Skocz do zawartości
Gość Matt

Alprazolam (Alprox, Xanax)

Polecane posty

Gość Matt

2hdmcfa.png

Alprazolam (nazwa wg IUPAC 8-chloro-1-metylo-6-fenylo-4H-[1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]benzodiazepina) to lek psychotropowy. Wykazuje przede wszystkim działanie przeciwlękowe, choć w mniejszym stopniu także inne działania charakterystyczne dla tej grupy leków: uspokajające, przeciwdrgawkowe i rozluźniające mięśnie szkieletowe. Praktycznie nie podlega efektowi pierwszego przejścia przez wątrobę (biodostępność przy podaniu doustnym osiąga ponad 90%).

Dostepny w aptekach pod postacia Afobam'u (0,25 mg lub 0,5 mg) badz Alprox'u (0,5 lub 1 mg).

Dawka od 1 do 2 mg alprazolamu jest juz wystarczajaca aby wytlumic efekty zejscia po stymulantach.

Afobam jak i Alprox sa lekami dostepnymi bez recepty.

//edit

Co do dostepnosci bez recepty, zrodla sa podzielone, jedne podaja, ze leki sa dostepne bez recepty, inne ze tylko z recepta.

Gość MisterFister

Ja nie wiem gdzie go znalazłeś bez recki ;) Bo w necie jest tylko na receptę a i nie ma go wszędzie .

Myślisz że w aptece sprzeda mi bez recepty ?

Gość MisterFister

Z orionu wypuszczają tylko na receptę :P Więc zależy jakiej firmy kupujesz :P

Gość Matt
Matt, możesz uznać, że od dziś Cię czczę. Cichy na dniach uda się na aptekową trasę w poszukiwaniach Alprox'u, wypadałoby zrobić zapasik ^^

Benzo bez recepty = <3

Bobie, nie ma co na razie robic halo, troche za szybko stworzylem temat, tez sie zachwycilem jak zobaczylem napis "bez recepty", powinienem temat zrobic za 2-3 dni, jak juz obskoczylbym wszystkie apteki w miescie, tak jak Fister zauwazyl - od Oriona Alprox jest na recepte

//edit

Kolejny lek z Alprazolamem w skladzie, co do ktorego dostepnosc bez recepty jest podzielona - Neurol (0,25 i 1 mg tabletki) - raz napisane jest ze dostepny bez recepty, na innej stronie, ze na recepte.

Pierwszy preparat z tą substancją jeśli dobrze pamiętam to Xanax. Dostępny tylko i wyłącznie na receptę. Sam to często brałem na stresa ;-) Niestety psychiatrzy niechętnie to przepisują, bo istnieje duże ryzyko uzależnienia. Substancja boska!!!!!!!

Sam też się zainteresowałem tą substancją, a co do recept to hmm, na Acodinie też miałem napis wyłacznia z receptą, a dostałem bez. Jeszcze większy był zonk, gdy kupiłem witamine b6 ostatnio, z potasem bądź magnezem i na niej też był napis, że tylko na receptę. Niedługo to kurwa marsjanki będą na receptę wypisywać.

Hi.

Alprazolam (jak zreszta wszystkie benzodiazepiny w PL) jest

tylko i wylacznie na recepte (biala).

Jest to bardzo dobry specyfik, wykazuje silne dzialanie

przeciwlekowe, znacznie podnosi nastroj i dziala rowniez

antydepresyjnie (mechanizm tego dzialania nie jest poznany).

Z powodu znacznego potencjalu uzaleznieniowego jest takze

bardzo niebezpieczny.

Greetz

Fanfaranfa

Wybaczcie, że odświeżam tak stary wątek, ale myślę, że Alprazolam jest tego warty. Czy coś się zmieniło w polskich aptekach od marca? Czy jest jakiś lek z tą substancją bez recepty?

Albo ktoś znalazł jakiś substytut.

Bardzo mi na tym zależy.

Jeśli uważasz, że masz coś do powiedzenia, to odświeżaj różne wątki. Na forach właśnie o to chodzi. :D Co do pytania, nie liczyłbym na to. Chociaż, jeśli poczytasz poprzednie posty, znajdziejsz interesujący link.

Warto połączyć alprazolam z jakimiś RC np. z JWH ? Jakieś ciekawe efekty będą ?

Uzupełniam pytanie. Jakich różnić w działaniu mogę się spodziewać po zbadaniu 0,5mg Alprazolamu i kilku mg JWH-210 w porównaniu do samego Alprazolamu lub samego JWH ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się