Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Baroq

Co się stało z 3-mmc?

Recommended Posts

Dnia 16.05.2020 o 22:28, luks1985 napisał:

Żebyśmy mieli jasność, ja to wziąłem na klatę. Zjebalem tolerke, zmieniłem priorytety ale przynajmniej nie płacze, że szukam mmc 2014r, może jakbym tolerke obniżył do progu z 2014r to miałoby to sens.

Widzisz, ja nie brałem niczego na klatę, bo akurat odczynników, które tykają sero brałem może max 10-15 razy w życiu. Parę lat temu w Holandii brałem 3mmc od sklepu s**ke**che**ite i to była bajka.Miałem przerwe roczną, a potem paro miesięczną ogólnie od RC, po każdej takiej przerwie próbowałem bardzo dobrze odbieranego sortu 3mmc, ale już nie dałem rady poczuć tego co kiedyś. Także uwierz mi to nie tylko zjebanie sobie tolerki. 

Edited by DontFlyTooHigh

Nie wiem czy najlepsze jakie jest obecnie na rynku ale jadlem devilove i powiem, ze dziala wzorcowo.. Naprawde profil jest jak a dawnych lat... Adej alrjacej noradreliny p glownym dzialaniu nie odczulem.... Dialanie bylo przyjemne i przejzyste takie jak powinno i sort mial specyficzny wyglad... A wczesniej to jadlem od preda jakos w lutym 2019 i tez niezle byly te jego biale krysztaly ale wygladaky zupelnke inaczej niz devilowe...devilov 3mmc chyba jednak triche lepsze niz tamto predowe ale nie wiem co pred ma na chwile obecna

3mmc od preda jest dobrej jakości, z lekką przewagą eufo nad speedem, na ten moment mój faworyt z mmc. 

Choć nie zmienia to zdania, iż żaden z obecnych sortów nie ma nawet 50% podlotu do tego 3mmc co latało przed banem, ale na dobrą sprawę jest tak z każdą inną substancją, która w chinach dostała bana i produkcja przeszła do europy 🙂

2 godziny temu, kolektyv. napisał:

3mmc od preda jest dobrej jakości, z lekką przewagą eufo nad speedem, na ten moment mój faworyt z mmc. 

Choć nie zmienia to zdania, iż żaden z obecnych sortów nie ma nawet 50% podlotu do tego 3mmc co latało przed banem, ale na dobrą sprawę jest tak z każdą inną substancją, która w chinach dostała bana i produkcja przeszła do europy 🙂

Pierdolisz bzdury .

3mmc kryształ Ala przezroczysty czy białe grudy bo jak te drugie to najbardziej prawilne 3 MMC .

Edited by GoToSleep

18 minut temu, GoToSleep napisał:

Pierdolisz bzdury .

3mmc kryształ Ala przezroczysty czy białe grudy bo jak te drugie to najbardziej prawilne 3 MMC .

Nie mówię że jest złe, ale nie ma wgl podlotu żadne 3mmc dostępne na rynku do tych sortów co były przed banem. Wiele osób powie to samo 🙂

32 minuty temu, kolektyv. napisał:

Nie mówię że jest złe, ale nie ma wgl podlotu żadne 3mmc dostępne na rynku do tych sortów co były przed banem. Wiele osób powie to samo 🙂

Wiele osób jeszcze nie miało okazji stestowac a te 3 MMC dorównuje temu z przed bana 😆

Jak na razie nie trafiłem na sort który by przypominał MMC z przed bana(nie zmienia to faktu że trafią są spoko sorty),ale obecnie nawet chlory są o połowę słabsze od tych kiedyś, pamiętam czwórkę Azazela od wolfa, albo trójkę borute, smaczne były :E

19 godzin temu, Dixon95 napisał:

Jak na razie nie trafiłem na sort który by przypominał MMC z przed bana(nie zmienia to faktu że trafią są spoko sorty),ale obecnie nawet chlory są o połowę słabsze od tych kiedyś, pamiętam czwórkę Azazela od wolfa, albo trójkę borute, smaczne były :E

Trójkę Behemoth pamiętasz ? Była tylko chwilę i nie udało mi się jeszcze tak dobrej 3 cmc skosztować od tamtego czasu mimo wielu sortów dobrych które miałem okazję próbować .

Pamiętam Behemotha był w sumie nie wiele lepszy od Boruty, boruta była tańsza więc zawsze ją wybierałem :D 

22 godziny temu, luks1985 napisał:

Po raz 65435789 jak zbijesz tolerke o poziomu o którym mówisz to każda trójka zadziala jak kiedyś.

Dopóki skupiasz się na gderaniu jak to źle działa/ chujowo działa to kupiaj się dalej na tym.

Sprawdzałem 5 miesięcy temu ostatni raz sorty MMC i CMC, z zerową tolerancją i były słabsze, pewnie to przez lata walenia, ale od tamtego razu nie jadłem nic. Sprawdzę niedługo jak to teraz wygląda, ale wydaje Mi się że Chińskie sorty były najlepsze 

Ok ale czego uzywales do upregulacji receptorów sert i dop ?

Ruch i dieta ich nie upreguluja. Dope upregulujesz metylofenidatem ale co z serotonina ?

Śmieszne jest to, że gdybyś nie schodził z bomby i dalej leciał na ketonach to dziś twierdzilbys, że wszystko działa całkiem nieźle. Oczywiście musiałbyś też ćpać same mmc-ki to by Ci siedziały obecne mmc (choć też nie wszystkie) 

To zjawisko ma związek z odczuwaniem przyjemności i satysfakcji. Im więcej wrzucasz tym bardziej mieszasz w organizmie. Docelowo przez jakiś czas może nastąpić efekt odbiciowy w którym paradoksalnie mniejsza dawa/słabszy sort zadziała lepiej.

No i oczywiście zero 4cmc, bo klefedron ROZKURWIA tolerke na wszystko. Vide raporty ludzi którzy jebali klefa i wrzucili 4fma i fluorek ich uśpił

a ludzie bez tolerki po 200mg latali pół nocy. A niektórzy na 300mgcnie spali 60godzin +🙂

Trójka lżej bo lżej ale też wykurwia tolerke. 

juz wam kiedyś radziłem, zróbcie zrzutkę po 20-30zl kupcie 2-3 sorty i wyślijcie do EC.

już byli tacy na hypku co twierdzili, że mefedronu nie ma na rynku. No i ktoś kupił, zaniósł do labu w Austrii i badanie pokazało, że to prawie czysty mefedron. 

No ale do ludzi nie dociera, że dysregulacja układu nagrody i serotogenicznego jest wręcz potężna. Kiedyś jeszcze rzucałem liczbami typu 2000proc więcej serotoniny alero nie robi na ludziach wrażenia.

co zrobi ? Jak poproszę nalej szklankę wody. Ta szklanka t ilość serotoniny. Teraz nalej 2000 szklanek to ilość serotoniny po przyjęciu klefedronu ?

Jak to odrobić ? Jak to uregulować, żeby znów organizm zareagował jak kiedyś ? 

jak znajdziesz sposób wrzucaj dostaniesz cpunskiego oscara i Nobla.

Edited by luks1985

No ale to on miał przerwę i liczył na Bóg wie co.

Ja to samo pytanie zadaje od kilku lat. 

Mniej więcej od moment jak ponownie weszły mmc-ki n rynek.

Nie ma dobrego sposobu na odczucie tego samego co kiedyś. Zwłaszcza jak odczuwanie satysfakcji i przyjemności przesuwasz coraz bardziej.

Jakby to było takie proste to:

- wrzucasz inozytol w dawce 25gr dziennie

Następnie 

- tryptofan z kwasem foliowym

Następnie

Bacope monnieri z rodiola Rosea

Tylko, że żadna z tych substancji nie odwrazliwia receptorów.

Ja jechałem prawie rok na mmc a potem prawie 4 lata na cmc.  I dziś odwiesilem to wszystko. Było fajnie ale wiem, że nawet dostajac najczystszy towar mam tak zwichrowane odczuwanie poszczególnych uczuć, że mogę iść spać albo stać się nerwowy..

Ludzie myślą, że wystarczy przerwa... Jak zaburzysz tak mocno pracę organizmu to sama przerwa może zadziała pozytywnie ale prawie na pewno albo będzie z Tobą chodzić ćpanie albo to co sprawiało Ci satysfakcję kiedyś stanie się chujowe.

5 miesięcy detoxu i dopietej diety da Ci namiastkę życia. Układ hormonalny trochę się ureguluje. Tylko tu jest pytanie co dalej ?

A juz Ci ci nakurwiaja grama na raz i twierdzą, że słabo klepie. Po paru dniach wchodzi świeżak i mówi, że mu obraz klatkuje i jest zajebiście po 250mg. Gdzie tu sens tak męczyć narządy i mozg ?

Edited by luks1985

Jest jeszcze jedna qwestia

Bardzo ciekawa. @Kierownik Budowy pamiętasz asów typu Krak czy kilku innych co nakurwiali wszystko jak leci ?

Wiecie czemu to działało ? Czemu byli nacpani mimo iż to nie mialo prawa się udać ?

Ano. Nie jedząc i nie pijąc a cpajac naginamy zasady organizmu. Tzw mechanizmy kompensacyjne powodują,że mamy mało sodu to i mniej sodu tracimy czy mniej wapnia. Poprostu organizm to sobie oszczędza. Tak samo jest z glukoza i większością ( jak nie wszystkimi mechaniZmami) 

No ale coś za coś. W przypadku np wapnia jeśli ubytek jest duży to wapń uwalniany jest z kości co w konsekwencji może prowadzić do osteoporozy. 

W przypadku sodu machina jest jeszcze ciekawsza bo mechanizmy zahaczają o os stresu. Tzn te mechanizmy są nierozerwalnie złączone z hormonami stresu takimi jak acth czy kortyzol. A stymulacja uwalniania tych hormonów skutecznie utrudnia odbudowę tolerki a często wręcz normalne życie.

Czemu sód i wapń ? Bo to one odpowiadają za transport aminokwasów za wiekszac procesów neuroprzekaźnikowych itd

Te wspominki ludzi są tak potężnie zaburzone, że tak naprawdę szkoda zachodu i gonienia króliczka. Powrót do ćpania mmc po ćpaniu przez kilka lat cmc to bzdura. 

Chcecie odczuwać non stop tę samą bombę to cpajcie raz na miesiąc grama bez picia oporu alko czy palenia zioła. Po wszystkim Uzupelnijcie podstawowe witaminy, mineraly, elektrolity aminokwasy i tolerka w kilka tygodni się wyzeruje. Nie-ćpanie NIE naprawia tolerki. Zwłaszcza jak pijecie alko, jecie śmieci itd

Możecie poczytac

http://www.czytelniamedyczna.pl/2805,postpy-w-rozpoznawaniu-i-leczeniu-hiponatremii.html

Wniosek końcowy jest prosty jak konstrukcja druta

Im więcej cpamy tym mocniej zmieniamy psychikę. Im bardziej dbamy o o siebie tym większa szansa, ze poprawimy swoje życie i odczucia. Psychiki nie sprowadzimy z powrotem do punktu sprzed ćpania.

A.jako, że zmienia się punkt odniesienia zmieni się także działanie nawet tej samej substancji.

Kto chce niech dalej szuka świętego graala 😉 życzę mu powodzenia

Z ziołem to dojebales jakby to wpływało na jakość ćpania napisz że żartujesz bo jest to dezinformacja zwyczajny twój bełkot :E Alko oczywiście przyznam że może popsuć jakość ćpania 😉 Piszesz wiele głupstw nie poparte niczym chyba tylko luźnymi twoimi rozkminami które są w chuj słabe .

Ps śnieżnobiałe kamienie łatwo kruszące jest tym czym szukałem od 2k10 a ty piszesz o gralu jak sort jest taki jak sprzed lat pierwsze sprzętu 😄

alko splyca dzialanie, dlatego picie przed to glupota, tak samo w trakcie :E jak juz to na koniec chyba, ze kogos interesuje tylko bycie trzezwym i pobudzonym.

jaranie przy skokach cukru moze powodowac schizy. 

BADAC SIE! RAZ JESZCZE, BADAC SIE! DBAC O SIEBIE! O JELITA I DUZO AKTYWNOSCI. 

jak kogos interesuje temat witamin i co najwazniejsze co sie dzieje przy ich braku, to juz 2 lata temu dawalem materialy:

WITAMINY I ICH BRAK watek ponizej.

Polecam wejsc w kazdy temat, poczytac, wyciagnac wnioski. 

zainteresowac sie zdrowiem, skokami cukru, brakiem witamin i mineralow, zla flora jelitowa. 

4 godziny temu, Młody Gonzo napisał:

Z ziołem to dojebales jakby to wpływało na jakość ćpania napisz że żartujesz bo jest to dezinformacja zwyczajny twój bełkot :E Alko oczywiście przyznam że może popsuć jakość ćpania 😉 Piszesz wiele głupstw nie poparte niczym chyba tylko luźnymi twoimi rozkminami które są w chuj słabe .

Ps śnieżnobiałe kamienie łatwo kruszące jest tym czym szukałem od 2k10 a ty piszesz o gralu jak sort jest taki jak sprzed lat pierwsze sprzętu 😄

A jakim cudem nie ma wpływać, skoro wpływa na poziom serotoniny itd.?

Co do bucha, to przy fazie na 3mmc , 3cmc , fecie czy innym stimie osobiście żadnego dzialania nie czuje, zwyczajnie jakbym fajke zapalił 😄 i w żadnym stopniu nie zmienia to fazy kryształu 😄a tak to strata tematu. Ewentualnie już na same zejście lubię zapalić tuż przed snem.