Jump to content

[Pille] Składy pigułek i ogólna dyskusja

Recommended Posts

Żeby nie zakładać nowego tematu, w poniższych wątkach dodałem opisy z Kompedium wiedzy o dopalaczach, w pierwszych postach znajdują się.

Amphibia - amphibia-t145.html

Doves - doves-t109.html

Druids Fantasy - druids-fantasy-ls-t570.html

Eagle Eye - eagle-eye-t215.html

Moon Dust - moon-dust-t117.html

MaDMAx - mad-max-nowe-pigulki-t676.html

Red Doves - red-doves-t637.html

Space-E - space-e-t739.html

• Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

herbitussin ja cię rozumiem, ale nie patrz na makaveliego. To terminator wyprany z serotoniny . Też nie widzę sensu brania 4. kartonów, a ho-mipta kiedyś wziąłem 33mg i nigdy w życiu bym nie przekrocz

A tutaj taka mała ciekawostka - składy pewnych piguł i proszków z roku 2010 Teraz wiecie co braliście HS_ID_Poster_June_Post-ban.pdf

Wisicie mi piwo: Pigułki: AMPH-I-BIA (1,2,3 korony) - Butylon Doves Red - MDPV Doves Ultra - Butylon, Lidokaina Dream Druid - kofeina, 2C-E Eagle Eye - pFPP, RCS-4 Ex-Extasy - Metylon, Kofeina, Bufedr

Posted Images

Mefedron był w pillach np. Synergy w Tripshopie, poza tym nie słyszałem o pillach na mefedronie. A z tym że zbyt krotko działa to się nie zgodzę - 2 godz to jak mefedron długo ;) Diablosy nowe chyba jak te stare gwarantują nieciekawy zjazd. Jak chcesz pille z wyższej półki - MaDMAx i Wild Puppy, żabki brałas to nie polecam :D Z innych sklepów to The Smiling Pupil (Smileshop), podobno bardzo dobre pille.

StaryWyga25 - niestety, nie wiadomo.

Parę cytatów z [h], jeśli chodzi o składy:

Ostatnio rozszyfrowywawałem piksy ze smartszopu.

Tak to wygląda:

X4 Extasy - pFPP + TMFPP

Cherries - pFPP + TMFPP

Loved Up - pFPP

Super E - pFPP + TMFPP + kofeina

E-Bomb - pFPP + TMFPP

Mitseez - jakies ketony + kofeina + ekstrakt z imbiru

Pink Champagnes - jakaś pochodna aminoindanu (po spróbowaniu i opisie obstawiam 2-AI)

Diablo - rzekomo "Anhydrous Caffeine, Herbal Extracts including Clary Sage, Citrus Aurantium, Pelargonium Graveolens, Polygonum Multiflorum, Theobroma Cocao, Free Form Amino Acids and Tableting Aids" (ściema producenta?)

Blessed - rzekomo j/w

Infernal - rzekomo j/w

Hypnotic - geranium + ekstrakt z nasion Prickly Poppy (speedball dla leszczy )

Ex Explosion - jakies ketony

Tele vision - jakies ketony

Up up - jakies ketony

LZD - jakies piperazyny

Przypuszczam że większość pillów na ketonach to butylon, tak jak z LU Doves. Może inne aminoketony, ale sądząc po marketingowych praktykach producentów..

0805147590.jpg

• 2 weeks later...
A czy ktoś zna pillsy bez piperazyn????

Jaxy ich nie miały, a teraz czytam że wszystkie inne mają jakąś domieszkę piperazyn, nawet sole! :zly:

Droga Użyszkodniczko, regularnie obserwuję i czytam forum i zauważyłem, że od kilku dni spamujesz to w jednym to w innym temacie i ciągle zadajesz pytanie o mdłości i siejesz ferment głosząc swoje teorie o dodawaniu piperazyn do wszystkich pillsów. Dodatkowo nie bardzo wiem, gdzie droga Użyszkodniczko wyczytałaś jakoby proszki do wciągania (zwane przez Ciebie "solami") miały "domieszkę piperazyn".

Odpowiadając na Twoje pytanie - ja znam pillsy bez piperazyn.

- Amphibia v1

- Amphibia v2

- Amphibia v3

- Mad Max

- Red Doves

- Summer Daze

- Wild Puppy

- Jax

to tylko ze sklepu dopalacze.com

ze smartszopa bez piperazyn jest

- Mitseez

Co do Twoich droga Użyszkodniczko insynuowań, jakoby mdłości mogły wywoływać tylko i wyłącznie piperazyny, muszę je zdementować. Jak już wcześniej próbowałem Ci wytłumaczyć droga Użyszkodniczko stan nieprzyjemnych sensacji żołądkowych może być wywołany także WEJŚCIEM czy speedem (pobudzeniem) jakie dana substancja psychoaktywna zawarta w danej pigułce nam serwuje.

1) Niestety u wielu osob ten stan utrzymuję się bardzo bardzo długo, nie jest więc do zniesienia.

2) Co do piperazyn, to wyczytałam o nich tu - na tym forum.

I to nie była jedna wypowiedź. Podobno sole zawierały kiedyś mefedron, (teraz nie wiem juz co w nich jest), ale w wielu postach pisano o pochodnych peperazyny.

3)Może i masz rację, może nie sama piperazyna tak szkodzi. A może szkodzi osobom o wrażliwych żołądkach ;/

4) Niestety nie zdążę przetestować dopalaczy przed imprezą. Tak wyszło.

,,Zakupilem dzisiaj w Kolekcjonerze Exclusive Kokolino 0,5g za 75zl. Sklad tego proszku wyglada nastepujaco:

Mefedron - 46,39%

Paracetamol - 12,24%

Pochodne piperazyny - 11,87%

Pseudoefedryna - 10,91%

Nikotyna - 2,18%

Ketoprofen - 1,22%

Pozostałe (żelatyna, wit.c, b6, b12, w tym tabaka biala beztytoniowa ) - 16,19% ''

Nie mam na razie czasu szukać.

Może i masz rację.

Na moich Mind Candy zawsze pisało: ketony , free BZP, dlatego nie wiem czy można wierzyć temu co piszą na składzie.

Primo - podajesz skład tylko jednego z proszków

Secundo - podchodziłbym raczej z dystansem do tego opisu, nie są to oficjalne dane, pewien użytkownik tego forum twierdzi, że przebadał tę próbkę z tego co pamiętam chromatografem, najbardziej zastanawiająca w składzie jest obecność pseudoefedryny, ketoprofenu (obie substancje są kontrolowane, do nabycia tylko w aptece w postaci leków, a nie czystej) i nikotyny.

"Free BZP" oznacza, że brak w produkcie benzylopiperazyny, która nota bene jest w Polsce nielegalna, ale nie wyklucza zawartości innych piperazyn jak TMFPP, pFPP czy MeoPP.