Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Baroq

Co się stało z 3-mmc?

Recommended Posts

Nie ukrywam, że jako laborant, byłem fanem substancji chemicznej (nie przeznaczonej do spożycia przez ludzi) o nazwie 3-mmc. Substancja ta, w trakcie laboratoryjnych eksperymentów wykazywała m.in takie właściwości, jak łagodne wejście, spokojne podbijanie empatii aż do euforycznego peaku, w czasie którego to świat stawał się pluszowy, wszyscy ludzie wspaniali, jednym słowem LOVE, PEACE, FREEDOM , zjazd jak po łagodnym stoku, nie dziwiło, że laboranci nie potrafili oprzeć się pracy w nadgodzinach, często do białego rana, o ile nie skończyły się materiał do badań... Laborant po czteromiesięcznym urlopowaniu, z nadzieją na kolejne emocje w trakcie ponownych doświadczeń z tą ciekawą substancją doświadczył niesamowitego zawodu, aby nie powiedzieć szoku! Okazało się, że substancja już przy pierwszym eksperymencie na tak zwaną 100mg bombkę po 15 minutach spowodowała odruch wymiotny, potliwość na całej skórze, kontrolowaną panikę typu - co jest kurwa grane?, zero empatii, a o euforii można było sobie jedynie powspominać. Jedynym efektem było poczucie upierdolenie tak typowego dla alko, jakieś popieprzone rozkminy i pragnienie do jak najszybszego powrotu do stanu przed doświadczeniem. Laborant to nieprzyjemne doświadczenie wytłumaczył sobie czteromiesieczną przerwą w pracy i chujowym (jak sugerował vendor)dniem. Jako, że dzień dniowi (o nocnych doświadczeniach nie za bardzo pamięta) nierówny, bohater tej powiastki odczekał sobie, i z nadzieją na atrakcyjne efekty z ochotą przystąpił do doświadczeń kolejnego dnia. Zaczął dzionek bombką ok 150mg i po kilkunastu minutach pomyślał, że czas pożegnać się z tym łez padołem, a jego niedokończona powieść pt Psychonauci, nie ujrzy światła dziennego! Zaczęło się od drętwienia kończyn, a następnie kolejnych partii ciała, pot lał się strumieniami niczym deszcz jesienny, dochodziła walka o każdy oddech, tak chujowego bodyloadu nasz laborant nie doświadczał ani przy 4-AcO dmt, ani przy 5- MeO mipt ani przy innych substancjach. Umieranie trwało około 20 minut, nasz bohater stał bez ruchu w łazience opierając się o umywalkę, i obserwując coraz większe kałuże jego potu, które gromadziły się na podłodze. Wreszcie doczekał się przełomu, wszystko zaczęło wracać (powoli) do normy. O ile norma jest gadać z żyrandolem, słuchać dyskusji obcych ludzi, w pustym laboratorium, oraz ożywioną materię martwą, schiza, schiza, schiza, która w mniejszym stopniu, ale jednak dawała o sobie znać jeszcze przez całą noc. Nasz dzielny laborant, zaczął szperać po forum, i wyszperał, że 3-mmc zakupiona u większości vendorów wykazuje podobne właściwości. W związku z tym, ze sprawa nie dotyczy tylko jednego dostawca, a z dostawcą winnym tych wszystkich nieprzyjemnych doświadczeń prowadzone są rozmowy ugodowe, póki co, reszta niech będzie tajemnicą. Ze swej strony odradzam eksperymenty z 3-mmc.

Ja się nie wypowiem w swoim imieniu ( bo od listopada z 3-mmc miałem spotkanie tylko raz, w miksie z 5-meo-mipt, gdzie 3-mmc był jako "dodatek" ) ale niedawno szwagier po raz pierwszy zamówił 3mmc ( od pojedyńczego ) i jak widziałem go podczas testów, to nie wyglądał na zeschizowanego i ogólnie nie miał absolutnie żadnych objawów negatywnych. Płynął sobie całkiem przyjemnie i ogólnie był zachwycony.

Baroq, zgłoś szybciutko aby kto przeniósł ten wątek do tematu o 3-mmc, bo znów dostaniesz warna za "spam" tak jak to dostałeś za temat "ODLOT" w tym dziale :P

Rowniez sie wypowiem. 3-mmc testowalem 2 razy. Raz pare miesiecy temu gdy pojawil sie sklep BB i ogolnie substancja stawala sie popularna, drugi raz okolo tydzien temu z racji pojawiajacych sie opinii o sorcie 'zepsutym' (postanowilem empirycznie sprawdzic czy to co sie slyszy to prawda). Jak wszyscy wiemy 3-mmc jest substancja wyjatkowa i wielu uzytkownikom (w tym mnie) zrobilo sie przykro gdy nagle ogolnodostepny sort zaczal sie 'psuc'. Jedyna hipoteza jaka slyszalem to, ze sort jest po prostu troche zanieczyszczony i z tego powodu moze byc gorszy np. body load. Nie tracac czasu, zamowilem (od G) i przeprowadzilem kilka testow. Substancja dzialala jak powinna, niemalze identycznie jak pare miesiecy temu, nie uswiadczylem zadnych zmian przy loadzie i zejsciu. No i teraz nasuwa sie pytanie o co tu kurka wodna chodzi, ze sort moze tak diametralnie dzialac na 2 rozne osoby.

Guest kokoloco

Widze Jury ze nie tylko ty potwierdzasz jakos sortu u pojedyńczego u mnie tez gadaja ze u nich jest spoko temat

Ja pierwszy kontakt miałem gdzieś w listopadzie 2012 i od pierwszego kontaktu wiedziałem, że to jest to czego szukałem, a odczucia miałem identyczne jak Baroq. Następne zamówienia (z różnych źródeł) przynosiły coraz mniejszy efekt. Wygląd substancji był bardzo podobny. Jedynie zamówienie od BB różniło się wyglądem, bo dostałem naprawdę sporych rozmiarów czyste kryształki. Pomimo tego efekty były bardzo zbliżone.

W związku z tym, że nie spełniało to moich oczekiwań, a przy okazji mój nos regularnie zaczął puszczać czerwony sok, postanowiłem sobie zrobić przerwę. Jak postanowiłem, tak zrobiłem i 2 miesiące odpoczynku stało się faktem.

Ostatnio zamówiłem znowu od pojedyńczych i jestem nawet zadowolony, z tym że niestety osiągnięcie pożądanych efektów wiąże się z podwojeniem wchłanianej ilości... W tym miejscu muszę jednak zaznaczyć, że pierwszy raz dostałem materiał który jest... SŁONY! Co to oznacza niech każdy sobie sam dopowie, ale podkreślam, że nie robię z tego afery, bo po prostu to działa.

Z negatywnych objawów, które opisał Baroq u mnie występuje jedynie nadmierna potliwość, ale nie sama z siebie tylko w połączeniu z jakimś wysiłkiem.

Podsumowując, coś jednak musi się dziać złego z 3mmc skoro substancja z takim potencjałem nie poszerza grona swoich fanów, a wręcz przeciwnie.

Guest

Ja ostatnio dostałem 3mmc od sprawdzonego vendora( nie będe pisał kto, bo to mój ulubiony dostawca, pierwszy raz zawiódł), który walił uryną w smaku właśnie słono-mdły a działanie:dysocjacyja przeplatana z euforią...ten smak nawet przypominał mxe :torba:

Guest kokoloco

Apel do wiekszosci Ventorów po przeczytaniu postów wielu userów zmienicie sort lub zrobcie cene dyskontową bo jakosc licha. kto sie podpisuje?

Edited by kokoloco

Apel do wiekszosci Ventorów po przeczytaniu postów wielu userów zmienicie sort lub zrobcie cene dyskontową bo jakosc licha. kto sie podpisuje?

Ja tego sortu nawet za darmo nie chcę!

Miałem przyjemność śnić o 3MMC od popularnego G. Zresztą - 3MMC zamawiam tylko od niego. I o ile pierwszy spróbowany przeze mnie sort (pół roku temu?) był bardzo miły, następne były różne. Niektóre mocniej spidowały, inne dodawały potężną dawkę euforii. Źaden nie miał działania dysocjacyjnego czy psychodelicznego. Fakt, że po ostatnim (sprzed tygodnia) zauważyłem dziwne stany:

• apatia na zejściu, trwająca do 24h
  • zawroty głowy, do dzisiaj mam lekkie
  • spory mindfuck i dekoncentracja na zejściu

Miałem przyjemność śnić o 3MMC od popularnego G. Zresztą - 3MMC zamawiam tylko od niego. I o ile pierwszy spróbowany przeze mnie sort (pół roku temu?) był bardzo miły, następne były różne. Niektóre mocniej spidowały, inne dodawały potężną dawkę euforii. Źaden nie miał działania dysocjacyjnego czy psychodelicznego. Fakt, że po ostatnim (sprzed tygodnia) zauważyłem dziwne stany:

Każdy organizm reaguje inaczej, a u mnie doszedł 4 miesięczny detox. Aby upewnić się, czy to wina mojego organizmu, czy jednak mmc, zamówiłem u G bref, od rana do teraz poszło 4 x 200mg, i wszystko jest w jak najlepszym porządku, spora empatia,słowotok, banan na gębie, no może bez tej euforii którą dawała 3-mmc, ale nie ma czego się czepiać. Ewidentnie coś jest nie hallo z 3mmc.

Jeżeli mogę się wypowiedzieć na temat "3mmc" to też w swojej kolekcji miałem m.in sort od r-c,rcchemicals,kolekcjoner itp. Najładniej w "klaserze produktów kolekcjonerskich" trzymał się sort od "r-c.xx" (kryształ) zamawiany x2 był taki sam przerwa zamawiania po między jednym a drugim to jakoś 2 miesiące,a od "rcchemicals"(kryształ) jak i od "kolekcjoner.xx"(puder) były takie kiepskie powiem więcej nijakie. Puder od "kolekcjoner.xx" na pewno śnił się dłużej i euforyczniej szybko puszczał ! Zjazd...do przeżycia nie,aż tak strasznie męczący trwający dość długo...człowiek na zjeździe jest strasznie zdezorientowany.

Podsumowując. Na 3mmc producenci zaczęli robić tzw. wałki na tym,gdyż swego czasu dobrze się sprzedawał,a teraz,aby zaoszczędzić zanieczyszczają to aromatami itp. Taka prawda kroją nas na każdym kroku.

Według Mnie "3mmc" jest już przereklamowany jak i jego poprzednik,który zrobił furorę w bardzo szybkim tempie i był najchętniej wkładany do klasera przez społeczeństwo.

Wkręcanie sobie "o japierdole,czuję się tak pluszowo" itd. to śmieszne (przepraszam za słownictwo).

Prawda jest jedna "WSZYSTKO CO DOBRE SZYBKO SIĘ KOŃCZY"

Pozdrawiam ;)

zauważyłem dziwne stany:

oj, stary, niezly fuck-up!

to ja dorzuce swoje 3 grosze: 3mmc kupilem w listopadzie i mialem je jeszcze w lutym. praktycznie nie dorzucam i nie lece w ciagach dzien po dniu. jednorazowo lecialem z dawkami max 250mg, jednak co tydzien lub co dwa, ale tez zdarzalo sie 2x w tygodniu.

3mmc przechowywane bylo w ciemnym i szczelnym zamknieciu w lodowce.

i to co moge powiedziec o testach z lutego to to, ze mimo, ze to byl ten sam worek to TOLERANCJA robi swoje. loty w lutym to praktycznie byla tylko zmiana widzenia, bez wrazenia pluszowosci czy czegokolwiek fajnego, w dodatku trwajace 30 minut. do tego apatia na zjezdzie.

więc pogorszenie sortu pogorszeniem, ale mam wrazenie, ze wiele osob, ktore robią 1-2g w ciagu nocy co weekend od paru miesiecy zapominaja o tolerce i zaczynaja jęczeć, że towar "juz nie klepie jak kiedyś".

Guest zolwik na spidzie

Przyłaczam sie do kolegow i rowniez stwierdzam ze metafedron nie trzyma poziomu co kiedys,na samym poczatku gdy wchodził przebojowo na rynek.Probowałem roznych sortow|(od sypkiego pudru do naprawde duzych rozmiarow kryształow).Nie mowie ze wszystkie sorty jakosciowo bardzo spadły na łep i szyje,bo tak nie jest ale ogolnie jakosc 3-mmc jest tak rozna ze czesto zamawiajac go czy kupujac na ulicy nie jestesmy pewni co dostaniemy.Czesto trafia sie sort bardziej stymulujacy niz jak to powinno byc euforyzujaco-empatyczny.Najbardziej rozczarowywuje zejscie i stan totalnego wypalenia emocjonalnego i fizycznego,jak to czesto wybawa przy głebokim dołku serotoninowym.Niestety ta zwała w sporym stopniu przekresla aktualny sort 3-mmc do czestej zabawy

miesiac a nawet moze półtora przerwy od serotoninergików.

suplementacja 5HTP, witaminy i ogolnie zdrowszy, niż normalnie tryb życia.

po tym czasie wczoraj test aktualnego sortu od G - 200+100mg i... słabizna straszna.

co prawda nie przekreślam mojej teorii o długoterminowej tolerancji 3MMC, ale sort tak czy siak chyba jest bardzo słabiutki.

Guest kokoloco

Odpuscie sobie 3MMC teraz tylko 5-MAPB to cholerstwo jest kurde najpeszym shitem jakie wyszło od 2010r takie moje zdanie

5-MAPB to fenylka i ma inny profil dzialania.

rownie dobrze mozna by namawiac 3MMC-owców na x-APB. a nie o to chodzi.

ja ciagle mam jakieś pozostałości obu APB w domu, ktorych nie ruszam od roku, bo przestał mnie rajcować profil dzialania tej substancji, a przede wszystkim after efekty w postaci wplywu na pamiec i koncentracje siegające tygodnia od testów. jakbym stwierdził, że już w życiu nic nie osiągnę i tylko będę odcinał kupony to pewnie bym się tym raczył co tydzień, ale prawda jest taka, że bawiąc się czesto fenylkami nie ma szans na jakikolwiek rozwój intelektualny.

z 3MMC po 2-3 dniach nie czuć, że cokolwiek było badane.

To ciekawe co piszecie o 3MMC dzisiaj, zwłaszcza od Gienka. Miałem zamiar u niego wziąć trochę tego na przypomnienie sobie starych dobrych sniffowych czasów (0 tolerka, nie niuchałem nic od miesięcy), ale w takim razie odpuszczam.

Szkoda, bo ta substancja była naprawdę bardzo ok swego czasu.