Skocz do zawartości
A.K.

[Konkurs] Projekt "Nowość" (KONIEC)

Konkurs Projekt "Nowość"   19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto powinien wygrac konkurs?

• Kokoloco (Ale Faza Ja Pierdolę)
    • SKO (Kameleon)
    • MoreLSD (Rasta Trans)

Polecane posty

Gość kokoloco

A MoreLSD nie brał udziału? Jego praca tak jak pisał Jury tez była co z More?

EJJ Ale szopka... przecież była moja praca dodana, na dość wysokim poziomie, a teraz nagle jej niema uwzględnionej? O co chodzi?

Chodzi o produkt nowość - RASTA TRANS -

Bo wczoraj Twojego zgłoszenia przez chwilę nie było w dziale konkursowym. Bez kitu!!! jeszcze trzeźwy byłem ;) i za cholerę go nie mogłem znaleźć %-)

Dzisiaj się pojawiło spowrotem, więc to chyba się coś komuś z za dużą mocą musiał palec gdzieś poślizgnąć i coś źle wkliknął %-) ( albo jesteś nielubiany :tulimy: )

:/ no, niewiem co powiedzieć :(

Chyba, że moderacja uznała moją wizję produktu kolekcjonerskiego za ofertę handlową i reklamowanie się na stronie ... :) chyba byłem zbyt przekonujący, Cinek zresztą się nabrał :E

Czekam na wyjaśnienia :)

Nie widzę nigdzie Twojej pracy. Na pewno wrzuciłeś?

GŁOSOWANIE TRWA DO ŚRODY

Praca została odnaleziona, przepraszam za zamieszanie. Nie było jej, a teraz się pojawiła. Dziękuję SKO.

A.K nie ma za co,wielu użytkowników miało problem ze znalezieniem tej pracy,więc dałem link(nie widzą jej ci z włączonym filtrem antyspamowym) więc stawiłem,bo nie liczy się wygrana a fun

Więc Powodzenia Koko i More :)!

Mała zmiana nagród pocieszenia. Miejsca 2 i 3 otrzymają nagrody pocieszenia 1g etkatynonu oraz 1g brefedronu. Walka o pierwsze miejsce trwa do środy.

I rób tu konkurs... Ludzie mają w dupie, a jak nagrody zostaną rozdane, to wielkie halo, że administracja rozdaje wśród swoich bla bla...

Szkoda, że nie mogłem brać udziału. No nic, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

No tutaj konkurs został zorganizowany przez AK, zaraz po dyskusji nt. forum, tego co się dzieje, konkursów i ich zasad.

Jak AK zaznaczył brałem udział w tej dyskusji i na wieść o zorganizowaniu nowego konkursu, założyłem że wezmę w nim udział.

Fakt, wątek o konkursie leżał jakoś u boku i chyba nie wszyscy zwrócili na niego uwagę.

Sam natomiast przyłożyłem się do niego i stworzyłem swoją propozycję na produkt kolekcjonerski - zmontowałem do tego filmik go prezentujący - http://tinypic.com/r/mlp93s/6 i jest GIT :) mam satysfakcję z udziału w konkursie :D

Teraz niech polecą głosy i niech każdy oceni prace konkursowe, głosują użytkownicy całego forum, więc nie ma co narzekać na rozdzielanie nagród wśród swoich...

Zresztą po to jest ten temat by podyskutować o tym jak powinny wyglądać konkursy tutaj.

I rób tu konkurs... Ludzie mają w dupie, a jak nagrody zostaną rozdane, to wielkie halo, że administracja rozdaje wśród swoich bla bla...

Szkoda, że nie mogłem brać udziału. No nic, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Czysta aluzja do mojej osoby i pablo. Otóż nasza dyskusja miała na celu pokazaniu szerszemu gronu, że takie konkursy są w ogole na forum i jakieś skromne rozreklamowanie ich miało miejsce co poza tym AK uznał to za słuszne co potwierdza to jego pierwszy post w tym temacie. To czy ktoś bierze udział w konkursie to jest sprawa indywidualna, nie chcesz nie bierzesz ale starasz sie by inni mieli szanse. Oczywiście szczekasz najwiecej a gówno robisz i rzucasz bezpodstawne aluzje w naszym kierunku. Ogarnij sie stary bo to jest juz nudne i nikogo nie bawi.

Macie ochotę na pyskówkę - zapraszam do rozmowy na kanale prywatnym. Wątek dot. stricte konkursu i tego co z nim związane. Jednak, Kokosza, przeczytaj jeszcze raz posta Motorniczego (który był przyczyną sprzeczki). Można streścić go (posta) w takiegj formy: wszyscy marudzą na brak dużych i ogłoszonych konkursów, a kiedy już są - nie ma chętnych. Od siebie dodam, że pewna osoba marudziła z powodu "nieciekawych" nagród. Dziękuję.

Gość kokoloco

A.K tu i tak nigdy wszystkim nie dogodzisz idea takich konkursów jest dobra zabawa.. Ale wiekszość jest tu na Cisnieniu i chec wyrwania czegos za darmo jest silniejsza :( a potem pretensje po co to?

Wiec ja chce zeby moja część nagrody rozdzielic miedzy SKO a MoreLSD :)

Chłopaki sie bardziej postarali niz ja wiec im sie nalezy :ok:

Głos oddany na MoreLSD, świetna praca i pomysł :)

Mnie bardziej wkurza, że ktoś jest "zaawansowanym użytkownikiem" forum, siedzi codziennie a ciężko mu oddać głos na kogoś w tym czy innym konkursie... To tylko jedno kliknięcie...

Więc: Gratuluje wygranej i zajęcia pierwszego miejsca MoreLSD :) a Tobie Koko dziękuje za dobrą zabawe i udział w konkursie :) , liczy się fun

Gość kokoloco

MoreLSD gratuluje SKO również szkoda tylko ze na ponad 10tys. Userów było 15 głosów :E

Gratulujemy trójce bohaterów:

1. MoreLSD (Rasta Trans) (13 głosów [72.22%])
  2. SKO (Kameleon) (3 głosów [16.67%])
  3. Kokoloco (Ale Faza Ja Pierdolę) (2 głosów [11.11%])

MoreLSD, proszę o dane na pw :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA