Skocz do zawartości
Jezorekk123

Pytanie o Ethylphenidate od kolekcjonera

Polecane posty

Gość światła na niebie

Ostatnio dużo zapytań o ten sklep...

No cóż, nigdy nie brałem stamtąd etylofenidatu, ale podejrzewam, że niczym nie przebija innych sortów. Ogólnie eph polecam brać z twojej chemii, zawsze mieli bardzo sprawdzony sorcik.

No nie wiem, nie wiem, jak kiedyś zamówiłem od nich dyszkę kota i był tak dobry ( a przynajmniej mi się podobał :) i też czytałem tutaj dobre opinie o ich kotku ) że aby przerwać ciąg 7g poszło do zlewu %-)

Do tego czytałem ze 2 opinie że ichniejszy 4-bmc też był ( bo czytałem to ze 2 mc temu ) dobry :)

*jury

tez bralem kota raz od nich... nie mam porownania bo wiecej nie probowalem z innych źródeł i jesli to ma tak wlasnie dzialac to dziekuje za takie cos.. 10g na 3 osoby w noc ? nieee...

Ja w sumie miałem sort z maja, wtedy uważam że był bardzo dobry, jak teraz jest to nie wiem, może pochopnie się wypowiedziałem, bo to już pół roku minęło. Ale ja miło go wspominam ( mi 1g wystarczał na całą dobę pozytywnej euforii i zauważalnej stymulacji trzy dni pod rząd :) )

Edit:

Aha, jako, że tolerka ma znaczenie, to dodam, że wtedy miałem na zerowym poziomie, startowałem kolejną falę ketonową :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA