Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
A.K.

Sklepy etnobotaniczne

Recommended Posts

Podam tutaj kilka najlepszych i najpewnieszych sklepów internetowych zajmujących się dystrybucją produktów etnobotanicznych.

1) Magiczny Oogród - http://www.magicznyogrod.pl/ - zdecydowanie czołówka tego typu sklepów, wzór do naśladowania! Ogromny asortyment, bogate merytorycznie opisy produktów, atrakcyjne ceny, błyskawiczna wysyłka oraz gratisy!

2) ShamanShop - http://shamanshop.pl/sklep/ - również świetny sklep, dysponuje nieco mniejszym asortymentem. Równie szybko jest prowadzona wysyłka, posiada także popularne Mieszanki Naturalne.

3) ZAMKNIĘTY - SKLEP ZAMKNIĘTY - bardzo ciekawy wybór ziół, w tym wiele z polski. Niestety w starciu powyższą dwójką, nie może się pochwalić szybką wysyłką, jednak reszta rzeczy jest dobra!

Lukasch, pozwolę sobie zwrócić uwagę, że smartshop.pl już nie działa :(

Znasz może jeszcze jakieś sklepy siedzące w tym temacie? Od siebie mogę dodać:

- http://www.magicznemuchomory.pl/ - sklep totalnie niesprawdzony, w dodatku oferuje produkty nielegalne w Polsce, jednakże ayahuasca i salvia kuszą... Jakby ktoś odważny postanowił go sprawdzić proszę o informacje na PW, odwdzięczę się ;)

- http://www.cubensis.pl/ - strona z zarodnikami grzybów, pamiętajcie, że UPRAWA/POSIADANIE/UCZESTNICZENIE W OBROCIE i blablabla jest w Polsce nielegalne. Sklep sprawdzony.

Ja muszę pochwalić shamanshop za b. dobry kontakt z klientem i błyskawiczną wysyłkę.

I muszę z miejsca pojechać magiczny ogród za brak kontaktu z klientem,po wybraniu produktów nie otrzymałem szczegółowych informacji co mam wpisać w tytule przelewu a reszta informacji była po prostu nie przejrzysta,w tytule przelewu wpisałem numer zamówienia,na drugi dzień zamówienie nie zmieniło swojego statusu,shamanshop informował na bierząco że dostali już pieniążki teraz należy czekać na wysyłkę a tu nic,wysłałem e mail w tej sprawie i nie doczekałem się odpowiedzi,dzisiaj już wysłałem mniej grzeczny email,w którym zadałem pytanie co się dzieje z moim zamówieniem i spytałem "na chuj robicie opcje kontakt jak tego kontaktu z klientem nie utrzymujecie ?" rozumiem że mogą tam mieć problemy z wysyłką,towarem etc. ale jestem kurwa klientem mam być informowany na bieżąco ! a zamówienie było na dość duże pieniądze !

Ja tylko z magicznego korzystam i jeszcze ani razu nie byłem źle potraktowany albo olany.  Zawsze dobry kontakt, w miarę szybka wysyłka (różnie z tym bywało, ale nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni) no i towar pierwsza klasa - nawet pachniało ziołami zanim odpakowałem przesyłkę ;)

Ja tylko z magicznego korzystam i jeszcze ani razu nie byłem źle potraktowany albo olany.  Zawsze dobry kontakt, w miarę szybka wysyłka (różnie z tym bywało, ale nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni) no i towar pierwsza klasa - nawet pachniało ziołami zanim odpakowałem przesyłkę ;)

Dokładnie tak samo.

No panowie,pierwszego maila wysłałem w czwartek i nie doczekałem się odpowiedzi,dopiero jak wysłałem nieco bardziej wulgarnego maila w sobotę dostałem odpowiedź,raczej wszystko będzie w porządku,w każdym sklepie czasami bywają trudności,ale czasem klient musi wywrzeć presję by zostać potraktowany jak należy,później napiszę jak sprawa się rozwiązała.

Ja dostałem już swoją paczkę,wszystko ok z wyjątkiem skullcapa,kurwa z 50g 30 to były jakieś patyki,ja pierdole kpina jakaś,wcześniej jak z shamana zamawiałem to było wszystko jak należy 50g suszy ziołowego a tu jakieś patyki.

Ja dostałem już swoją paczkę,wszystko ok z wyjątkiem skullcapa,kurwa z 50g 30 to były jakieś patyki,ja pierdole kpina jakaś,wcześniej jak z shamana zamawiałem to było wszystko jak należy 50g suszy ziołowego a tu jakieś patyki.

Napisz do nich maila ze zdjęciem, na pewno odpisza i wydaje mi się, że zrekompensują kiepski sort. Choć ja ani razu nie miałe m problemu i zawsze pierwszoklasowe ziółka miałem.

ja zamawiałem w magicznym 2x - obsługa idealna

gorzej z shamanshop - zamówiłem 28 października i jak makiem zasiał! pisałem maile już 3 razy, grzecznie - zero odpowiedzi - czuję, że utopiłem stówę...a szkoda.

ja zamawiałem w magicznym 2x - obsługa idealna

gorzej z shamanshop - zamówiłem 28 października i jak makiem zasiał! pisałem maile już 3 razy, grzecznie - zero odpowiedzi - czuję, że utopiłem stówę...a szkoda.

Kurde, nie strasz.. Paskudna sprawa. Pierwszy raz zamawiałeś? Czy wcześniej cokolwiek zrealizowali?

Taki sklepik zupełnie legalnie może "okraść" klientów o ile zostanie postawiony z w stan upadłości i zabraknie środków do zaspokojenia roszczeń dłużników. W innym wypadku jest to przestępstwo oszustwa. Problemem jednak jest kwota poniżej 250zł. Jako klient możesz teoretycznie zgłosić wniosek o upadłość do sądu, celem odzyskania pieniędzy (upłynnia się majątek sklepu, celem regulacji zaległości wierzycielom). Oczywiście właściciel natychmiast uregulowałby z Tobą, bo bardziej mu się opłaci prowadzić dalej biznes. Można iść na psy, jeśli będą mieli gest, to wysyłają dzielnicowego na przyjacielską rozmowę. Sam mam problem z oddanym do naprawy routerem i chyba starego wyślę (jemu zaje**li sprzęta) na mentownię celem wypróbowania tego sposobu, bo jakaś jeb* parówa w kulki se leci.. W sumie kolaboracji mówimy nie, ale przecież od czegoś oni są.

Szamana jak najbardziej polecam.Dobry kontakt i szybka wysyłka.

O magicznym mogę powiedzieć w sumie to samo,ale jakość morning glory pozostawia trochę do życzenia (czasem mozna trafic na słaby sort):pfe:

SzamanSzop - ten sklep bardzo polecam. Nawet jak przesyłka dotarła, to poza przesłaniem drugiej gratis dodali. Dobry kontakt mailowy, paragonik w środku, dobre zapakowanie zarówno całego opakowania jak i każdego ziółka. To dobra alternatywa dla chemii, oczywiście subtelna. Polecam