Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Fiesta

Knajpa opiatowa

Recommended Posts

Jeżeli moderatorzy się na to zgodzą, to w tym miejscu będziemy mogli pisać ogólnie o opiatach. Oczyści to wątki tematyczne z ciekawych dyskusji, ale które nie mieszczą się w danym temacie... Ja sam często mam ochotę napisać różne rzeczy z opiatami w tle, ale nie mam gdzie. Też czasami zaczynają się naprawdę ciekawe dyskusje, ale dyskutanci muszą się sami ograniczać, bo przedmiot dyskusji jest za obszerny na dany temat. Tutaj by można było pisać o opiatach wszystko co tylko się chce, byle tylko dotyczyło opiatów.

.

Drodzy moderatorzy, będziemy naprawdę wdzięczni za możliwość dyskusji w opiatowej knajpie.

A ja nie mam tolerki na opio, potrafię ćpać je odpowiedzialnie (dzięki waleniu i.v. jakieś 2 lata temu, od tego czasu nie mam problemu z powstrzymaniem się "kolejnego" dnia i funduję sobie taką przyjemność co parę tygodni/miesięcy) i 300mg trampka oralnie lub 350-400mg kody jest dawką, która mnie satysfakcjonuje. Kusi mnie ostatnio miks trampka z klonami, jak kiedyś.. Ale tu, z racji klonów, widzę problem z nie kontynuowaniem brania następnego dnia.

Do tego uważam, że nie ma nic lepszego niż lufka mj po zjedzeniu tabletek i bacik ze sporą ilością tytoniu i odrobiną mj chwilę po wejściu. Przeciwdziała mdłościom i porządnie pogłębia działanie. I, podobnie jak Oltun - lubię nody. Częściowo przez to, że po kannabinoidach oczekuję "podobnego" stanu - zastygnięcia w ciepłych czeluściach mej kołdry, roztapiając się z przyjemności. Egoizm i narko-materializm!

Co powiecie na opio-sesję pewnego wieczoru? Wspólnie zasiądziemy przed chatem i zarzucimy co trzeba, w sposób obiektywny dzieląc się swym Szczęściem. Moje jedyne wymaganie - startujemy około 20:00.

Guest Motorniczy

Walenie RC opio w dzisiejszych czasach, gdzie czystość towaru to pojęcie względne, chyba nie jest najlepszym pomysłem.

Guest Motorniczy

Nie tylko jedynie, choć pewnie głównie ;) .

Poznasz więcej Vendorów, sam zmienisz zdanie :)

Guest Motorniczy

Opio zapewne jest więcej. Fakt, że Sklepy nie chcą ryzykować z opio, to już niestety inna sprawa.

Ludzie, litości, żebyście wy wiedzieli, jakie cierpienia ja przechodzę, gdy czytam, że ktoś w was dobiera do opio benzo czy inne psychotropy!!! Czy wy nie rozumiecie, że człowiek po mixie opio z psychotropami staję się potworem? Działanie mix opio z psychotropami przypomina w działaniu alkohol, tylko bez tej psychopatycznej agresji alkoholowej. Jednak mała to pociecha, bo pozostają wszystkie pozostałe zachowania aspołeczne, oraz autodestrukcyjne, jak np złodziejstwo, natręctwa, kierowanie się zachciankami, też olewanie wszelkich rzeczy. Wy się śmiejecie z moich obaw, jednak pamiętajcie, że niektórzy opio biorą codziennie, więc wyobraźcie sobie teraz życie człowieka, który codziennie zażywa do opio klony... Rozpad rodziny, bezdomnośc, degradacja i degeneracja. Dopóki wy raz na kilka tygodni w sobotę wylatujecie w kosmos, to szkody są małe, jednak niech opatrzność was strzeże przed częstymi takimi mixami.

.

Do cholery, jeżeli wy do opio dobieracie alkohol czy klony, to tak naprawdę wy nie znacie super działania opiatów! Zacznijcie się PRZYTOMNIE delektowac działaniem samych opiatów, bo wy nie znacie tej przyjemnej eufori i zadowolenia, do tego dochodzi lekki speed, który powoduje, że z ochotą podejmuje się wszelką pracę, że z radością wykonuje się swoje obowiązki. Przy opiatach, to alkohol i psychotropy powodują przerwy w życiorysie, bezsensowny letarg, brak kontaktu z rzeczywistością! Ja patrzę z perspektywy codziennego zażywania opiatów, np na programie metadonowym itp, a wy patrzycie na to przez raz na kilka tygodni całkowite zamroczenie klonami, piwami, a opio jest chyba tylko dodatkiem. Kurcze, przecież sama kodeina daje tyle radości, więc po co ten stan mącić piwami czy klonami? Toc to zbrodnią na opiatach!

.

Kurcze, miałem napisać coś fajnego o tegorocznym Zakończeniu Sezonu, ale po przeczytaniu waszej fascynacji klonami, to mnie szlag trafił. Mordercy kodeiny, o, tym jesteście! To powinno być ustawowo karane- niszczenie eufori opiatowej jakimś piwem czy klonami. Barbarzyńcy! Muszę się jakoś uspokoić... No, bez urazy, ja tak z miłości do Was

Edited by Fiesta

Fiesta - no i.. Fajnie. Ale my nie bierzemy opio po to, by iść potem do pracy i normalnie funkcjonować, a by uzyskać stan głębszego szczęścia. Mi małe dawki klonów pomagają w osiągnięciu tego stanu. To, że Ty szukasz w opioidach używek "do życia" nie znaczy, że inni też. Dla mnie czymś takim jest palenie. Opioidy zażywam wtedy, gdy mam ochotę doprowadzić się do "tego" stanu. I wtedy miksuję je z tym, na co JA mam ochotę. Przeczytałem już Twój 5 post na ten temat (nie, nie liczyłem) - w każdym podajesz te same argumenty i nie wnosisz nic nowego więc.. Odpuść. Bo wątek ma fajną ideę i nie ma co jej psuć przez to, że ktoś woli do kodeiny zarzucić klona, a ktoś woli po prostu odpalić szluga i iść dalej.

Każdy ćpa jak lubi. :tulimy:

Peace & Love, moi kochani.

Ten mój komentarz jednak okazał się dla mnie bardzo przełomowy, bo po półtora roku narescie do mnie dotarło, o co chodzi z tymi psychotropami dodawanymi do kody i innych opiatów. Dopiero w tej chwili dzięki wam dotarła do mnie przyczyna tego zjawiska. Na hyper i tutaj są przeważnie okazyjni użytkownicy różnych substancji, którzy w celach relaksu tylko sporadycznie i od święta wezmą coś, co potem warto pamiętać. Natomiast moje środowisko było inne- ludzie w permanentnym nałogu, dla których codzienny mix opiatów z innymi rzeczami oznaczał zwykle wykluczenie ze społeczeństwa a nawet śmierć. Niby oczywista i jasna rzeczy, ale półtora roku musiało minąć, aby poznałem przyczynę nieporozumienia. Od teraz obiecuje już tak nie wtrącać się i nie krytykować.

.

Przerwałem waszą dyskusję, więc przepraszam.

Fiesta - Ty nam lepiej powiedz, co Ty nam powiesz na wizję wspólnego, chatowego grzania :D

Ja np. jestem chętny na taki wspólny czat, tylko za bardzo nie wiem, co konkretnie i ile :)

Ja nie za bardzo wiem, co rozumiecie pod tym pojęciem? Dla mnie rodzynkiem jest morfina we wszystkich postaciach (jako surowiec), albo opium lub choćby pół reklamówki makówek:-)

.

Ale miałem wczoraj przygodę. Nie było mnie dość długo na spacerze (bo i po co, sezon już skończony), ale wczoraj poszedłem na takie miejsce, gdzie jeszcze sobie rosły takie niedobitki, to chciałem je ściąć i zrobić sobie pożegnanie sezonu. Ale już na miejscu serce zaczęło mi bić jak cholera, bo oto moim oczom ukazały się piękne okazałe krzaki maków. No i pożegnanie sezonu trzeba przesunąć o jakiś czas:-) Dzisiaj był piękny dzień:-)

"pozostają wszystkie pozostałe zachowania aspołeczne, oraz autodestrukcyjne, jak np złodziejstwo, natręctwa, kierowanie się zachciankami, też olewanie wszelkich rzeczy"

znam to z autopsji - jednak nie u kazdego tak jest. ok? nie wiem czemu tak trudno w to uwierzyc

Ja sobie postanowiłem, że już nigdy nie będę powracał do tej delikatnej kwesti i już nigdy nie będę się wtrącał do czyjegoś sposobu bycia, choć z drugiej strony... warto aby postronni czytelnicy naszych dyskusji wiedzieli o tym problemie, oraz aby wiedzieli, że są różne strony nałogów i są różne postawy.

I tak z forum o dopalaczach zrobił się kącik samotnego helupiarza...

Raczej smietnik odkad zaczales pisac bzdury w tematach, ktore Cie nie dotycza. Sorry za offtop koledzy opiatowcy, ale to juz spokojnie bedzie gdzies z 10 post Motorniczego, przy ktorego czytaniu smetnie zwieszam glowe i zastanawiam sie nad przyszloscia tego forum. Posty kilkuwyrazowe, pozbawione merytoryki, zeby tylko skomentowac. Grow up dude...

Ja bardzo szanuje Motorniczego, ale od kiedy ma ten podpis, to zaczął mnie denerwować. Ten podpis jest nie dać że straszny, to do tego strasznie dłuuugi. Wszyscy jesteśmy niedoskonali, a Motorniczy jest jednym z filarów naszego forum, choć ostatnio wyraźnie coś z nim się dzieje złego. Do tego... jesteśmy w knajpie:-) W knajpie normy są bardziej luźne

Co do podpisu - jest kopią słów jednego z modów o Niewinnym, dostępne toto w pewnym wątku było :tulimy:

Motorniczy został ukarany dwoma pkt ostrzeżeń za swą ostatnią działalność. Jeśli dalej będzie kontynuować swoją tego typu działalność to pożegna się z dostępem do forum.

Wracając do wątku: Jak ma się u Was kwestia palenia podczas działania opio? Domyślam się, że fani nodów są za.. A jak patrzą na to ludzie tacy jak Fiesta, stosujący opio na codzień? Lubicie łączyć opio z nikotyną?

Tak, zdarzają się takie przypadki i jakoś nie widziałem przeszkód. Był taki krótki okres, kiedy ja sam kiedyś lubiłem sobie zapalić. Jednak trawka przez chyba dwa tygodnie wychodzi w testach, dlatego na programach metadonowych bardziej doprawiają się alkoholem i klonami.

Aha, nie chodzi Wam o marihuanę, ale o papierosy! Oj, jestem zdecydownym przeciwnikiem palenia papierosów, a już wręcz śmiertelnym przeciwnikiem jestem łączenia nałogu nikotynowego z opiatami, bo... sam jestem palaczem i nieomal wszyscy opiatowcy palą, dlatego tak dobrze wiem... Niby nikotyna wyraźnie wzmacnia działanie opiatów, ale... wzmacnia te działanie li tylko pierwszy papieros, a już kolejne papierosy nie, więc potem pali się cały dzień jak lokomotywa, a wzmacniania wcale nie ma! Na drugi dzień jest to samo- pierwszy papieros wyraźnie wzmacnia, więc znowu palimy kolejne papierosy jeden za drugim, mimo że wzmocnienia już nie ma zupełnie. Pozatym przy opiatach zapalony papieros strasznie osłabia organizm, więc występuje takie zjawisko- chcemy coś zrobić konkretnego, więc zabieramy się do wykonania tej czynności, ale przedtem zapalamy papierosa i... nagle robimy się strasznie słabi, zmęczeni i niezdrowi, więc przechodzi nam ochota na wykonanie danej pracy i... odkładamy ją na później! Ja przez dwa lata nie paliłem papierosów i wtedy świat wydawał mi się cudowny, po prostu sama heroina dawała mi tyle radości i energi, że chciałem wprost obalić świat. Pracowałem, założyłem firmę itd. Potem przez dziewczynę zacząłem znowu palić i... ciągle jestem zmęczony, słaby, niezdrowwy. Jednak to może być spowodowane bardzo złym stanem mojego zdrowie, bo mam dość wredną chorobę od dziecka, która dość ogranicza moje możliwości. Może inni opiatowcy nie mają aż takich złych doznań? Choć wyraźnie widać spadek energi u każdego opiatowca po papierosie.

Nie do wiary, już minęła połowa września, a ja dzisiaj widziałem ogromną ilość małych zielonych krzaków maku! Było to tak.

.

Znajomy który jest teraz na programie metadonowym, to w ramach akcji- Zakwita Wolność- wiosną rozsypał trochę ziaren maku po okolicy. Oczywiście zrobił to w miarę sensownych miejscach, dlatego w lecie wyrosło z tego dość dużo ogromnych krzaków maków. Jednak pod koniec lipca w okolicy były jakieś roboty ziemne, dlatego też i w lipcu rozsypał trochę maku na rozkopaną ziemie. A gdy już makowy sezon minął i nigdzie już nie było zielonych krzaków maku, to nagle z tych lipcowych nasion niedawno wyrosły duze krzaki, na których nawet były już pąki! Ten znajomy niedawno zaprosił mnie na uroczyste tzw zakończenie sezonu 2012, ale gdy przybylismy na miejsce aby wyrwać te krzaki, to okazało się, że obok tych krzaków maku wyrosło wiele małych krzaków! Dlatego ten znajomy odroczył oficjalne zakończenie sezonu, oraz wyrwał te największe krzaki, na których już pojawiały się pąki. Od tamtego czasu minęło już dwa tygodnie i teraz ten znajomy pluje się, że niepotrzebnie powyrwyął tamte krzaki, bo była teraz wyjątkowo fajna pogoda i z tamtych krzaków były by już duze główki maku, czyli można by było zebrać dość dużo opium! Ale mało tego. O dziwo, dzięki fajnej pogodzie, tamte niewyrwane małe krzaki maku nagle wyrosły do okazałych rozmiarów, na których zaczynają pojawiać się już pąki! Gdyby przez trzy tygodnie była by słoneczna pogoda, to z tych krzaków wyrosły by jeszcze główki maku, z których można by nie tylko zrobić kompot, ale i zebrać jeszcze opium! Teraz mój znajomy martwi się o trzy tygodnie pogody, oraz... aby na tym terene nie było żadnych robót ziemnych. Razem ze znajomym martwię się i ja, bo mój znajomy chce zebrać opium i przyjsc do mnie, abym mu pokazał sposób na efektywne zrobienie heroiny z opium. Cholera, perspektywa darmowej heroiny naprawdę ciągle stoi mi przed oczami i powoduje nerwy. Do tego dzisiaj ten znajomy pokazał mi te krzaki maku- cholera! Gdyby naprawdę to się udało, to w październiku będzie opium! Ale jest jeszcze jedno niebezpieczeństwo, bo ten mój znajomy najprawdopodobniej nie wytrzyma do października i wyrwie te krzaki już teraz, aby zrobić z tych krzaków kompot, a wtedy grzania było by dużo mniej, niż by to było w październiku!

Edited by Fiesta