym słowem żyć same dobre myśli w głowie.. O 00.00 robie jak ja to nazywam test równowagi wstaje a tu odziwo jest chwiejnie nie ma takiego rozluznienia mięśni szkieletowych jak po XanaX Afobam.. Ale 2 strona medalu nie meczy spanie.. Co mnie dziwi.. Stan się utrzymuje nie słabnie ale jak dla mnie to jest taki nie dosyt.. Nawet pragnienie jest mniejsze pije tyle co zawsze..

Podsumowanie: Zomiren działa jednak potencjał rozrywkowy jest mniejszy ale dluzej można sie tym cieszyć..

Porównując do XanaX co wg jest najlepszym preparatem z Alprazolamem który ma potencjał rozrywkowy ale porównując ceny:

Źomiren 30tab 0.5mg to 16.50zł

XanaX 30tab 0.5mg to 28.90zł.

Mój wniosek:

Na zabicie zwały to Zomiren.

Na chwile relaxu i zapomnienia XanaX ew. Afobam ale o O.5mg wiecej niz XanaX

ale tu się nasuwa inna myśl idziesz na randke lub wyrwać fajna dupe na mieście weź Zomiren 2mg nie zamuli, podniesie pewność siebie nie bedzie myśli ze nie zgadam do niej wtedy swiat jest twoj. I nie pleciesz głupot jak po XanaX lub afobam

Na koniec 1 substancja wielu producentów i jednak jest różnica..

Ko-Ko

• 7 months later...

Witam ]:-> ,

Ostatnio miałem piękny "SEN", że małą przygodę z ową substancją. Śniło mi się, że zapaliliśmy w kominku alfe-pvp (mimo iż nie jestem jej zwolennikiem ale przy weekendzie to mieliśmy akurat ), a na jeszcze lepsze spalanie dodaliśmy po 5 piwek :piwka:  ,a tu nagle koleżka się pojawił z Zomirenem (alprazolam -koleżka od babci zawinął). Zarzuciliśmy po 1,5mg ( 6 x 0,25)  :cwany: . Powiem krótko, że sen był Boski, wyluzowanie niczym po MDMA. Cały klub jak tańczył tak nagle nikogo nie było na parkiecie. Wszyscy zaczęli gadać przy stolikach o największych cudach tego świata " bomba jak ch*j była. Luz na 1000000000000000000000%. Rano nikt nie był zjebany zero Alfa-shiz, taki luzik bez zwałki. :ok:

Gorąco polecam ten specyfik  :przytul:

• 3 months later...

Jak dla mnie najlepsze benzo. Jako lek przeciwlękowy czyni dla mnie cuda, a przy okazji wprawia w dobry nastrój, rozluźnia, uspokaja. Poza działaniem medycznym bardzo pomocny na kaca, wszelkie zejścia po stymulantach albo krzywe tripy na psychodelikach. Uwielbiam ten lek.