Skocz do zawartości
Chong

[Konkurs] "Zmontuj coś" - DRUGA EDYCJA! (KONIEC)

Polecane posty

Witam,

W tym roku nadeszla pora na drugą edycję konkursu o nazwie "zmontuj coś"!

Zasady te same, co 2 lata temu:

" ZMONTUJ COŚ! "

Konkurs polega na tytułowym zmontowaniu czegoś co " nadaje się do użytku ".

Mówimy tutaj o takich rzeczach jak bongo, shisha, lufki, młynki, lampki, schowki itd.

Przedstawiamy swój pomysł w postaci minimum trzech zdjęc. Na zdjęciach prosimy o umieszczenie karteczki z adresem forum.dopalamy.com i Waszymi loginami tak byśmy wiedzieli, że jesteście wykonawcami projektu opublikowanego przez Was.

Najkreatywniejsze pomysły zostaną solidnie wynagrodzone!

- prace publikujemy tutaj: http://forum.dopalamy.com/forum/72-zgloszenia-konkursowe/

zakładając temat z tytułem pracy jako nazwą i zdjęciami w środku.

- termin zgłaszania prac mija 30.09.2012 o 20:00

- zostanie wyłonionych 5 najlepszych projektów ( mogą byc to prace zespołowe )

- z 5 wyłonionych przez nas projektów to Wy wybierzecie 3 z nich, które zostaną nagrodzone

Wybieranie nagród, wg miejsc:

1) Jako I i IV

2) Jako II i V

3) Jako III.

NAGRODAMI W KONKURSIE SĄ :

1. Nagroda główna za zdobycie pierwszego miejsca to możliwość wyboru 2 nagród + NAGRODA NIESPODZIANKA

2. Za zdobycie drugiego miejsca : możliwość wyboru 2 nagród

3. Za zdobycie trzeciego miejsca : możliwość wyboru 1 nagrody

PULA NAGRÓD:

1) 5-API - 100mg.

2) DOC - blotter 4mg

3) 3-MeO-PCP - 20mg

4) AM-2201 - 100mg

5) 2C-C - 50mg

6) 5-APB - 125mg (brązowo-żółty sort)

7) NEB - 200mg

8 ) 3-FA - 50mg

Nagrody pochodzą z moich prywatnych, czeskich zapasów. Jednocześnie proszę o zgłoszenie się do mnie Ayahuasci w celu odebrania spóźnionej nagrody za poprzedni konkurs.

Wygrane prace z zeszłej edycji:

1. lsk & mucha665

2. siser

3. lsk &mucha665

Jak widzicie.. Liczy się kreatywność i pomysłowość. Liczymy na Was. Zmontujcie coś i pochwalcie się tym!

UWAGA Wysyłka nagród odbywa się z Czech, a produkty te są odczynnikami chemicznymi w rozumieniu prawa, czyli nie są środkami zastępczymi. Oczywiście do każdego z nich dołączamy kartę charakterystyki.

Chong a może warto pomyśleć o nagrodach dla amatorów puszczania dymka. :P Nie każdy lubi mocniejsze rzeczy. Ja np. ostatnio staram się unikać mocniejszych używek :P;)

Niestety, mieszkam w Czechach i żywię się tu głównie JWH-210 oraz mj/haszyszem. Reszty kannabinoidów mam zbyt mało (mniej niż 2g) by proponować je na nagrody. Niektóre nagrody będą mogły być wybrane przez parę osób - 2C-C oraz AM-2201.

Gość Motorniczy

A można pofatygować się do Ciebie po trochę 210 jako nagrodę? :wub:

Czołem!

Prosiłbym biorących udział a nie zgłoszonych jeszcze użytkowników o informację w tym wątku, że planują coś tworzyć. Aktualnie konkurs ma rekordowo niską frekwencję i chcę wybadać, czy się to zmieni. Jednocześnie informuję, że w dniu dzisiejszym zaległe nagrody zostały wysłane do Ayahuasci, która mam nadzieję potwierdzi gdy te dojdą - to rozwiązuje kwestie poprzednich konkursów a jednocześnie uwiarygadnia fakt, że jest o co walczyć.

Do tego, jeśli zaistnieje taka potrzeba, konkurs może się przedłużyć (maksimum tydzień). Zależy nam na tym, by było wśród czego wybierać.

Dla jaraczy będzie możliwość wyboru również jako nagrody fake-hashu na wyjątkowym, legalnym w Polsce składzie, działającym tak, jak powinny działać kannabinoidy.

Pozdrawiam, Chong.

Gość Motorniczy

Ja biorę udział na 100% , jednak moje zdanie odnośnie przedłużania jest takie : Ni chuja. Czułbym się pokrzywdzony.

Chyba, że za samo uczestnictwo i trud włożony w pracę też mogę liczyć na "nagrodę pocieszenia" %-)

Zresztą, czy Was będzie obchodzło, co o tym myślę? ... :lol:

Dopiero co trafiłam na ogłoszenie o konkursie. Chciałabym wziąć udział, w każdym razie się postaram ale nie mogę zapewnić na 100%.

Za mało czasu mi zostało a widzę, że tak właściwie to jest konkurs , który powinien nosić nazwę "Zmontuj bongo". A ja mam najwięcej pomysłów na schowki, właściwie to nieprzemyślanych jeszcze a czasu brak więc jak coś zrobię i wrzucę, to będziecie mieli niezły ubaw.

No postaram się, głupie to będzie ale może kogoś rozśmieszy %-):biggreen:

@DrzewkoMasz plusa na zachętę i działaj fytul.gif

Czy śmieszne czy głupie nieważne różnorodność moim zdaniem wskazana . Chyba im więcej prac tym lepiej, konkurencja musi być 7.gif

Powiem tak - jako wieloletni Użytkownik forum uważam, że kreatywne schowki mają sporą szansę na wygraną w tym roku. Jeśli do 30'tego będzie utrzymywała się aktualna frekwencja to przedłużymy konkurs o jakiś tydzień, zobaczy się. Ogólnie rzecz biorąc zależy nam głównie na tym, by było wśród czego wybierać :)

Gość Motorniczy

Apeluję, by nie przedłużać konkursu.

Tutaj "teoretycznie" powinni być dorośli, odpowiedzialni ludzie, jeśli nawet chcieliby trochę więcej czasu na przygotowanie do konkursu, to na pewno daliby znać.

Wiem, że chcecie, by była większa rywalizacja, ale gwarantuję Wam, że tydzień czasu to max 2 osoby więcej w konkursie. A ja mam smakę na Hasz Boba :wub:

Przedłużenie konkursu to nie głupi pomysł. Bez sensu żeby wybierać najlepsze trzy prace, z powiedzmy pięciu czy sześciu... Taki konkurs to nie konkurs, lepiej rozdać nagrody w takim przypadku :E

Gość Motorniczy

Lepiej zamiast pisać posty zabrać się za robotę konkursową, a nie marudzić że czasu mało.

Ile zrobiłeś już w tym celu? ;)

Robimy tak, co by było po koleżeńsku: jeśli ktoś potrzebuje jeszcze parę dni ma czas do 15:00 (30.09.2012) na poinformowanie nas o tym w tym wątku. Jeśli nie, zamykamy zgłoszenia i poddajemy prace głosowaniu :-)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA